Kızlık zarı dikimi kaç kere yapılabilir ?

Kızlık zarı dikimi kaç kere yapılabilir, dikilmiş kızlık zarı ilişki dışında bozulabilir mi, dikişler kendi kendine atar mı , enfeksiyon kapar mı , esnek kızlık zarı dikilebilir mi, dikilirse kanar mı, bir bayanda en fazal kaç kez kızlık zarı dikimi yapılabilir ? evli bayanlara kızlık zarı dikilebilir mi ? gibi sorular eskiden beri biline-gelen kızlık zarı bozulması ile alakalı verilere dayanılarak sorulur. Temel bilgi bir bayanda kızlık zarının sadece 1 kez yırtılacağı ve kanama olacağı yönündedir, ve yırtılan kızlık zarı kendi kendi kendine iyileşmez, yani bekareti bozulan bir bayan aradan yıllarda geçse ve bu süre zarfında tam bir cinsel pehrizde yaşasa günün birinde doğal olarak bakireliğe geri dönemez. Fakat kızlık zarı dikimi konusunda çarklar bu şekilde dönmüyor, vajina duvar mukozasından flep kaldırılarak yapılan yeni kızlık zarı cinsel ilişki ile bozulduktan sonra aradan zaman geçsin veya geçmesin isteğe bağlı olarak tekrarlanabilir, bu konuda herhangi bir kısıtlayıcı unsur yoktur. Yani pratik hayatta bekaretinizi kaybettiniz, yeniden bakire olmak için gittiniz kızlık zarı diktirdiniz, ilişkiye girdiniz, yeni kızlık zarınızda bozuldu, kızlık zarı kanaması geldi, bir süre sonra yeni bir ilişki hazırlığı olarak yeniden kızlık zarınızı diktirebiliyorsunuz, önceden bu işlemi yaptırmış olmanız son yapılan ameliyatın başarısını etkilemiyor.

Peki nasıl oluyorda aynı kadına teorik olarak sonsuz defa kızlık zarı dikilebiliyor dersiniz. Olayı hemen izah edelim ; flep yönteminde kızlık zarının hemen önündeki mukoza dokudan ince bir katman kaldırılır ve sağ ve sol duvarlardan serbestleştirilen bu katmanlar orta hatta birleştirilerek yeni kızlık zarı oluşturulur. Mukozadan alınan katmanın altı yaklaşık 3 haftada yeni bir mukoza tabakası ile kaplanır, dolayısı ile yeniden kızlık zarı yapacak malzeme hazır olur. Doğal kızlık zarınında üzeri aynı renk ve yapıda mukoza ile kaplı olduğu için iyileşme dönemi sonrası dikilmiş kızlık zarının doğal olandan ayırd etmek oldukça zordur.

Biliyorum birçoğunuz kızlık zarı dikimi sonrası evlenip mutlu mesut bir yuva kurma amacı ile haraket ediyorsunuz, güzel , tabiki öyle olmalı, ama bu dünyada karşınıza her an bir sürpriz çıkabiliyor, şaşkınlıkla vakit kaybetmeden, töközlendiğimizde kalkıp koşmaya devam etmek gerekiyor, o yüzden zahmet ve masrafınızı esirgemeyip uğruna kızlık zarı diktirdiğiniz beyaz atlı prens umduğunuz kişi çıkmaz ise yeni bir şans için ihtiyaç varsa tekrar kızlık zarı dikimi yaptırmanızda bir kısıtlama yoktur. Acaba yaptıran varmı diyeceksiniz, yüzlerce var diyebilirim. Bu sefer tamam buldum hocam deyip 1 yıl geçmeden değişti hocam bu adam o adam değilmiş diyen çok oluyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme