Kızlık zarı diktirme

Kızlık zarı diktirme
Kızlık zarı diktirme fiyatı 2015 Mart ayı sonu itibarı ile İstanbul'da ortalama ....tl civarından işlem görür , tabi kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ücreti ile geçici kızlık zarı dikimi maliyetleri aynı değildir , her müdahale çeşidi farklı fiyatladır , ayrıca artık çok popüler olan vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi operasyonunun kombine edildiği cerrahi müdahale çeşidi az daha yüksek ücretle yapılmaktadır. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme konusunu genişleterek ele alıyoruz. Öncelikle kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 1-2 cm kadar içeride olan ve şekil olarak halkaya benzeyen bir mukoza kıvrımıdır.

KIZLIK ZARI NE İŞE YARAR ?
Esasen bu yapı bir organ değildir. Sadece bir mukoza kıvrımından ibarettir. Bir fonksiyonu olduğu tespit edilememiştir. İlk ilişkide % 90 kadar bir oranda kanama meydana gelmesi nedeniyle bu zar bekaret sembolü olarak kabul edilmiş ve birçok kültürde bu yönde bir önem kazanmıştır. Bazıları ise bu zar nedeniyle vajinaya mikrobik etken girişinin zorlaştığı ve hastalıklara karşı koruyucu bir kalkan oluşturduğu iddiasındadırlar.

KIZLIK ZARI İLK İLİŞKİDE MUTLAKA KANARMI ?
Bu sorunun cevabı hayırdır. Bazı zarlar ilk ilişkide kanamaz. Bunun sebebi zarın elastik yani lastik gibi esnek yapıda olabilmesi, gevşek yapıda olup penis girişine müsaade edecek yapıda olması, bazen de yırtılmasına rağmen damar kopması olmaması nedeniyle kanama meydana gelmemesidir. İlk ilişkide kanama oranı yaklaşık % 90 kadardır. Kalan % 10 lik bir kesimde ise kanama oluşmaz. Bu durum ciddi sosyal problemlere ve haksız suçlamalara yol açabilir.

İLK İLİŞKİDE KIZLIK ZARI YIRTILIRKEN ÇOK AĞRI OLURMU ?
Bu sorunun cevabı bazen evet bazen hayır olacaktır. Eğer kızlık zarı kalın etli yapıdaysa yırtılırken daha fazla ağrıya ve kanamaya yol açar. Eğer daha ince bir yapıdaysa ağrı ve kanama daha az olacaktır.

KIZLIK ZARI YIRTILMA KANAMASI NE KADAR SÜRER ?
İlk ilişki sonrası oluşan kanama genellikle o gün sonrası biter. Bazen tekrarlayan ilişkilerde gittikçe azalarak birkaç defa daha oluşabilir. Sebebi zarın her seferinde biraz daha yırtılarak kanamanın uzamasıdır. Bir haftadan daha uzun sürmez. Bazı durumlarda o bölgede bulunan atar damarlardan biri yırtılabilir. Bu durumda aşırı kanama meydana gelebilir ve cerrahi müdahale ile dikiş atılarak kanamanın durmasını temin gerekebilir.

KIZLIK ZARININ YIRTILIP YIRTILMADIĞINI KENDİMİZ ANLAYABİLİRMİYİZ ?
Kızlık zarının olduğu yerde birçok mukoza kıvrımı olduğu için alışkın olmayan bir gözün zarın ne durumda olduğunu tespit etmesi zordur. Bu nedenle bu konudaki yorumu jinekologlara bırakmak en doğrusudur.

KIZLIK ZARININ YIRTILIP YIRTILMADIĞININ BİR BELİRTİSİ VAR MIDIR ?
Eğer vajinaya bir şey girmişse ve az ya da çok pembe kırmızı bir kan gelmişse bu esnada ağrı hissi duyulmuşsa zarın yırtılmış ya da zedelenmiş olma ihtimali var demektir. Yırtılmada zar halkası eni boyunca tam olarak bir veya daha çok yerinden ayrılır. Zedelenmede ise zar halkası yine bir ya da daha fazla yerinden eninin tamamı kadar değil bir kısmı kadar yırtılır. Zedelenmede yırtılmaya nazaran ağrı daha az olur kanamada daha azdır. Fakat sıkıntı, bu zedelenme sonrası ilk tam ilişkide kanama şansı ve miktarında ciddi bir azalış olmasıdır.

KIZLIK ZARI KENDİ KENDİNE İYİLEŞEBİLİR VE ESKİ HALİNE DÖNEBİLİRMİ ?
Bu sorunun cevabı maalesef hayırdır. Zar bir kez yırtılırsa bir daha yapışma ve iyileşme özelliğine sahip değildir.

KIZLIK ZARI DİKİMİ NE DEMEKTİR?
Bu işlem geçici ya da kalıcı olarak yapılabilir. Geçici işlemin etkisi sadece 1 hafta kadar sürer. Kalıcı işlem ise adı gibi teorik olarak kalıcıdır ve zaman kısıtlaması yoktur.

GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ NEDİR ?
Bu yöntemi daha çok zaman problemi olan kişiler tercih eder. Bu işlemde zar halkası geçici olarak daraltılır. Burada yöntemin ayrıntısına girmemizin doğru olmayacağı kanaatindeyim. Daha fazla bilgi için iletişim kurmanızı öneririm.

KALICI OLARAK KIZLIK ZARI DİKİLMESİ MÜMKÜNMÜDÜR ?
Zar beslenmesi iyi olmayan ve tekrar yapışarak eski halini alma kabiliyeti bulunmayan bir dokudur. Bu da demektir ki zarın kendi üzerine yapılan işlem etkisiz olur. Bu nedenle halk arasında flep yöntemi denen yöntem geliştirilmiş ve bu şekilde bir işlem yüksek başarı oranıyla uygulanmaya başlanmıştır.

FLEP YÖNTEMİ İLE KIZLIK ZARI DİKİMİ NASIL UYGULANIR ?
Burada yöntemin ayrıntısına girmemiz ve tarif etmemiz hem uygun değildir hem de etik değildir. Sadece başarılı bir işlem olduğunu ve memnuniyet oranının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurmanız ve direkt olarak bilgi almanız uygun olacaktır.

2 KAT 3 KAT FLEP YÖNTEMİ NEDİR ?
Burada bu kat kelimesi halk arasında kullanılan bir ifade şeklidir. Atılan dikiş sayısı ve yöntem kişiden kişiye ufak farklılıklar gösterebilir, bunu ifade eder.

BU İŞLEM NE KADAR SÜRER VE AĞRILIMIDIR KANAMA OLURMU ?
Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Uyuşturma işlemi sonrası herhangi bir ağrı duymazsınız. Yaklaşık 30 dakika kadar sürer. Uyuşma etkisi 1-1.5 saat kadar devam eder. Bu etki kalktıktan sonra 1 hafta sürebilen ve ağrı kesici ilaçlarla kolayca kontrol altına alınabilen sızlama tarzı ağrı olabilir.
Genellikle fazla bir kanama olmaz leke tarzı bulaşma şeklinde bir kanama ilk bir haftalık süreçte oluşabilir. Bazen ters bir hareket ya da istem dışı bir zorlama olursa oldukça fazla kanama meydana gelebilir ki bu durumda yeniden dikiş atmak gerekebilir.

KIZLIK ZARI FLEP YÖNTEMİ SONRASI NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİR ?
İlk 4 haftalık süreç iyileşme sürecidir. Bu dönemde uygulanan geçici kısıtlamalar vardır. Bunlar hijyen ve işlem yapılan yere mekanik bir baskı olamaması gibi hususlardır. Her dönem olduğu gibi hijyen en önemli unsurdur. Anatomik yapı olarak o bölge sürekli kirlenme eğiliminde olup sürekli temizlenmesi ve temiz tutulması iyileşme döneminin olmazsa olmazıdır. Ayrıca otururken vücut ağırlığını dikiş atılan yerlerin üzerine vermemek ve bu amaçla hafifçe yan oturmak gerekecektir.
Banyo kısıtlaması yoktur ama ilk dönemlerde ayakta duş daha çok tercih edilmelidir. Seyahat bu prensiplere uyularak yapılabilir.

KIZLIK ZARI FLEP İŞLEMİ BAŞKALARI TARAFINDAN ANLAŞILIRMI ?
Bu işlemin yaptırıldığını jinekolog doktorlar dışında anlayabilen olabileceğini sanmıyorum. Herhangi bir kalıcı iz bırakmayan işlemdir. İlk ilişki sonra her şey eski normal haline döner.

FLEP İŞLEMİ İÇİN EN UYGUN ZAMAN HANGİSİDİR?
Bu işlemin iyileşme süresi için 4 haftalık bir zamana ihtiyaç vardır. Buda demektir ki işlem sonrası en erken 4 hafta sonra ilişkiye girebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında zamanlamayı sizin seçmeniz gerekir. Daha az zamanı olanlara önerim geçici kızlık zarı dikim işlemidir.

KIZLIK ZARI FLEP İŞLEMİNİN MAALİYETİ NEDİR ?
Bu gibi konularda bilgi vermemiz rekabet kuralları, internet yasası ve ayrıca genel tababet yasası uyarınca yasaktır. Bu gibi sorularınızı bizimle iletişim kurarak sorabilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. 26 Ara 2014 12:51 - Kızlık Zarı Diktiren Hasta: Turgay bey merhaba h.. ben dün flep yöntemi kızlık zarı dikimi yapmıştınız işe gittim bugn dünkü kadar acım yok ama hafif hissediyorum aci bu böyle devam eder mi, aslında 1 günde iyileşti gibiyim
  26 Ara 2014 12:55 - Jinekolog Operator Doktor: Azalır merak etmeyin, çalışma hayatınıza devam edin.

  YanıtlaSil
 2. 31 Ara 2014 01:19 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Ben size nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama birine anlatmam şart tesadüfen gördüm numaranzı internetten yazı okurken bunu anlatmak çok zor yazmakta öyle dediğim gibi başka çare yoktu ben bi salaklık yaptım merak iste vajınama parmağımı soktum kan geldi bi an çok an parmağımda gördüm sonra aklım hayalim durdu daha 20 yaşındayım kızlık zarım bozulmuştur kesin okuduklarıma göre ben bu suçluluk duygusuyla yaşayamyrm bozulmamas gibi ihtimal var mı muayene olmaya utanyrm bu yaşta szce napmalym eger bozuldysa da diktirmem gerek böyle bisey i kimseye anlatamam kabul görülür bişey degıl
  31 Ara 2014 08:32 - Jinekolog Operator Doktor: Parmakla kızlık zarı bozulması çok sık görülür, kanama olmasıda bozulduğunu gösterir , kalıcı dikim yaparız orijinal hale gelir
  31 Ara 2014 08:35 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Ben bunu kimseye anlatamıyorum ki muayene bile olmaya utanıyorum ameliyat nasıl olur ne kadar sure bu yaşta nasıl olacak
  31 Ara 2014 08:39 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Tek başıma olabilecek birşey mi
  31 Ara 2014 09:34 - Jinekolog Operator Doktor: 25 dakika sürüyor , sonra yürüyüp gidersiniz
  31 Ara 2014 09:34 - Jinekolog Operator Doktor: ... tl
  31 Ara 2014 09:35 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Anladım tamam bi risk i yok normal bi günde yapılır bi işlem
  31 Ara 2014 09:35 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Ben öğrenciym parayı biriktirmeye başlıyorum
  31 Ara 2014 09:36 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Herzaman yapılır dimi belli bi süre geçmesi gerekmiyor
  31 Ara 2014 09:40 - Jinekolog Operator Doktor: Hayır ama ne kadar erken yaptırırsanız okadar orijinal olur
  31 Ara 2014 09:41 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Anladım zaten çok yeni oldu ama öğrenci oldugum için biraz sıkıntı olur hemen olmasu
  31 Ara 2014 09:41 - Jinekolog Operator Doktor: Dikim sonrası sosyal hayata aynen drvam edebilirsiniz
  31 Ara 2014 09:42 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Anladım
  31 Ara 2014 20:05 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Ben bugun doktora gittim düştüğümü söyledim muayene olmak istediğimi söyledim muayene etti kızlık zarımda yırtılma falan olmadığını söyledi fazlası için de kesin konuşamam dedi bekaretlik için savcılıkta rapor alıp öyle bakıldığını söyledi sizce yırtılma yok dedi kızlık zarım bozulmuşmdr
  31 Ara 2014 20:07 - Jinekolog Operator Doktor: Savcılıkla ne alakası var reşit değilmisiniz
  31 Ara 2014 20:07 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Reşitim ama savcılıkta alınması gereken bisey varmış adli tıp için
  31 Ara 2014 20:07 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Bekaretlik raporu için
  31 Ara 2014 20:08 - Jinekolog Operator Doktor: Bekaret raporu kalıdıldı artık ,
  31 Ara 2014 20:08 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Doktor bugun bunları söyledi ama
  31 Ara 2014 20:09 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Kızlık zarımı sorunca
  31 Ara 2014 20:09 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Yırtılma yok dedi ama kesin bisey için adli tıp raporu gerek bunun için savcılığa gidilir dedi
  31 Ara 2014 20:11 - Jinekolog Operator Doktor: Bekaretiniz bozulmadıysa sorun yok demekki yola devam..
  31 Ara 2014 20:11 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Sadece yırtılma yok dedi bu bozulmadıgı anlamına gelir dimi
  31 Ara 2014 20:16 - Jinekolog Operator Doktor: Evet
  31 Ara 2014 20:17 - Kızlık Zarı Diktirmek İstiyorum: Kan gelmesinin başka ne sebebi olabilir ki
  31 Ara 2014 20:18 - Jinekolog Operator Doktor: Zedelenme olmuştur zarda ama yırtılmamıştır

  YanıtlaSil
 3. Sevgili hocam herşey için teşekkürler , ayrıca teşekküre gelcem.. çok mutluyum.
  :)))

  YanıtlaSil
 4. Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Gunaydınlar , 😊 rahatsız ettiysem oncelıkle kusura bakmayın .. En son twitterde bir gonderi paylasmıssınız merak ettim akıntı sadece bakire bayanlardami oluyor .. Ve bir sorum daha olacaktı , onceden 4 sene bırlıkte oldugum bi erkek arkadasım vardı aramızda cinsellık soz konusu oldu surtunme yolu ile fakat vajinadan içeri girmedi girdiğini dusunmuyorum eve geldıgımde acık renkte kan vardı ama regl donemımdı ertesi gunundede regl oldum sizce o regl kanımıydı yoksa kızlıgım bozulmuş olabılırmı , merak edıp bakmıştım seklıne internet uzerındede fotoğraflari var 20 yasındakı bir bayanın kızlık zarı vs ordada kucuk bir boşluk vardı bende sanırım regl kanının geldıgı yer orasıda .. Oyle birseyler yazıyordu ama..
  27 Ara 2014 08:41 - Jinekolog Operator Doktor: Sorunuz çok kritik gerçekten
  27 Ara 2014 08:41 - Jinekolog Operator Doktor: Adet kanı koyu renk olur kızlık kanı açık renk
  27 Ara 2014 08:42 - Jinekolog Operator Doktor: En iyisi kızlık zarı muayenesi
  27 Ara 2014 08:42 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Anlıyorum bozulmus olabılır yani .. Peki tesekkur ederım :)
  27 Ara 2014 08:43 - Jinekolog Operator Doktor: Sürtünme ile bozulan çok hasta geliyor bize
  27 Ara 2014 08:43 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Hım
  27 Ara 2014 08:43 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Olabılır..
  27 Ara 2014 08:45 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Ama kızlık zarınında kolay bozulmayan bi yapı oldugunu idda edıyorlar..
  27 Ara 2014 08:47 - Jinekolog Operator Doktor: 100 lerçe çeşit kızlık zarı var
  27 Ara 2014 08:48 - Jinekolog Operator Doktor: Bazen parmakla bile bozulurken , bazılarında bozmak için ameliyat gerekiyor
  27 Ara 2014 08:48 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Cok degısıkmıs
  27 Ara 2014 08:54 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Pekı ya bu beyaz akıntı hep bakıre bayanlardami oluyor yoksa normaldede olan varmı bakıre olmayanlardada
  27 Ara 2014 08:56 - Jinekolog Operator Doktor: Her bayanda olabilir , genelde mantar
  27 Ara 2014 08:58 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Hımm peki tesekkur ederım 😊😘
  27 Ara 2014 09:05 - Jinekolog Operator Doktor: R e
  27 Ara 2014 09:05 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: :))

  YanıtlaSil
 5. 27 Ara 2014 09:50 - Kızlık Zarı Nerededir: Hocam günaydın ben 18 yasindayim ismim .. sizden bikaç bilgi almak istiyorum yardimci olur musunuz
  27 Ara 2014 09:51 - Jinekolog Operator Doktor: Buyrun
  27 Ara 2014 09:52 - Kızlık Zarı Nerededir: Hocam kızlık zarı ile ilgili olarak soracam kızlık zarı vajinanin ne kadar gerisindedir
  27 Ara 2014 09:54 - Jinekolog Operator Doktor: 2
  27 Ara 2014 09:56 - Kızlık Zarı Nerededir: Peki çok geride oldugu durumlar var mi
  27 Ara 2014 09:57 - Jinekolog Operator Doktor: Hayır
  27 Ara 2014 09:57 - Kızlık Zarı Nerededir: Tesekkurler
  27 Ara 2014 10:01 - Jinekolog Operator Doktor: R e

  YanıtlaSil
 6. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: İyi günler kalıcı kızlık dikim ücreti ne kadar acaba
  27 Ara 2014 10:17 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Fiyaylarınız her yıl sabit demi
  27 Ara 2014 10:18 - Jinekolog Operator Doktor: Yıllık %10 artar
  27 Ara 2014 10:19 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Yani ben gelecek ekimde gelsem fiyat ne olur istanbulda oturmadığım için
  27 Ara 2014 10:25 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Ne kadar olur seneye ekimde
  27 Ara 2014 10:39 - Jinekolog Operator Doktor: Sanırım ... olur
  27 Ara 2014 10:43 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Çok fazla olmuyor mu
  27 Ara 2014 10:45 - Jinekolog Operator Doktor: Vakti gelsin bakarız :)
  27 Ara 2014 10:46 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Peki çok teşekkür ederim mutlaka gelicem
  27 Ara 2014 10:46 - Jinekolog Operator Doktor: Ok

  YanıtlaSil
 7. Kızlık Zarı Dikimi: Hocam Merhaba
  26 Ara 2014 23:39 - Kızlık Zarı Dikimi: Kusura bakmayın bu saatte rahatsız ediyorum
  26 Ara 2014 23:39 - Kızlık Zarı Dikimi: Ben bir yıl öncesinde kızlık zarı operasyonu geçirmiştim.dr bana hiçbir sorun olmadığını herseyin yolunda olduğunu söyledi kontrollerde de.
  26 Ara 2014 23:40 - Kızlık Zarı Dikimi: Şimdi gittiğim dr başka bir şehire taşındığı için farklı bir hekime gittim ve o da bana işlemin başarısız olduğunu muhtemelen eskisinden daha kötü durumda olduğunu söyledi
  26 Ara 2014 23:41 - Kızlık Zarı Dikimi: Ve artık kalıcı yöntemin tutmayacagini ancak geçicnn olabileceğini söyledi
  26 Ara 2014 23:41 - Kızlık Zarı Dikimi: Böyle birşey mümkün mü hiçbir sorun yokken tekrar baska bir dr bakıyor ve islem başarısız diyor
  26 Ara 2014 23:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Yanilmis olabilir mi
  26 Ara 2014 23:43 - Jinekolog Operator Doktor: Görmeden yorum yapmak zor ama kalıcı dikim her durumda yapılır ve ben tama yakın sonuç garantisi veriyorum
  26 Ara 2014 23:45 - Kızlık Zarı Dikimi: Peki hersey yolunda iken başka bir dr işlem başarısız olmuş demesi normal mi
  27 Ara 2014 00:03 - Kızlık Zarı Dikimi: Hic birsey yok iken ben rutin bir muayene gidiyorum aynı hastanede ki başka dr işlem başarısız diyor
  27 Ara 2014 00:03 - Kızlık Zarı Dikimi: Tekrar ancak geçici yapabiliriz diyor
  27 Ara 2014 08:04 - Jinekolog Operator Doktor: Hayır kalıcı yapabiliyoruz , hatta doğum bile yapmış olsanız kalıcı yapılabilir. Flep yöntemi bu işin en sanatsal yaklaşım gerektirenidir , . Ama geçici dikim yapmak çok basittir.
  27 Ara 2014 10:40 - Kızlık Zarı Dikimi: Peki hocam hersey yolunda dedikten sonra operasyonu yapn dr başka bir dr bir yıl sonra Hayır başarısız olmuş diyor
  27 Ara 2014 10:40 - Kızlık Zarı Dikimi: Ve artık sadece kalıcı olabilir diyor
  27 Ara 2014 10:41 - Kızlık Zarı Dikimi: Bu işlem zaman geçince kendiliğinden özelliğini mi yitiriyor
  27 Ara 2014 10:41 - Kızlık Zarı Dikimi: Yada biri bana yalan söylüyor ama hangisi bilmiyorum
  27 Ara 2014 10:41 - Kızlık Zarı Dikimi: O kadar Muallakta kaldım ki size anlatamam
  27 Ara 2014 10:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Adanada tanıdığınız bu işlemi yapan bir dr var mı acaba
  27 Ara 2014 10:44 - Kızlık Zarı Dikimi: Pardon geçici olabilir diyor
  27 Ara 2014 10:44 - Jinekolog Operator Doktor: Ben 25 yıldır flep yöntemi kalıcı dikim yapıyorum ve bu konuda meşhur olduk , her bayana her durumda kalıcı yapılabilir
  27 Ara 2014 10:45 - Jinekolog Operator Doktor: Uçakla bize gelin ?
  27 Ara 2014 10:45 - Kızlık Zarı Dikimi: Gelebilecek bir durum da değilim keşke öyle bir Şansım olsaydı
  27 Ara 2014 11:01 - Kızlık Zarı Dikimi: Var mı hocam önerebileceginiz biri
  27 Ara 2014 11:04 - Kızlık Zarı Dikimi: Yada bir dr basarili dediğine diğeri neden Başarısız der
  27 Ara 2014 11:04 - Kızlık Zarı Dikimi: Ben hangisine güvenecegim bilemedim

  YanıtlaSil
 8. Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Merhabalar müsait misiniz bşy sormak istiyorum
  27 Ara 2014 20:37 - Jinekolog Operator Doktor: Buyrun
  27 Ara 2014 20:37 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Sizin ozel muayene yeriniz mi var yoksa hastanedemisiniz
  27 Ara 2014 20:40 - Jinekolog Operator Doktor: Özel mua
  27 Ara 2014 20:40 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Peky bsy sorucam gecici yontemde ℅100 sonuc alirmiyin
  27 Ara 2014 20:42 - Jinekolog Operator Doktor: Evet ama vaktiniz varsa kalıcı flep tavsiye ederim
  27 Ara 2014 20:42 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Malesef vaktim yok :/
  27 Ara 2014 20:43 - Jinekolog Operator Doktor: O zaman geçici ok
  27 Ara 2014 20:43 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Ama gecicide sonuc almam die korkuyorum:(
  27 Ara 2014 20:43 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: 3 güne kdr vaktim var :(
  27 Ara 2014 20:44 - Jinekolog Operator Doktor: merak etmeyün
  27 Ara 2014 20:45 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Benim aslinda halen dar sadece kanama olmayacak:(
  27 Ara 2014 20:45 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Benim icin tek onemli sey kanama olmasi
  27 Ara 2014 20:45 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Operasyon sonrasi nasl olacak peky
  27 Ara 2014 21:20 - Jinekolog Operator Doktor: Geçici dikimde 10 gün içinde ilişkiye girmelisiniZ
  27 Ara 2014 21:20 - Jinekolog Operator Doktor: Kalıcıda bu süre sonsuz
  27 Ara 2014 21:20 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Peky efendim bilgi teşekkür ederim iyi geceler
  27 Ara 2014 21:22 - Jinekolog Operator Doktor: Sizede

  YanıtlaSil
 9. Zar Diktirme: Iyi günler
  28 Oca 15:24 - Zar Diktirme: Bi şey soracaktım size
  28 Oca 15:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 Oca 15:37 - Zar Diktirme: Kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alacaktim doğru kişiyle gorusuyorum demi
  28 Oca 15:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  28 Oca 15:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun sorun yada listeden opsiyonlara bakın :
  28 Oca 15:38 - Zar Diktirme: Ben internet sayfanizdan okudum ama yinede size sormak istiyorum acaba dikim acı veriyor mu
  28 Oca 15:40 - Zar Diktirme: Tamam teşekkür ederim
  28 Oca 15:42 - Jinekolog Operatör Doktor: Lokal anestezi yapıyoruz hissetmezsiniz bile

  YanıtlaSil
 10. Çift Kat Flep Yöntemi: Slm
  11 03 2015, 15:56 - Çift Kat Flep Yöntemi: Nsl hocam
  11 03 2015, 16:03 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  11 03 2015, 16:05 - Çift Kat Flep Yöntemi: Kizlik zarı ücreti hakkinda
  11 03 2015, 16:05 - Çift Kat Flep Yöntemi: Bilgi almak için
  11 03 2015, 16:05 - Çift Kat Flep Yöntemi: Meaj attimda
  11 03 2015, 16:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  11 03 2015, 16:11 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam peki biz arkadaşla ilk ilişkiye girdiği mizde kanama oldu birdefa daha girdik herhangi bir sıkıntı olmaz degilmi
  11 03 2015, 16:11 - Çift Kat Flep Yöntemi: Arkadaşım 22 yaşında kalıcı yaptırmayı dusunuyoruz
  11 03 2015, 16:13 - Jinekolog Operatör Doktor: Sorun olmaz
  11 03 2015, 16:13 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam peki
  11 03 2015, 16:14 - Çift Kat Flep Yöntemi: Tavsiyesi niz hangisi
  11 03 2015, 16:14 - Çift Kat Flep Yöntemi: Tek katlimi çift katlimi
  11 03 2015, 16:14 - Jinekolog Operatör Doktor: Şişmansa çift zayıfsa tek
  11 03 2015, 16:15 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hangisi tercih ediliyor gdnellikle
  11 03 2015, 16:15 - Çift Kat Flep Yöntemi: 1.65 boylarinda
  11 03 2015, 16:15 - Çift Kat Flep Yöntemi: 65 kilo
  11 03 2015, 16:15 - Çift Kat Flep Yöntemi: Filan hocam
  11 03 2015, 16:25 - Jinekolog Operatör Doktor: Çift
  11 03 2015, 16:26 - Çift Kat Flep Yöntemi: Peki
  11 03 2015, 16:26 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam evlenmeden kaç gün önce gelmemiz
  11 03 2015, 16:26 - Çift Kat Flep Yöntemi: Mantikli
  11 03 2015, 16:28 - Jinekolog Operatör Doktor: Yıllar önce bile
  11 03 2015, 16:28 - Çift Kat Flep Yöntemi: Fiyati
  11 03 2015, 16:29 - Çift Kat Flep Yöntemi: En Son ne kadat
  11 03 2015, 16:29 - Çift Kat Flep Yöntemi: Olur hocam
  12 03 2015, 12:41 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam kız arkadaşım biraz tirsiyor herhangi bir belirtisi olurmu gün içinde filan ağrısı filan
  12 03 2015, 12:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Sorun olmaz
  12 03 2015, 12:49 - Çift Kat Flep Yöntemi: Nasil getirebilirim gelmiyor
  12 03 2015, 12:50 - Çift Kat Flep Yöntemi: Çok korkuyor hocam
  12 03 2015, 12:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Uyuşturuyoruz anlamıyor bilr
  12 03 2015, 12:57 - Jinekolog Operatör Doktor: Bugünmüydu randevunuz
  12 03 2015, 12:57 - Çift Kat Flep Yöntemi: Yok hocam
  12 03 2015, 12:57 - Çift Kat Flep Yöntemi: Bugün degil yarın geliyoruz

  YanıtlaSil
 11. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: İyi akşamlar
  6 01 2016, 18:01 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyormusunuz
  6 01 2016, 18:07 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  6 01 2016, 18:08 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Fiyatını öğrenebilirmiyim
  6 01 2016, 18:16 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Sadece kalıcı dikim olacak
  6 01 2016, 18:16 - Jin op dr turgay karakaya: %10 nakit indirimi yapalım
  6 01 2016, 18:17 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Hocam ben öğrenciyim son verebileceginiz fiyat
  6 01 2016, 18:17 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: üzerinden de bi indirim yapabilitmisiniz
  6 01 2016, 18:18 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Hocam anadolu yapasindamısınız avrupa mi
  6 01 2016, 18:18 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: İstanbulu hiç bilmiyorum
  6 01 2016, 18:18 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Gelince kolay bulabilirmiyim
  6 01 2016, 18:20 - Jin op dr turgay karakaya: Avrupa
  6 01 2016, 18:20 - Jin op dr turgay karakaya: Çok kolay yerdeyiz yardımcı oluruz
  6 01 2016, 18:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Peki hocam fiyatta son fiyat bu dimi
  6 01 2016, 18:22 - Jin op dr turgay karakaya: Evet..
  6 01 2016, 18:22 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Peki hocam
  6 01 2016, 18:22 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Son bi sorum olacak
  6 01 2016, 18:22 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Geldiğim gün hemen yapabilirmisiniz
  6 01 2016, 18:22 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Akşam kaça kadar açıksiniz
  6 01 2016, 18:23 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Akşam gelmem sorun olurmu
  6 01 2016, 18:43 - Jin op dr turgay karakaya: 18 e kadar akşamları
  6 01 2016, 18:43 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: Peki hocam çok sağolun

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları