Kızlık zarı dikimi

Kızlık Zarı Dikimi
Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı için İstanbul sadece bizim ülkede değil, nerdeyse Avrupa geneli ve Ortadoğu'da bir merkez haline gelmiştir , dolayısı ile birçok ilden ve yabancı ülkelerden kızlık zarı diktirmek isteyen hastalarımızı kabul ediyoruz. Kendi isteğinizle himenoplasti ameliyatına girebilmek işin reşit olmanız yeterlidir. Kızlık zarı dikimi için cinsel hayat veya sağlıkla ilgili özel bir önşart yoktur , bekaretiniz yıllar önce bozulmuşta olabilir , defalarca ilişkiye girmişte olabilirsiniz, kürtaj olmuş olabilirsiniz , bunların hiçbiri himenoplasti için problem yaratmaz. Her durumda kızlık zarı dikimi mümkündür. Bekaret tamiri operasyonu isteğe bağlı 2 farklı metodla yapılır. Eski sistem geçici kızlık zarı dikimi zaman kısıtlaması ve dikim sonrası daha fazla dikkat gerektirdiği için artık pek tercih edilmez , ama yeni metod olan kalıcı kızlık zarı dikimi ise dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman verdiği için ve dikim sonrası aynı gün bile işinize gücünüze geri dönebildiğiniz için yoğun talep almaktadır. Bu yazımızdada kızlık zarı dikimi ayrıntıları , kızlık zarı dikimi fiyatı,  flep yöntemi , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi konuları inceliyoruz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Cad No 9/8 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274


Kızlık zarı dikimi fiyatı

2015 yılı için İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarından başlar , en ucuz himenoplasti ücreti geçici kızlık zarı dikimi fiyatıdır, ama çok tutulan ve en iyi sonuç alınan flep yöntemi fiyatı daha pahalıdır , keza kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi ile kombine edebileceğiniz vajina daraltma ameliyatı , labioplasti ameliyatı gibi daha sofistike operasyonlarda maliyetler az daha yüksek olacaktır. Kızlık zarı dikimi öncesi her hastaya yapılan kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde genelde ücretsizdir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatlarının en iyisi kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , yaklaşık yarım saat süren ameliyata vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulaması ve uyuşturma işlemi ile başlanır , böylece dikim esnasında acı çekmezsiniz , dikim metodunun aslı vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesidir , flebin sabit ucu ise yine vajina duvarında sabit olarak bırakılır ve teşekkül ettirilen yeni kızlık zarının içindeki kan damarları aktif kan dolaşımına vajina duvarından beslenerek devam eder , buda bize yıllar sonra bile kızlık zarı yırtılmış olsa zar içindeki damarlar patlayacağı için kızlık zarı kanamasını büyük ölçüde garanti eder. İstanbul'da flep yöntemi ücreti ....tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Bekaret zarının geçici olarak dikilmesi  çok eski dönemlerden beri uygulanan bir himenoplasti metodudur , önceden bozulmuş olan kızlık zarı parçaları yeniden dikilir , fakat kızlık zarı iyileşme özelliği olmayan bir yapıya sahip olduğu için dikişler eriyene kadar vaktiniz olur ve bu süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz dikilmiş zar bozulur ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , ama 10 gün içinde dikişler yokolacağı için bu süre içinde mutlaka cinsellik yaşamalısınız , yoksa yapılan dikimin bir anlamı kalmaz. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık ....tl civarındadır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Zaten işin temeli burda yatıyor diyebiliriz , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Bu soru dikim yaptıracak tüm genç bayanların kafasındaki en önemli sorudur . Kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılacak olsa himenoplasti diye bir ameliyat metodu hiç olmazdı aslında. Kızlık zarı dikim konusunda tecrübeli ve ayrıntıcı bir jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı dikimi %90'ın üzerinde ihtimalle anlaşılmaz , ortaya çıkmaz. Cinsel ilişkide penis zara dayanır ve himen yırtılır , kızlık zarı içindeki kan damarları patlar ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok merak edilir , hymenoplasti esnasında yaşadıkları vede özellikle dikilmiş kızlık zarı ile cinsel deneyim nasıl oluyor , kızlık zarı nasıl bozuluyor , nekadar kan geliyor gibi soruları yöneltebilecekleri tecrübeli ablalarını arar dururlar internette , ama konu öylesine mahremdir ki kızlık zarı diktirenler evlilik tablosu içinde geçmişte yaşadıklarını size anlatmayı bir tarafa bırakın , konuyu hatırlamak bile istemezler , yaşandı ve bitti şeklinde o defterler kapatılmıştır artık , yani gerçek deneyimlere ulaşmak biraz zorudur , ama yinede sitemizde yorumlar bölümünde kızlık zarı diktiren birçok hastamızın olumlu yorumlarına rastlayacaksınız demek isterdik ama diğer jinekolog arkadaşlara haksız rekabet olmasın diye kızlık zarı dikimi yorumlarını yayından kaldırdık.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Kızlık Zarı Diktiren Hasta: Turgay bey merhaba nurhayat ben flep yontemi yapmistik ben esimle iliskiye girdim gayet guzel kanama oldu bir sorun yok fakat cok fazla aci oldu ve dikislerin alt kismi tamamen yirtilmadi dar girisi zorlastiriyo onerebileceginiz uyusturan krem falan varmidir sursem yirtilirken canim acimasa olurmu
  29 Oca 09:57 - Jinekolog Operatör Doktor: Anestol deneyin
  29 Oca 09:59 - Kızlık Zarı Diktiren Hasta: Tamam kullanacagim cok tesekkur ederim
  29 Oca 09:59 - Kızlık Zarı Diktiren Hasta: Hicbir sorun cikmadi bitane daha arkadasim var onuda getirecegim size
  29 Oca 09:59 - Kızlık Zarı Diktiren Hasta: İyi calismalar
  29 Oca 09:59 - Jinekolog Operatör Doktor: Hedefe ulaşmanıza sevindim :)
  29 Oca 10:00 - Jinekolog Operatör Doktor: Birkaç seferden sonra alışır acı olmaz
  29 Oca 10:01 - Kızlık Zarı Diktiren Hasta: Daha tam diktiginiz yer yirtilmadigi icin aciyo kremi deniycem acimaz herhalde
  29 Oca 10:02 - Jinekolog Operatör Doktor: Biraz uyuşur
  30 Oca 16:30 - Harika oldu hocam teşekkürss

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı Dikimi Sonrası: Kızlık zarı Diktirdikten sonra oranın basinc altında kalmamasi gerektiğini yazmisiniz internette Afedersiniz tuvalet ihtiyacımizi nasil karsilayacagiz alaturka tuvalette özellikle
  07 01 2016, 08:31 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun olmuyor tuvalet

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme