Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
2015 yılı Mart ayında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı üç aşağı beş yukarı ....tl seviyelerinden başlar , himenoplasti ücretlerinden , hangi bekaret dikimi ameliyatı ne kadar , alt paragrafta bahsediyorum. Bu yazımızda sadece kızlık zarı diktirme fiyatlarından bahsetmekle kalmayıp , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı diktirenlerin yorumları, esnek bekaret zarı gibi birçok konuyuda unutmayarak kısa bilgiler veriyoruz. Vajina girişinden yaklaşık 1 parmak içeride yer alan himen yani kızlık zarı binlerce yıldır evliliğin eşiğindeki genç kızların gündeminden inmedi , gerdek gecesi kızlık zarı kanaması olacakmı acaba , sürtünme şeklinde ilişki yaşamak kızlık zarına zarar verir mi ? Bu yazıda tüm bekaret sorularınıza cevap veriyoruz .
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
İncirli Cad No 9 /8 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519 
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

Avrupa yakası İstanbul Bakırköy'de 2015 kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarıdır. En çok istenen himenoplasti çeşidi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ....tl iken , vajina daraltma ameliyatı ve flep kalıcı dikim kombine ameliyat fiyatı ....tl civarı olup , en ucuz bekaret tamir metodu geçici kızlık zarı dikimi ücreti ise ....tl dir. Kızlık zarı dikimi öncesi her bayana yapılan kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi İstanbul'da kızlık zarı diken jinekologlarca genelde ücretsiz yapılır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Teknik adı flep yöntemi olan kalıcı kızlık zarı dikimi dünyada kızlık zarı dikimi yapılan birçok yerde en çok tercih edilen hymenoplasty ameliyatıdır. Flep yöntemi ile dikilen kızlık zarı cinsel ilişki yıllar sonra bile gerçekleşse sorun çıkarmaz ve o zamana kadar sağlam kalır , aynı bakirelik gibi. Flep yönteminde kızlık zarının hemen yanında bulunan vajina  duvarından incecik bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir, ameliyat yaklaşık yarım saat sürer , ve sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarının tamamı lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma kullanılır , dolayısı ile zar diktirirken acı çekmezsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 

Flep yöntemine göre daha eski bir metod olan geçici kızlık zarı dikiminde uygulama çok daha basittir , sadece eski kızlık zarı parçalarının birbirine dikilmesinden ibarettir. Eski kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için 1 hafta içinde dikişler erir ve dikilen kızlık zarı kendiliğinden bozulur , ama bu süre zarfında cinsel ilişki olursa kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Geçici kızlık zarı dikiminin tek bir iyi yanı dikim yapıldığı gün bile cinsel ilişkiye girilebilir olmasıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'da kızlık zarı dikimi ameliyatının sonradan anlaşılıp anlaşılamayacağı ger zaman ön sıralara çıkan bir soru işareti olmuştır , aristo mantığına riayet edersek , anlaşılacak olsa böyle bir ameliyat metodu neden olsun karşı sorusu ortaya çıkar :) ama merak etmeyin derin bir nefes alın ve akciğerinizdeki tüm biriken havayı boşaltın , herşey yolunda gidecek merak etmeyin , usta bir jinekolog tarafınca yapılmış kızlık zarı dikiminin aanlaşılma ihtimali sıfıra yakındır.

Kızlık zarı diktirenler

2015 yılında kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep arandı , ama son derece nahrem bir ameliyat olduğu için kızlık zarı diktirmiş olan birinin kendi deneyimlerini yayınlamasını pek bekleyemezsiniz , yinde birçok hastamız bize kızlık zarı dikim sonrası çeşitli teşekkür yorumları yolluyorlar , o yorumlarıda direkt yayınlayamıyoruz , bu seferde diğer jinekolog arkadaşlara haksız rekabet olmasın diye yayındna kaldırıyoruz , ama telefonla bize ulaşırsanız kızlık zarı diktirenlerin yorumları hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık testi , bekaret kontrolü , himen muayenesi veya en sık bilinen adı ile kızlık zarı muayenesi özellikle evlilik öncesi sürtünme şeklinde ilişki yaşayan ve gerçek cinsel birleşme olmayan genç bayanlarda vajina girişinde yanma hissi veya birkaç damla kanama ortay çıktığında acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye çık merak ederler , kızlık zarı muayenesinden korktukları için kendi imkanları ile bekaret zarlarının bozulup bozulmadığı konusunda fikir elde etmeye çalışırlar , önce kendileri değerlendirip , daha sonrada kızlık zarı resmi çekerek yakın arkadaşlarına whatsapp tan yollarlar , ama çare yok , kızlık zarı muayenesine girmeden net bir cevepa alma şansları olmaz. Aslında kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır bilmedikleri için gereksiz bir endişe duyarlar , kızlık zarı muayene edilirken jinekolog herhangi bir tıbbi aleti size değdirmez , hatta dokunmadan sadece gözü ile bakılarak gerçekleştirilir. İstanbul'da 2015 Mart için kızlık zarı muayene ücretleri yaklaşık ...tl civarıdır.

Kızlık zarı nedir ?

Bu paragraf en üstte olması lazım biliyorum ama şimdi aklıma geldi naapayım , kızlık zarı nedir , ne değildir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı rengi ne renktir , kızlık zarı kanı ne renktir diye himenle ilgili temel sorularda geliyor. Kızlık zarı vajina dış ucundan 2 cm kadar içeride girişi kısmen kapatan anatomik bir oluşumdur , ana görevi dış ortamdan gelebilecek miktobik ajanları mekanik olarak durdurmaktır. Açık kırmızı renktedir, ilk cinsel ilişkide bozulur ve açık kırmızı kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Hastalarımızdan gelen binlerce kızlık zarı yorumu için sonsuz teşekkürler ediyoruz , bizim hizmetimizden memnun kalmanız benide çok mutlu ediyor , ayrıca asistanlarımda müthiş seviniyorlar bu olumlu mesajlara , aslında tüm kızlık zarı yorumlarını burada yayınlamak isterdim ama diğer jinekolog arkadaşlara karşı haksız rekabet oluşturmasın diye yayına koymuyorum. Ama kızlık zarı dikimi yorumları hakkında detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da 2015 Mart ayı için gebelik sonlandırma ücretleri yaklaşık olarak ...tl civarından başlar , geleneksel olarak kürtaj fiyatları değişkendir ve sıklıkla hamilelik haftasının bir katsayı ile çarpılması ile hesaplanır , en küçük gebelik 4 haftalık olandır ve yukarı gittikçe çocuk aldırma maliyetleri artar. Ama kürtajda yasal sınırın 10 hafta olduğunuda unutmayın.

Vajina daraltma fiyatları

Gerek vajinal doğumlar , gerekse yoğun cinsel ilişkiler zaman içinde vajinada genişlemelere yol açabilir , genişlemiş vajina kadınlarda orgazma ulaşma sorunu yaratabildiği gibi erkektede cinsel motivasyonu kırabilir , ama merak etmeyin çözümü var ve vajina daraltma ameliyatı ile ilk haline geri dönek mümkün. Ayrıca kızlık zarı dikimi ameliyatı ile sıklıkla kombine edilebiliyor. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık ....tl civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Dr bey yarın flep yöntemi randevum var saat 14.30daki yer benim , uçağım geç inerse bir saat kadar geciksem sorun olur mu adanadan geliyorum

  YanıtlaSil
 2. Dr bey sizi bir arkadaşım tavsiye etti kızlık zarı dikimi yaptırmış size ve başarılı sonuc almıs bende aynı durumdayim kalıcı flep istiyorum 40 günüm var hocam yarın geliyorum size asistanınız salıya verebiliriz diyor yarın doluymuş ama hocam benim çarrm yok yarın yaptırıp dönmem lazım umarım brni geri cevirmassiniz.

  YanıtlaSil
 3. Kızlık Diktirme: Selam bisey sorabilirmiyim
  28 Oca 15:59 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 Oca 16:00 - Kızlık Diktirme: Flep tedavisi yaptrmak istiyorum netten size rastladim
  28 Oca 16:00 - Kızlık Diktirme: Bana bu surecle ilgili bilgi vereblrmsnz
  28 Oca 16:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 Oca 16:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Merak etriklerinizi sorun ve listeyi inceleyin :
  28 Oca 18:12 - Kızlık Diktirme: Peki tesekkur ederim
  28 Oca 18:12 - Kızlık Diktirme: Iyilesme sureci ne kaadar surer
  28 Oca 18:13 - Kızlık Diktirme: Cunku ben biraz agir bir iste calisiyorum
  28 Oca 18:22 - Jinekolog Operatör Doktor: 20 gün ama işe engel değil
  28 Oca 18:24 - Kızlık Diktirme: Yeni koli fln kaldirma.da bir sakinca olmaz
  28 Oca 18:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Max 10 kg
  28 Oca 18:30 - Kızlık Diktirme: Peki en Yakn zaman da girusmek uzere tesekkurler
  28 Oca 18:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok

  YanıtlaSil
 4. Adetliyken Kızlık Zarı Dikilir Mi: Doktor bey bişey sormak istiyorum çok soru sordum ama ..
  Bende bi kaç gündür sık sık idrara çıkmaya başladım ve yanma oluyo bunun için ne yapabilirim
  6 01 2016, 21:07 - Jin op dr turgay karakaya: İdrar tahlili

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme