Kızlık Zarı Dikimi

İlk cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını temin etme amaçlı yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatları hakkında cerrahi teknik ve sonuçları hakkında bir yazıyı okumaya başladınız, kızlık zarı dikim fiyatlarınıda merak ediyor olabilirsiniz, kızlık zarı diken doktorların İstanbul'un nerelerinde olduğunu, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile geçici kızlık zarı dikimi arasındaki farkları, vajina daraltma ameliyatı ile birlikte yapılırsa nasıl bir fark yaratacağını, zar dikim ameliyatlarının kaç dakika süreceğini, aynı gün başka bir şehirden gelipte aynı gün yine uçakla veya otobüsle geri dönmenin mümkün olup olmayacağını, dikilmiş kızlık zarı ile gerdeğe girildiğinde partneriniz tarafınca kızlık zarı dikimininin anlaşılıp anlaşılamayacağı hususunu, bekaret zarı tamiri ameliyatından aylar sonra yani dikişler iyileştikten sonra başka bir jinekoloğa muayene olunduğunda daha önce yapılan himenoplasti ameliyatının anlaşılıp anlaşılamayacağını merak ediyor olabilirsiniz, bu yazı işinize yarayacaktır ama aceleci iseniz İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığından tutun, kızlık zarı diktirme fiyatlarına kadar herşeyi sorabilirsiniz, ayrıca size daha sempatik geliyorsa WhatsApp 0532 221 3007 dende yazarak bilgi alabilir veya kızlık zarı dikimi fiyat listesini güncel versiyon halinde indirebilirsiniz.

Flep yöntemi ( kalıcı kızlık zarı dikimi )

Öncelikle kalıcı zar dikimini anlatmak istedim, evet benim favorim bu gerçektende o yüzden ön plana çıkardım, hastaların bekaret ameliyatından beklentilerini tama yakın karşılayan tek metod budur, peki bekaretiniz bozuldu ve diktirmek istiyorsunuz, kızlık zarı dikiminden neler beklersiniz ? öncelikle siz cinsel ilişkiye girene kadar sağlam kalmasını, yada sonsuz süreli dayanmasını istersiniz, evet kalıcı kızlık zarı dikiminde süre kısıtlaması yoktur, ikinci olarak cinsel ilişkiye girdiğinizde kızlık zarı kanaması ortaya çıkmasını istersiniz, flep yöntemi bunu temin eder, partneriniz veya eşinizle cinsel ilişkiye girdiğinizde önceden himenoplasti ameliyatı geçirdiğinizin anlaşılmasını istemezsiniz, kalıcı zar dikiminde anlaşılması mümkün olmaz. İşte beklentilerle birebir örtüşen bir metod bu. Flep yöntemi fiyatları için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi

İkinci planda düşünebileceğiniz daha ilkel bir yöntem olarak geçici kızlık zarı dikimindede bahsetmek lazım, bazen vakit kalmıyor, cinsel ilişkiye günler kala zar dikim kararı alınıyor ve kalıcı kızlık zarı dikiminde ameliyat ile seks arasında en az 1 aylık bir süre bırakma zorunluluğundan dolayı geçici dışında yapacak birşey kalmayabiliyor. Ama merak etmeyin bekaret zarını geçici olarak diktirmekte işe yarar, cinsel ilişkide yine kanama olur ama size belirtilen süre zarfında cinsel ilişkiye girmeniz gerekir, daha sonrasında yapılan ameliyat etkisiz kalacaktır. 1 haftalık ve 2 haftalık olmak üzere 2 çeşit geçici kızlık zarı dikimi var, tabi farklı fiyatlar istenir. Geçici kızlık zarı dikimi ücretleri için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Zar dikimi kaç para diye merak edenler bu paragraı incelesin, çok pahalı değil aslında normalde düşük maaşlı bir işte bile çalışıyor olsanız birkaç maaşınızdan birikim yaparak kızlık zarı dikimi parasını toplarsınız, nerdeyse 8 farklı himenoplasti ameliyatı olduğunu göz önünde tutarsak zar dikim ücretlerininde farklı çıkacağını anlayabiliriz. En ucuz kızlık zarı dikiminden pahalıya doğru sıralarsak ; 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi, 2 haftalık geçici zar, kalıcı flep yöntemi, çift kat kalıcı flep, vajina daraltmalı kalıcı flep, labioplastili kalıcı flep diye gider. Güncel kızlık zarı dikimi fiyatları için WhatsApp 0532 221 3007 den liste isteyebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Kararsız kaldı iseniz hangi doktora kızlık zarı dikimi yaptıracağınız hala muallakta ise, kızlık zarı dikimi yorumları size karar verme açısından fayda sağlayabilir. Daha önceden zaten başından buna benzer bir ameliyat geçirmiş bir bayanın izlenimleri, hatta dikilmiş kızlık zarı ile gerdeğe girip evlenmiş olanların nasihatleri işinize yarayabilir. Yazılarımızın altında nu konuda yorumlar bulabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Yazıları

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sparkline 65,853

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme