Kızlık zarı

Kızlık zarı
Bu makalede kızlık zarı ile ilgili aklınıza takılan sormak isteyip de soramadığınız bir çok konuyu anlatmaya çalışacağım. Bu yazımızda kızlık zarı nedir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı kaç defa dikilir , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve kızlık zarı dikimi fiyatlarını irdeliyoruz. 

KIZLIK ZARI NEDİR?

Kızlık zarı vajina girişinde halka şeklinde mukoza dediğimiz, deriden farklı yapıda daha çok ağız içi dokularına benzeyen zar şeklinde bir yapıdır. Vajina mukozasına komşu olmakla beraber doku alt yapısı tamemen farklıdır ve en çarpıcı özelliği çok hızlı bir iyileşme ve yenilenme özelliği olna vajina dokusuna tam ters olarak kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmamasıdır. Yani kızlık zarı birkere bozulduğu zaman artık kendi kendine iyileşmez. Ancak kızlık zarı dikimi metodları uygulanarak eski haline getirilmesi mümkün olur. Okumaya devam edin ayrıntılar geliyor. 

KIZLIK ZARI HERKESTE AYNIMIDIR VE NEREDEDİR?

Kızlık zarının şekli genelde hilal gibidir. Bazen delikli, elek gibi bazen köprü gibi mukoza parçaları olan çeşitli şekillerde olabilir. Çoğunlukla halka tarzı hilal şeklinde olup üzerinde ince çentikler bulunur. Bazen de çok kalın olup ilişkide yırtılması çok zor olabilir hatta ilişkiyi imkansız hale getirebilir. Çok ender olarak da kızlık zarının olması gereken yer tamamen kapalı olup akıntı ve adet kanının dışarı akmasını engeller. Bu durumda cerrahi müdahale yaparak zarı açmak gerekir.
Bulunduğu yer ise vagina girişinin hemen 1-2 cm içidir. Buda demektir ki abartılı mastürbasyon, sürtünme yolu ile ilişki yada penisin 1-2 cm vaginaya doğru ittirilmesi kızlık zarında zedelenme hatta yırtılmalara sebep olur.

KIZLIK ZARI İLK İLİŞKİDE MUTLAKA KANARMI?

Hayır. Kızlık zarlarının tamamı ilk ilişkide kanayacak diye bir kural yoktur. Ortalama olarak % 90 kadar kişide az ya da çok kanama oluşur. Kalanlarda ise kanama olmaz. Bunun çeşitli sebepleri vardır.

İLK İLİŞKİDE KIZLIK ZARIM KANAMADI AMA BAKİREYİM NEDEN KANAMA OLMADI ÖYLEYSE?
Bu sorunun cevabı kızlık zarının yapısal durumuyla alakalıdır. Bazı kızlık zarları esnek yapıda olup penis tarafından ilişki esnasında zorlandığında esneyerek yırtılmaz ve dolayısıyla da kanama olmaz.
Yine bazı kızlık zarları gevşek yapıda olup ilişki esnasında penisin girmesine uygun yapıdadır. Bu gibi durumlarda da zar yırtılmayacağı için kanama oluşmaz.
Bir diğer durum ise zarın ilişkide yırtılması fakat kanama olmaması durumudur. Kanama olması için zar yırtıldığında damarlarında yırtılması gereklidir. Bazen zar yırtılır damar yırtılmaz dolayısıyla kanama olmaz.

KIZLIK ZARI NASIL VE NEREDEN YIRTILIR?

Kızlık zarı ilişki, abartılı mastürbasyon, vibratör yada benzeri cisimler, bazen sürtünme yolu ile olan ilişki bazen de ender olarak ağda yaparken, ata, bisiklete binerken yada düşme çarpma gibi kaza hallerinde yırtılabilir. Yırtılma saat kadranına göre daha çok 6 hizasında olur. Saat 3 ve 9 hizaları da yırtılmanın sıklıkla olduğu yerlerdir.

KIZLIK ZARININ YIRTILDIĞINI NASIL ANLARIM?

Eğer herhangi bir şekilde vaginaya bir şey girmişse az ya da çok bir lekelenme kanama olmuşsa bu esnada ağrı hissetmişseniz zar yırtılması ya da zedelenmesi ihtimal dahilindedir. Ayna yardımıyla siz ya da bir başkası bakarak zar hakkında bilgi sahibi olamazsınız yanlış yorumlayabilirsiniz. Bu işi jinekologlara bırakmak en doğru yol olacaktır.

KIZLIK ZARI MUAYENESİ NASIL YAPILIR?

Bu muayene jinekologlar açısından kolaydır. Herhangi bir cihaz ya da alet kullanılmaz. Dış dudaklar aralanarak ıkındırma suretiyle zar görülebilir hale getirilir ve gözle bakılarak yırtık olup olmadığına karar verilir. Bu muayene sorularınızın hemen hemen tamamının cevap bulabileceği bir işlemdir.

YIRTILMIŞ BİR KIZLIK ZARI DİKİLEREK ESKİ HALİNE GETİRİLEBİLİRMİ?

Bunun cevabı şu şekilde verilebilir. Bu amaçla birçok yol denenmiş ve en sonunda flep yöntemi denilen yöntemin en başarılı işlem olduğu anlaşılmıştır. Başarı oranı % 90 dir. Yeni bir zar oluşturulur. Aynı kızlık zarı gibi dış bir etkenle zorlama olmadıkça kalıcıdır ve etkisi yıllarca sürer.

GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ NEDİR?

Bu işlem kalıcı kızlık zarı dikimi gibi etkisi yıllarca süren bir işlem değildir. Vakit sıkıntısı olan zamanı yetersiz kişilerin tercih ettiği bir yoldur. Etkisini en fazla 1 haftada kaybeder. Yırtık zar alanlarını geçici olarak dikmek suretiyle yapılır kanama şansı % 88-90 gibidir.

ZAR DİKME İŞLEMİ KAÇ KERE YAPILABİLİR

Kalıcı zar dikme flep yöntemiyle yapılan işlem 2 kere yapılabilir. Geçici işlem için herhengi bir sınır yoktur birçok kez yapılabilir.

KALICI ZAR DİKİMİ FLEP SONRASI EN ERKEN NE ZAMAN İLİŞKİYE GİREBİLİRİM?
Flep sonrası en erken 4-6 hafta arası bir dönem geçtikten sonra ilişkiye müsaade edilebilir. Bana göre bu makul ve daha güvenlidir.

ZAR DİKİMİNİN SAĞLIĞIMA ZARARLI BİR ETKİSİ OLURMU?
Hayır herhangi bir sağlık sorunu oluşturmaz.

ZAR DİKİMİ ADET DÜZENİMİ YUMURTALIKLARIMI ETKİLERMİ ?
Hayır bu işlemin adet düzeniyle rahimle yumurtalıklarla herhangi bir alakası yoktur. İlk ilişki sonrası vagina girişi tümüyle eski orijinal halıne döner.

ZAR DİKİMİ ÇOCUK SAHİBİ OLMAMI ETKİLERMİ?
Kesinlikle hayır. Çocuk sahibi olmanızla bu işlemin uzaktan yakından bir alakası yoktur.

KIZLIK ZARI FLEP İŞLEMİNİN MAALİYETİ NEDİR?

Öncelikle İstanbul’da bulunmaktayız. İstanbul’da kızlık zarı dikim fiyatı nedir diye soracak olursanız cevap xxxx olacaktır. Yasalar gereği bu sorunuza burada yazılı cevap veremeyiz. Bunun için bizimle iletişim kurmanız gerekir.
Sonuç olarak sıkça sorulan sorulara kısa ama anlaşılır cevaplar verdiğimi umuyorum.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274


Yorumlar

 1. Hocam dün kalici kizlik zari diktirdim size akşam üstü gelen kapali kizim , işyerinde bugun hafif yan oturuyorum sorun olurmu dikislerime ??

  YanıtlaSil
 2. Hocam kız arkadaşımla kaza sonucu bir olay yaşadık kızlığı bozuldu ve benim kızlık zarını diktirtmem gerekiyor durumlarda zayıf yardımcı olur dediler isminizi verdiler son kaça olur

  YanıtlaSil
 3. 1 Oca 21:43 - Kızlık Zarı Dikimi: Hocam merhabalar numaranızı net üzerinden aldım sizlere bir sorum olucaktı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  1 Oca 21:48 - Jinekolog Operator Doktor: Tabi
  1 Oca 21:51 - Kızlık Zarı Dikimi: Ben yaklaşık iki yıl önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim fakat kan gelmedi bi kaç defa denemistik ve yine gelmemişti acaba kızlık zarı bozulmuş olabilirmi yada bazıları doğumda bozuluyormuş sanirim gerçi muayene olmadan anlasilmaz herhalde. Şuansa evlenicegim adam başka ve diktirmis olsam anlasilir diye çok korkuyorum bir yil sura sonrada kismetse evlilik düşünüyoruz şuan nisanliyim ben düğünden önce bu psikolojiden cikmam gerek kendimi gerçekten çok kotu hissediyorum yardimci olabilirseniz gerçekten çok ama çok memnun olurum
  1 Oca 21:52 - Kızlık Zarı Dikimi: Tecrubenize dayanarak söylüyorum
  1 Oca 21:52 - Kızlık Zarı Dikimi: Ve yorumlardan da anlaşılacagi üzere çoğu insanin tercihisiniz
  1 Oca 22:15 - Jinekolog Operator Doktor: Kalıcı flep yöntemi yapıyoruz ve jinekolog bile muayene etse dikildiğini anlayamaz . Orijinal olur
  1 Oca 22:15 - Kızlık Zarı Dikimi: Peki fiyat öğrenebilir miyim hocam ?
  1 Oca 22:17 - Kızlık Zarı Dikimi: Yani .....arası oluyor çok saolun yardımcı olduğunuz için peki kalıcı flep yöntemi ne kadar sürede düzelebilir yani iyileşmesi için ne kadar beklemek gerek acaba
  1 Oca 22:18 - Kızlık Zarı Dikimi: Bide gizli tutuluyor dimi yani özel bilgiler olduğu için ailenin öğrenme riski yoktur umarım.
  1 Oca 22:22 - Jinekolog Operator Doktor: 20 gün
  1 Oca 22:22 - Jinekolog Operator Doktor: Full gizli
  1 Oca 22:23 - Kızlık Zarı Dikimi: Çok teşekkürler hocam yardımcı olduğunuz için tam olarak adres öğrenebilirsem iyi olur çünkü ben gebze de oturuyorum yerinizi bilmiyorum
  1 Oca 22:35 - Jinekolog Operator Doktor: Gün netleşince yazın randevu verelim
  1 Oca 22:35 - Kızlık Zarı Dikimi: Saolun evet netleşince aricam ben sizi kolay gelsin iyi aksamlar.
  1 Oca 22:36 - Jinekolog Operator Doktor: Sizede

  YanıtlaSil
 4. Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Doktor bey merhabalar size birşey danışabilir miyim bir mahsuru yok ise?
  1 Oca 21:08 - Jinekolog Operator Doktor: Tabi buyrun
  1 Oca 21:10 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Benim,bir arkadaşımın başına sevgilisi tarafından kötü birşeye uğradı internetten araştırıp numaranızı bulmuş utandığı için benden rica etti. Kızlık diktirmek istiyor dikiyor musunuz?
  1 Oca 21:27 - Jinekolog Operator Doktor: Evet.. ana konumuz o
  2 Oca 08:32 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Teşşekurler turgay bey. Peki ameliyata girmeden önce nasıl olacağımızı görüyor muyuz?
  2 Oca 09:12 - Jinekolog Operator Doktor: Evwt
  2 Oca 09:25 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Peki teşekkürler
  2 Oca 09:38 - Jinekolog Operator Doktor: r e

  YanıtlaSil
 5. Kızlıgi yapmadan önce
  Mesela ne sebeble giderse gitsn hastaneye belli olmayacak mi ?
  4 Oca 13:32 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır sadece kadın doğum muayenesinde çıkar
  4 Oca 13:34 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki kız hastalansa aletlerle ilgili sorun çıksa- karnı ağrisa kadın doğuma gitse belli olacak yani ?
  4 Oca 13:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  4 Oca 13:36 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Ama doktora demese kizligima bak. Gene belli olacak yani ¿¿¿
  4 Oca 13:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Herşey zarın arkasında zaten hertürlü ortaya çıkar
  4 Oca 13:39 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tek kadın doğum dokturu belli eder yani ??
  4 Oca 13:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  4 Oca 13:40 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Dahiliye, İç Hastalıklara böbrek vs gitse tahlil alsa yda kan alsa bile belli etmiyor değilmi abe ?
  4 Oca 13:43 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok
  4 Oca 13:44 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tamam anladım. Çok teşekkür ederim yardimci olduğun için. ....
  4 Oca 13:45 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  12 Oca 16:41 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Bir şey merak ediyorum.
  Kızlık zarı yırtıran bir kızın kaç gün ve nasil kimden yirtildigini kaç günde belli oluyor.
  Kimden nasil yirtildigini doktura gitse bilinecek mi ?
  12 Oca 17:09 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır kim olduğu anlaşılmaz
  12 Oca 17:10 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Kaç gün önce yitirdiğini belli olur mu ?
  12 Oca 17:10 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  12 Oca 17:11 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tamam teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 6. Dr bey kızlık zarı dikimi fiyatınızı asistandan öğrendim 2 arkadaş aynı gün yaptırsak indirim olur mu

  YanıtlaSil
 7. Hocam 2mizinkide kalıcı flep yöntemi kalıcı kızlık dikim olacak evlilik yakında değil o yüzden

  YanıtlaSil
 8. Flep yöntemi kalıcı dikimde cinsel ilişki için sonsuz süreniz olur merak etmeyin bakirelikle aynı

  YanıtlaSil
 9. Turgay bey herşeyi ayarladık uçakla gelip aynı gün geri dönmemiz lazım , kalıcı flep için sorun olmaz değil mi ?

  YanıtlaSil
 10. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi 30 dakika sürer ve sonrasında yürüyüp gidersiniz . Aynı gün uçakla dönmenizde sorun olmaz

  YanıtlaSil
 11. Hocam bende aynı dertten 2 senedir uykusuzum diktirip kurtulmak istiyorum diyarbakırdan gelecek kızlarla beraber gelsem cumartasi kalıcı flep için banada indirim olurmu lütfenn doktorumm

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Merhaba,
  2 Oca 21:25 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Doktor bey ¿
  2 Oca 21:25 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: 😀
  2 Oca 21:25 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  2 Oca 21:26 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: İstanbul kadın doğum doktorumu ¿
  2 Oca 21:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  2 Oca 21:27 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Madurum bn.
  2 Oca 21:32 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Bir kızı kimliğini bozdum.
  1.Dikimi nasıl yapılır ?
  2.Dikimi kaç gün sürer ? ( kaç gün hastanede yapmalı ?)
  3. Dikim sonrasi ne olur kıza
  4. Dikim sonrası kaç gün agriyacak
  5. Tekrar istediği zaman ilişkiye girmek istese kız kesinlikle kan gelecek mi...
  Lütfen bu sorularima hepsine cvp verirmisinz ?
  2 Oca 21:33 - Jinekolog Operatör Doktor: 25 dak sürer
  Kan gelir mutlaka
  2 Oca 21:35 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Hastanede yatmasina gerek yok mu yani.?
  Uzak kentten geleceğiz ayni gün dönebilirmiyz ?
  2 Oca 21:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet yarım saatte yürür gider
  2 Oca 21:37 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Kız 18 yaşında ücret ne kadar
  2 Oca 21:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Liste attım
  2 Oca 21:42 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki en iyisi sizce hangisi. ( yada hangisini yaptirtiym ) .
  Sadece 1 kere tek cinsel yaşadım yırtı.
  Hangisini tafsiye ediyorsnz ?
  2 Oca 21:45 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: ?
  2 Oca 21:46 - Jinekolog Operatör Doktor: Flep yöntemi kalıcı
  2 Oca 21:46 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Onun ücreti ne kadar ?
  2 Oca 21:48 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki başka yerlerde merkezinz warmi ?
  2 Oca 21:50 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: 😡 cvp verin lütfen
  2 Oca 21:55 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: ???
  2 Oca 22:06 - Jinekolog Operatör Doktor: 1500 tl
  2 Oca 22:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Başka yerde yok
  2 Oca 22:07 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki bn başka yerde yaptirabilirmiym ?
  2 Oca 22:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  2 Oca 22:08 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Bn Şırnak taym. En yakın olan nereyi tafsiye ediyorsn ?
  2 Oca 22:11 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: İstanbul hangi semte hastaneniz .
  Hastanenizn ismi nedir ?
  2 Oca 22:15 - Jinekolog Operatör Doktor: Özel muayenehane
  2 Oca 22:15 - Jinekolog Operatör Doktor:
  2 Oca 22:29 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Nusaybin de bildiğin yer yok mu ?
  Numarasini yollasanaa
  2 Oca 22:29 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Hastane ismi ?

  YanıtlaSil
 13. Jinekolog Operatör Doktor: Bu işi istanbul dışında yapan pek yoktur
  2 Oca 22:31 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Gaziantep ten peki ?
  2 Oca 22:31 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Sizin hastane ismi nedir ? Peki
  2 Oca 22:32 - Jinekolog Operatör Doktor: Özel muayenehane
  2 Oca 22:32 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Hmm Tamam
  2 Oca 22:33 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki Gaziantep'te war mi ?
  2 Oca 22:33 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok
  2 Oca 22:33 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tamam çok saol. Sewgilime haber werip tekrar döneceğim size
  2 Oca 22:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  4 Oca 13:24 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Merhaba, doktor bey
  4 Oca 13:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  4 Oca 13:28 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: O gün konusmuştk zaten. Biz yazda Istanbul'a geleceğiz dikim için. ....
  Mesela kızın ailesi icin diyorum.
  Yarın öbür gün kız hastalansa herhangi ne sebeple hastaneye gitse . Kimliğn bozulduğunu soylecekler mi ?
  4 Oca 13:28 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Hastane de nasil ne şekil belli oluyor ?
  4 Oca 13:29 - Jinekolog Operatör Doktor: Kimse anlayamaz dikildiğini muayenede kız olarak çıkar
  4 Oca 13:32 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Yok öyle değil şuan okul falan var ... biz yaz tatilinde istanbula geleceğiz.
  Kız şimdi hastalansa hastaneye gitse belli olmazmi
  Tahlillerde cikmaz mi kızlıgi bozulmuş diye.

  Kızlıgi yapmadan önce
  Mesela ne sebeble giderse gitsn hastaneye belli olmayacak mi ?
  4 Oca 13:32 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır sadece kadın doğum muayenesinde çıkar
  4 Oca 13:34 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Peki kız hastalansa aletlerle ilgili sorun çıksa- karnı ağrisa kadın doğuma gitse belli olacak yani ?
  4 Oca 13:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  4 Oca 13:36 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Ama doktora demese kizligima bak. Gene belli olacak yani ¿¿¿
  4 Oca 13:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Herşey zarın arkasında zaten hertürlü ortaya çıkar
  4 Oca 13:39 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tek kadın doğum dokturu belli eder yani ??
  4 Oca 13:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  4 Oca 13:40 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Dahiliye, İç Hastalıklara böbrek vs gitse tahlil alsa yda kan alsa bile belli etmiyor değilmi abe ?
  4 Oca 13:43 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok
  4 Oca 13:44 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tamam anladım. Çok teşekkür ederim yardimci olduğun için. ....
  4 Oca 13:45 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  12 Oca 16:41 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Bir şey merak ediyorum.
  Kızlık zarı yırtıran bir kızın kaç gün ve nasil kimden yirtildigini kaç günde belli oluyor.
  Kimden nasil yirtildigini doktura gitse bilinecek mi ?
  12 Oca 17:09 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır kim olduğu anlaşılmaz
  12 Oca 17:10 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Kaç gün önce yitirdiğini belli olur mu ?
  12 Oca 17:10 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  12 Oca 17:11 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Gaziantep: Tamam teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 14. Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Merhabalar turgay beyle mi görüsüyorum acaba
  24 Oca 21:08 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet buyrun
  24 Oca 21:09 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Aslında konuya nasıl giricem bilmiyorum ama
  24 Oca 21:09 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: 20 yasında bi bayanım ögrenciyin
  24 Oca 21:09 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Hamile kalma olasılıgım olup olmadıgını sormak istiyorum
  24 Oca 21:09 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Derdimi anlatip
  24 Oca 21:09 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Yardımcı olursanız cok sevinirim
  24 Oca 21:12 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  24 Oca 21:12 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Acık acık yazabilirim değil mi
  24 Oca 21:12 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Cekiniyoeum da biraz
  24 Oca 21:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Yazın
  24 Oca 21:27 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Çarşamba günü erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama önden değil. Anal yolla oldu bu. İlkinde bosalmasi peçeteye oldu ama ikinci kez yaparken sürtündü bikini bölgeme. Daha sonra eve gittim ön kısmıma baya bi gelmiş yıkadım. Ama bunun kendimden mi ondan mı oldugunu tam bilemiyorum. Hamile kalma olasılıgım var mı cok korkuyorum yardımcı olursanız cok sevinicem
  24 Oca 21:28 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Bu arada bakireyim aynı zamanda
  24 Oca 21:29 - Jinekolog Operatör Doktor: Bakire + gebe çok oluyor
  24 Oca 21:29 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Peki olma olasılıgım cok mu
  24 Oca 21:29 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Yani bilemiyorum ben böyle bi şeyi ilk defa duydum
  24 Oca 21:29 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Bi korku aldı
  24 Oca 21:30 - Jinekolog Operatör Doktor: %10
  24 Oca 21:30 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: İnternette okudum spermler vajinadan iceri girebilirmiş
  24 Oca 21:31 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Risk baya var filan diyodu bende telaşlandım baya. Yumurtlama dönemimin ilk gününe denk geldi galiba bu ilişki
  24 Oca 21:32 - Jinekolog Operatör Doktor: O zaman %25
  24 Oca 21:32 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Peki pazartesi günü ertesigün hapı alsam bi etkisi olur mı
  24 Oca 21:33 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: 5 gün olmus oluyo ama gecmis ama
  24 Oca 21:34 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: 120 saate kadar etkisi var diye duydum
  24 Oca 21:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Etkisi olmaz
  24 Oca 21:39 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Hamile kalma olasılıgımda bana yardımcı olabilir misiniz kurtaj konusunda
  24 Oca 21:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  24 Oca 21:39 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Peki cok rahatsız ettim ama testi ne zaman yapmalıyım
  24 Oca 21:40 - Jinekolog Operatör Doktor: Adet gecikmesi olursa
  24 Oca 21:40 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: 11 günüm var
  24 Oca 21:41 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: 1 hafta gecikme durumunda yaparım o zaman
  24 Oca 21:41 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Kürtaj fiyatlari nasıl peki ona göre ayarlicam da kendimi
  24 Oca 21:46 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Peki cok teşekkürler aksi bir durumda ulasırım size bu telefondan
  24 Oca 21:46 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  28 Oca 16:42 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Turgay bey merhaba tekrardan. Kanda gebelik testi icin adet gecikmesinin beklenmesi mi gerek yoksa ilişkiden 1 hafta gectikten sonra da yapılabilir mi?
  28 Oca 16:43 - Jinekolog Operatör Doktor: 1 gün önce
  28 Oca 16:44 - Kızlık Zarı Bozulmadan Gebelik: Teşekkürler

  YanıtlaSil
 15. Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Merhaba
  12 03 2015, 12:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  12 03 2015, 12:39 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Hocam kadın dogum doktorumusunuz internetten buldum numaranızı
  12 03 2015, 12:40 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Jinekolog musunuz
  12 03 2015, 12:41 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Müsaitseniz bir sey danısmak istiyorum
  12 03 2015, 12:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  12 03 2015, 13:03 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Hocam dügünüme 6 ay kaldı kızlık zarı ameliyatında hangi yöntemler var ve siz hangisini önerirsiniz
  12 03 2015, 13:04 - Jinekolog Operatör Doktor: En iyisi kalıcı flep
  12 03 2015, 13:07 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Tesekkür ederim hocam kalıcı flep ameliyatında en az kac ay kala yaptırabilirim ve iyilesme süreci kac gün
  12 03 2015, 13:24 - Jinekolog Operatör Doktor: 1 ay
  12 03 2015, 13:25 - Jinekolog Operatör Doktor: 20 gün
  12 03 2015, 13:25 - Jinekolog Operatör Doktor: Ne kadar erken gelirseniz okadar iyi kaynar doku
  12 03 2015, 13:28 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Tamam hocam degerli vaktinizi ayırdıgınız icin tesekkür ederim dügüne 3 ay kala ameliyat olursam uygun olur sanırım
  12 03 2015, 13:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 03 2015, 13:52 - Kızlık Zarı Dikimi Bakırköy: Çok sagolun

  YanıtlaSil
 16. Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi: Iyı aksamlar doktor bey nasılsınız
  6 01 2016, 20:16 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi: Ben internetten aldım numaranızı musadenız olursa bırsey sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  6 01 2016, 20:17 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi: Kalıcı kizlık zarı dikim fiyatı ne kadar
  6 01 2016, 20:30 - Tecavüz Sonrası Kızlık Zarı Dikimi: Çok teşekkür ederim ben dusunuyorum tecavüz e uğradım ailem de yok kaybettim para biriktirip dıktırmek zorundayım evlenebilmek için bilginiz icin cok tesekkur ederim en kısa surede sıze gelicem allah izin verirse tsk ederim ıyi aksamlar

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme