Kızlık Zarı Bozulmuşmudur ?

Genç bayanlarda kızlık zarı bozulması beklenenden çok daha kolay meydana gelebiliyor, bu kişiden kişiye değiştiği için kızlık zarı çeşidi ile direkt bağlantılıdır, evlilik öncesi dönemde karşı cinsle yakınlaşmalar esnasında sürtünmeyle kızlık zarı bozulması veya parmakla kızlık zarı bozulması gibi ihtimaller bazen uykuları kaçırabilir , bu durumda ikilemde kalan bayanlar İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak hocam başımdan sürtünme ile bir olay geçti, birkaç damla kan geldi, acaba kızlık zarı bozulmuşmudur diye soruyorlar. Az miktarda kızlık zarı kanı gelmesi durumalarında ne yapılması gerektiği ve bekaret zarı bozulma belirtilerini aşağıda anlatıyorum, okumaya devam ediniz. Özellikle bazı kızlık zarı çeşitlerinde ön sevişmelerde kızlık zarı bozulması çok daha kolay olmaktadır, mesela ortada köprü şeklinde bir geçiş olan septal kızlık zarı ve ince yapılı annüler kızlık zarı çok kolay bozulabilir. Aslında kızlık zarı vajina girişinde dış ortamdan yaklaşık 2 cm kadar içeridedir ama cinsel sürtünme ve mastürbasyon esnasında refleks olarak kasık öne doğru itilir ve kızlık zarı tamamen ön plana çıkar ve bozulma , zedelenme gibi durumlara maruz kalır.
Bu yazımızda kızlık zarı hakkında kitabi bilgiler, kızlık zarının ne olduğu , kızlık zarı çeşitleri ve şekilleri hakkında kısa ve öz bilgiler, kızlık zarı nasıl kanar video şekilinde izlemek isteyenlere çeşitli öğütler, kızlık zarı bozma hadisesinin nasıl gerçekleştiği hakkında merak ettikleriniz , kızlık zarınızın yırtılmış olabileceği şüphesi üzerine faydalı bilgiler, kızlık testi yada kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığı konusındaki anlatımlar, kızlık zarı diktirme kararı verince bir sonraki adımın ne olacağı, bekaret zarının nasıl dikildiği, 2019 yılı yaklaşırken İstanbul'da kızlık zarı diktirme ücretlerinin hangi seviyelerde olduğu, kızlık zarı diktirenlerin yorumları hakkında kısa notlar ve Manisa ve çevre ilçelerinde kızlık zarı diken doktorların hangileri olduğu konularında önemli açıklamalar yapıyoruz.
Kızlık zarınızın bozulmuş olduğundan şüphe ediyorsanız veya bekaretle ilgili merak ettiğiniz nice konular varsa utanmadan , çekinmeden bizi arayabilirsiniz, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizin telefonları sürekli açıktır, ama hocam telefon etmeye uygun bir ortamda değilim, yada yanımda zar konusunu bilmemesi gereken tipler var diyorsanız WhatsApp üzerinden yazın , en kısa zamanda cevap yazıyoruz, günlük dikime gelen hasta yoğunluğumuz fazla olduğu için WhatsApp mesajlarınıza biraz geç dönüş yapıyor olabiliriz, lütfen kusura bakmayın.


Kızlık zarı

Tüm anatomik oluşumlar gibi kızlık zarıda latince kökenli olarak himen kelimesinin Türkçe anlamıdır. Yerleşim olarak vajina dış ucunda girişi tama yakın oranda kapatmaktadır, hatta bazı durumlarda kızlık zarı üzerinde hiçbir delik olmadığı için ergenlikle adet kanamaları başlayınca zarın arkasında büyük miktarda kan birikir ve ancak cerrahi yöntemle açılabilir.

Kızlık zarı nedir ?

Ansiklopedik tanımlamasını yukarıda yaptığım bekaret zarı konusunda çok soru geliyor, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize telefonla veya WhatsApp'tan ulaşarak kızlık zarı nedir , ne işe yarar diye soruyorlar. Cinsel aktif dönemden önce yani 18 yaşına kadar bakirelik yıllarında dış ortamda gelebilecek mikrobik ve fiziki etkenleri kısmende olsa önleme görevini üslenmiştir.

Kızlık zarı çeşitleri

Bayanlarda kızlık zarı çeşitleri inanılmaz farklılıklar gösterir, bunun önemi yok gibi görünsede evlilik öncesi tam birleşme içermeyen aşk oyunları esnasında kızlık zarından birkaç damla kan gelmesi ile birlikte bekaretin bozulup bozulmadığını kendi imkanları ile tahmin etmeye çalışan genç bayanlar durumu netleştirmekte büyük sorun yaşarlar, bunun sebebide şüpheli sürtünme veya parmakla kızlık zarı bozulması şüphelerinde ayna ile yapılan self incelemede veya kendi kızlık zarının resmini çekerek jinekologlara göndermek ve kızlık zarım bozulmuşmudur sorusunu yönentmekle sonuç alamazlar. Hemen hemen her kadında farklı bir kızlık zarı çeşidi olduğu için sadece kızlık zarı resimlerine bakarak bozulup bozulmadığını söylemek imkansızdır. Kızlık zarı çeşitlerini sıklık derecesine göre sıralarsak ; ortada tek delikli annüler kızlık zarı, üzerinde birçok delik olan cribriform kızlık zarı, köprüsel bir oluşuma sahip olan septal kızlık zarı, hilal şeklinde kızlık zarı, esnek kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumudur.

Kızlık zarı nasıl kanar video izle

Bir bayan için hayatta sadece bir kez başa geldiği için çok önem verilmektedir, dolayısı ile kızlık zarı nasıl kanar video izlemek istiyorum diye İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayan çok oluyor. Cinsel ilişkide kızlık zarı bozulması ve kızlık zarı kanı gelmesi görüntilerinin videoya çekilmesi yasalara aykırıdır ve bu tip videoların yayınlanması ve seyredilmesi dahi ülkemizde suçtur. Kızlık zarı bozulması hakkında detaylı bilgileri zaten sitemizde veriyoruz.

Kızlık zarı bozma

Evlilik öncesi dönemde henüz ciddi ilişkinin kafaya oturmadığı yıllarda gerçekleşen cinsel ilişkiler sonucu kızlık zarı bozma durumları sadece bayana stress yüklemekle kalmaz erkek partnerede vicdani sorumluluk yükler, dolayısı ile hergün birçok genç erkek bizi arayarak kız arkadaşının kızlığını bozduğunu ve kızlık zarı dikimi yaptırmak istediğini dile getiriyor. Böyle durumlarda himenoplasti ameliyatı masrafları genellikle erkek tarafınca karşılanıyor.

Kızlık zarım yırtılmışmıdır?

Kızlık zarının bozulması konusunda şüphe duyan birçok genç bayan oluyor, bunların önemli bir kısmıda 2016 yılı yaklaşırken İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak kızlık zarım yırtılmışmıdır diye iletişime geçiyorlar, zira yapacağımız kızlık zarı muayenesinde zarın yırtılmış olduğu ortaya çıkarsa himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi gündeme gelecektir. Kızlık zarının yırtıldığını gösteren en önemli bulgu kızlık zarı kanamasıdır, ama esnek kızlık zarı çeşidinde tam birleşmeli cinsel ilişkilerde kızlık zarı içten ayrışma tarzında yırtılmasına rağmen kızlık zarından kan gelmez, böyle durumlar ancak kızlık testinde ortaya çıkacaktır.

Kızlık testi

Nedeni hangi ön koşul olursa olsun kızlık zarınızın bozulmuş olabileceği şüphesini taşıyor iseniz bekaret durumunuzu netleştirip kızlık zarı dikimi ameliyatına ihtiyaç olup olmadığına kanaat getirebilmek için kızlık testi yapmak gerekir. Bu teşhis metodunun diğer adları bekaret kontrolü ve kızlık zarı muayenesidir. Kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığıda azami önem taşır; jinekolog bekaret muayenesi yaparken zarınıza dokunmaz veya vajinanıza herhangi bir alet sokmaz. Sadece gözle bakarak zar muayenesi gerçekleşir. 2019 yılı için İstanbul'da kızlık testi fiyatı yaklaşık ...tl civarlarındadır.

Kızlık zarı diktirme

Gelmekte olan 2019 yılı kızlık zarı diktirme ameliyatları İstanbul'da en fazla flep yöntemi ile kalıcı zar dikimi şeklinde yapılmaktadır. Hergün Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak bekaret zarı tamiri için arayanlar genelde kalıcı kızlık zarı dikimi isterler. Yaklaşık 25 sene öncesine gidersek , henüz flep metodu yokken sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılıyordu, ama devrimsel özellikleri olan kalıcı zar dikim ameliyatları kızlık zarı konusunda yeni bir dönemi başlattı. Artık dikim sonrası hastalara cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman vermeye başlamıştık, aynı normal bakirelikte olduğu gibi. Oysaki geçici zar diktirdiğinizde ilişkiye girmek için sadece 10 gününüz oluyor.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

Aslında İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak kızlık zarı nasıl dikilir dediklerinde otomatik olarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini anlatıyorum, çünkü en popüler olduğu için genelde o merak ediliyor; lokal anestezi ile ağrısız acısız 25 dakika kadar süren zar diktirme ameliyatında eski bozulmuş kızlık zarı üzerinde işlem yapılmaz, vajina yan duvarlarından kaldırılan ince flep tabakası eski kızlık zarının birkaç milimetre önünde dikilir , böylece vajinadan aktif kan damarlarıda yeni kızlık zarı içinde kan dolaşımı sağlar ve kanıyla canıyla yeni bir kızlık zarınız olur , dikimden yıllar sonra bile cinsel ilişki yaşansa kızlık zarı bozulduğunda zar içindeki kan damarları patlayacağı için kızlık zarı kanı gelecektir. Geçici kızlık zarı dikiminde ise sadece eski bozulmuş zar yeniden dikilir ama o zarın yara iyileşme özelliği olmadığı için yapılan işlemin ömrü 10 gündür, kalıcıda ise bu süre sonsuzdur.

Kızlık zarı diktirme ücreti

2016 yılına birkaç ay kala İstanbul'da ortalama olarak kızlık zarı diktirme ücreti ....tl civarıdır. Jinekologlar arasında kızlık zarı diken doktor oranı yüzde bir gibi çok nadir seviyelerdedir, özelliklede gerçek anlamda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapabilenler bir okadar dahada nadirdir, dolayısı ile zar diktirme fiyatları nerdeyse bu işi yapan jinekologlarda birbirinden çok farklı olabilir, ağırlıklı olarak zar üzerine çalışanlarda bekaret onarım ücretleri nispeten daha maküldür, ama jinekolojinin diğer konularına fokuslanıpta ayda yılda bir kızlık zarı dikimi yapanlarda ise ücretler olması gerekenin 2 katı kadar olabilir. Vajina dataltma ameliyatı veya labioplasti operasyonu gibi ek müdahaleleride bu zar dikimine ilave etmek isterseniz masrafınız dahada artabilir.


Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Herhangi bir şekilde bekaretini kaybedip yeniden bakire olmak isteyen birçok bayan kızlık zarı dikimine girmeden önce daha önce başından himenoplasti ameliyatı geçmiş bayanların deneyimlerini yani kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okumak isterler, jinekolojinin gizlilik derecesi yüksek olan operasyonlarından olduğu için zar diktiripte deneyimlerini açık olarak paylaşan hasta sayısı azdır, ama bizim sitelerimizde binlerce yorum arasında hatrı sayılır sayıda kızlık zarı diktiren bayanların yorumlarına rastlarsınız.

Kızlık zarı dikimi Manisa

Himenoplasti ameliyatları konusunda en tecrübeli ve sonuç garantisi verebilecek jinekologların İstanbul'da bulunduğunu söylemek abartı olmasa gerek, sadece Manisa ve çevresinden değil anadolunun tüm illerinden hastalar zar diktirmek için İstanbul'a gelirler, bazılarıda kızlık zarı dikimi Manisa ve çevresinde hangi jinekologlar tarafınca yapılmaktadır diye merak ederler. Bize gerek Manisa , gerekse İzmir çevresinden zar dikrirmek için İstanbula gelen çok hastamız oluyor, sanıyorum genç bayanlar yaşadıkları bölgede gizliliğin kornamayacağı endişesi veya ordaki doktorlara yeterince güvenmedikleri için bu konuda İstanbul'u tercih ediyorlar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi yorum

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.