Kızlık zarı dikim maliyetleri

Kızlık zarı dikim maliyetleri dediğimizde hemen kaç para sorusu aklınıza takılır, yok pahalı değil merak etmeyin, belkide öncelikle Bakırköy'deki yerimizi  dan arayabilir, ayrıca WhatsApp  den yazabilirsiniz. Bu yazımda bekaret tamiri yaptırmak için ne kadar bir bütçe ayırmanız gerekeceğini konuşurken paralel olarak, kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 başkarında ne kadar olacak, kızlık zarı dikimi fiyatı ankara, istanbul izmir dışında neden tavsiye edilmez,kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarına bakıldığında neden herkes kalıcı flep yöntemini tavsiye ediyor,kızlık zarı dikimi yorumlarında uzun süreli zar tamiri neden daha fazla övülmüştür, kızlık zarı dikimi ücreti 2019 ortalarına doğru hangi fiyat aralığına yükselebilir, kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılı boyunca aynı kalma ihtimali yüzde kaçtır, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları kişiden kişiye neden çok değişmektedir, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü forumu ve kızlar soruyorda kaç para olarak bahsedilmiştir.

Bakirelik zarınızı tamir ettirip yeniden bakire olma operasyon maliyetleri konusunda genel bir fiyat söylemek zordur, zar dikim ameliyatı yapan doktorların hepsi farklı dikim ücretleri söyleyebilir, diğer cerrahi müdahaleler gibi herkesin ortak uyguladığı bir liste mevcut değildir, mesala bizi aradığınızda WhatsApp üzerinden fiyat listesi gönderiyoruz, geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık ve 2 haftalık ücretleri listedeki en ucuz kızlık zar dikimi olarak listede yer alıyor, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ise az daha pahalı olmakla birlikte hastaların %90 ınca tercih ediliyor, daha yüksek fiyatlı olan vajina daraltma ve labioplasti ameliyatları ile kombine edilmiş kalıcı zar dikimleride isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

Himenoplasti ameliyatları küçük cerrahi müdahaleler grubunda yer aldığı için lokal anestezi ile yapılır ve genel olarak başka operasyonlarla karşılaştırdığınızda nispeten daha ucuzdur, ama cinsel toplum baskısının yoğun yaşandığı ülkemizde bazıları için hayati önem taşıyabilmektedir, o yüzden kızlık zarı diktirme maliyetleri herkesin ulaşabileceği fiyat aralığında tutulur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi yorum

Kızlık Zarı Bozulmuşmudur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.