Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikimi fiyatları bahsine geçmeden önce Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir, ayrıca WhatsApp  yazabilirsiniz diyip bu konuda genç kızların yanlışlıkla veya sonradan hata olduğu anlaşılan ilişkilerden kalan izleri giderme konusunda önemli bir çıkış yolu olan bakirelik ameliyatlarında karar verildikten sonra ilk araştırılan kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri olarak bilinir, bu konuda en iyi sonuç elde edilen flep yöntemi ( kalıcı kızlık zarı dikimi ) maliyetleri öncelikle bilinmek istenir, bunun yanında kalıcı zar dikimi ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda düşünlüyorsa maliyetlerin hangi fiyat aralığına kadar çıkabileceği, labiumlardaki şekil bozuklukları ve sarmalarıda düzeltilmesi ( labioplasti ) için içine girerse ne kadarlık bir bütçe ile yola çıkılması gerekeceği merak edilir, sizinde bekaret tamiri çeşitleri için kafanıza takılanlar varsa İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz veya WhatsApp  den fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Yaklaşık 30 senedir kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyorum, genital estetik ameliyatlar arasında en fazla kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tercih ediliyor, bunun sebebi ise dikim sonrası sonsuz bir bakirelik süresi kazanılmasıdır, isterseniz 10 sene sonra bile evlenebiliyorsunuz, ayrıca aynı kişiye biden fazla defada uygulanabiliyor, maliyetlere bakarsak en ucuz kızlık zarı dikimi geçici olanlardır, onlarında 1 haftalık ve 2 haftalık versiyonları mevcuttur, fiyatları farklıdır. Kalıcı kızlık zarı dikimi ise sıklıkla vajina daraltma ve labioplasti ameliyatları ile kombine edilir, ayrıca çift kat flep gibi üst düzey ameliyatlarda yapıyoruz. İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde uygulamakta olduğumuz kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ücreti 2019 senesinde çok az artmıştır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve bizim yukarıdaki linke tıklayarak ulaşabileceğiniz forum sayfamızada tartışılmaktadır, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları hakkında bilgi almak için yukarıdaki yorumları oku linkine tıklayın,  kızlık zarı diktirenlerin yorumlarıda ordadır, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar öğrenmek için WhatsApp'tan ulaşabilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları için yukarıda doktora soru sor linkine tıklayın, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı diğerleri arasında en ucuz kızlık zarı dikimine denk gelir, yapay kızlık zarı nasıl kullanılır ? şaka amaçlı boya torbası olduğu için gerdekte kullanılamaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi yorum

Kızlık Zarı Bozulmuşmudur ?

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.