Kızlık zarı dikimi yorum

Kızlık zarı dikimi yorum ve tavsiyeler bu ameliyatı yaptıracaklar açısından hayati öneme haiz olabilir, zira kürtaj, sezariyen gibi sıradan operasyonlardan değildir, zaten o yüzden çok az sayıda doktor tarafınca yapılmaktadır, hastalara sonuç garantisi verilmesi yönündeki ihtiyaçlar birçok doktoru himenoplasti ameliyatı yapmaktan geri durdurmaktadır, ancak benim gibi nerdeyse 30 senedir bekaret tamiri ve vajinal estetik üzerine çalışan ve onbinlerce hasta tecrübesi olan doktorlar göğsünü gere gere evet sonuç garantisi veriyorum, aradan 10 sene bile geçse evlendiğinizde kızlık zarı kanaması gelecektir  diyebilir. Bu gibi durumları kafanızda netleştirmek için daha önce bakirelik operasyonu geçirmiş ve evlenerek olumlu sonuç almış hastaların kızlık zarı dikimi yorumlarını okumanızı tavsiye ederim, bir önceki makalemin sonunda bu konuda birçok yorum bulacaksınız. Zar diktirme ameliyatlarını detaylandırmak ve kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den güncel ücret listemizi isteyebilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, yorumlama biçimi olarak en alttaki "anonim" seçeneğini işaretlerseniz isim ve email girmeden yorum gönderebilirsiniz :

DOKTORA SORU SOR    YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi yaptıranlar genelde evlenmeden aylar hatta yıllar önce diktirirler, kızlık zarımı diktirdim kanamadı gibi bir olumsuzluk yaşamamak için kızlık zarı diken en iyi doktoru seçmenizi tavsiye ederim, geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar sıklıkla birkaç gün gibi acil evlilik kararı alanlar tarafınca tercih edilir, kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verirmi evet verir, kızlık zarı dikimi sonrası akıntı şeffaf olur, kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir ? 20 günde, kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler antiseptik speydir, kızlık zarımı diktirdim evlendim gibi sonuç alanlardan olmak için arayınız.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

Yorumlar

  1. Slm hocam kızlık zarı dikimi yaptırmıştım şükür başarılı oldu evlendim gebe kaldım :) şimdi trabzonda bir jinekoloğa gidip gebelik takibine başlayacağız acaba önceden zar diktirdiğimi anlayabilir mi ? Çok teşekkür ederim size hayatımı borçluyum :)

    YanıtlaSil
  2. İç dudaklarda küçük bir asimetri var , lapioplasti sonrası iz kalır mı? Operasyon geçirdiğim anlaşılir mı? Bir de Ortalama bir fiyat söyler misin lütfen.

    YanıtlaSil
  3. Lapioplasti sonrası iz kalıyor mu? Partnerim anlayabilir mı ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme