Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?
Himenoplasti ameliyatlarında en öncelikli olarak kızlık zarı dikimi fiyatı akla gelir , o yüzden bizi arayanların çoğu kızlık zarı dikimi ne kadar ? diye sorarlar ve bekaret tamiri ücreti onlara uygun gelirse kızlık zarı ile alakalı diğer sorularını yöneltirler.
Biliyorum , bir sağlık hizmetinde maliyetler olmazsa olmaz öneme haizdir , ama isterseniz
sadece kızlık zarı diktirme ücretleri değil , dikimle ilgili diğer ayrıntılarıda inceleyerek sizi daha fazla aydınlatmaya çalışalım. Kızlık zarı nasıl bozulur , kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir , esnek kızlık zarında kan gelir mi diye aklınızdan geçen birçok ön koşul gerçekleşmiş kabul edelim ve bekaretinizin nasıl bozulduğunu bir kenara bırakarak bundan sonra ne yapabiliriz onun üzerine odaklanalım. Kızlık zarınızın bozulduğu tarih , yani yıllar önce bozulmuş olması , kaç defa ilişkiye girmiş olduğunuz , kürtaj olup olmadığınız yapacağımız kızlık zarı dikimi ameliyatını etkilemiyor, yani her durumda kızlık zarı dikimi yapmak mümkündür. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ücreti, kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi konuları inceliyoruz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı
İncirli Caddesi No 9/8 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi Fiyatı

Hymenoplasti ameliyatları için İstanbul'da en düşük söylenen geçici kızlık zarı diktirme fiyatıdır, aama 2015 yılında ve geçen 10 yılda en fazal tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri az daha yüksektir , bunların dışında kızlık zarı dikimi ve vajinas daraltma ameliyatı aynı seansta yapılacaksa ücret ....tl civarına çıkacaktır. Ayrıca labioplasti ameliyatı ilede kombine kızlık zarı dikimi operasyonları yapılmaktadır. Himenoplasti ameliyatı öncesi yapılan kızlık zarı muayene ücreti genellikle istenmez.

Kızlık zarı dikimi

Bekaret zarı diktirmek konusunda karar verdiniz ve ön araştırmanızı yapıyorsunuz , karşınıza öncelikle 2 farklı kızlık zarı dikim metodu çıkar, acaba hangi hymenoplasti metodu size daha uygundur diye karar veremiyorsanız ben size yardımcı olayım ; eğer durumunuz çok acilse ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girecekseniz geçici kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , ama en az 1 ay veya çok daha uzun bir süre sonra cinsel ilişkiye girecekseniz , yada henüz bir tarih yoksa yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz kızlık zarı kanı gelmesini istiyorsanız size flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini öneriririm. Benim favori metodumda flep yöntemidir. Kalıcı kızlık zarı dikimi bu konuda ince ayrıntı isteyen ve hem tecrübe hemde el becerisi gerektiren metod flep kızlık zarı dikimidir.

Kalıcı kızlık zarı diktirme

Kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirmek bekaret tamiri kararı almış bir bayan için en iyi seçimdir , gerçektende bizim hastalarımızında %90 seçimi kalıcı kızlık zarı dikimi yönündedir ve harika sonuçlar alıyoruz. Himen yada kızlık zarına komşu vajina mukozasından kalıdırlan ince bir flep tabakası ile yeniden oluşturulan bekaret zarı vajina duvarından kan damarları ile beslendiği için yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse bir bakire bayanla aynı oranda kızlık zarı kanaması ortaya çıkartıyor. Ayrıca vajina dokusunun yüksek iyileşme kapasitesinide kızlık zarına taşımış olduğumuzdan 20 gün içinde dikiş izleri dahi siliniyor ve komşu dokularla tam uyum sağlayan yeni kızlık zarı son derece doğal bir görünüme kavuşuyor. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi maliyetleri ....tl civarındadır.

Flep yöntemi

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kalıcı kızlık zarı dikimini flep yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyada en fazla tercih edilen bekaret zarı diktirme metodu flep yöntemidir , vajina girişine uygulanan lokal anestezi sayesinde acı hissetmeden gerçekleştirilen operasyonda vajina yan duvarından orijinal kızlık zarı ile aynı incelikte bi flep kalırılır , flepin serbest olan ucu kızlık zarı ringine dikilir ve sabit uç ise yine vajina duvarında bırakılır , böylece vajina duvarında gelmekte olan kan damarları aynen kızlık zarı içindede kan dolaşımıza devam ederler , bu kan damarları yıllar sonra bile kızlık zarı bozulması olsa patlayarak kızlık zarı kanı gelmesini büyük oranda teminat altına alırlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Bekaret zarınızın geçici olarak dikilmesi 10 gün içinde cinsel ilişkiye gireceğiniz anlamına gelir , yöntem olarak geçici hymenoplastide eski kızlık zarı parçaları tamir edilerek yeniden kullanılmak üzeri ortada birleştirilir , ama kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için 10 gün sonra dikişler eriyerek kaybolur ve kızlık zarı kendiliğinden bozulur. Çok eski bir metod olan geçici bekaret dikimi bu zaman kısıtlamasından dolayı artık gözden düşmüştür.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikim sonrası girilecek cinsel ilişkide veya ön sevişmelerde anlaşılıp anlaşılamayacağı çok merak edilir ve kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların kafalarında cevap bulmaları gereken en önemli sorudur. Ama merak etmeyin tecrübeli ve işinin ehli bir jinekolog tarafınca yapılmış bir himeoplasti tama yakın olasılıkla anlaşılmaz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7724

Yorumlar

 1. Turgay bey kalıcı kızlık zarı dikimi için gelmek istiyorum kaç gün sonra ilişkiye girerim en erken

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı Bozulması: Merhaba
  06 01 2016, 00:26 - Kızlık Zarı Bozulması: Telı ınternetten aldım
  06 01 2016, 00:27 - Kızlık Zarı Bozulması: Kızlık zarımın saat 6 yonunde zedelenmıs dedı doktor
  06 01 2016, 00:28 - Kızlık Zarı Bozulması: Tam yırtılma olmamıs 6 yonunde celtık gbı olmıs dedı
  06 01 2016, 00:28 - Kızlık Zarı Bozulması: Bu konu hakkında bılgı alıcaktım
  06 01 2016, 00:28 - Kızlık Zarı Bozulması: Bana gerı donus yaparmısınız
  06 01 2016, 08:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çentiklenme olduğunda genelde gerdekte kanamaz ve dikim gerekir
  06 01 2016, 09:55 - Kızlık Zarı Bozulması: Tamam kalıcı dıkım sadece orasınıcın ne kadara olur
  06 01 2016, 09:56 - Kızlık Zarı Bozulması: Ayrıca 5gun oldu ama hala agrıyo sızlıyo baska bı sorun olabılırmı
  06 01 2016, 10:30 - Kızlık Zarı Bozulması: Nakıt ondırımı yapıyomusunız
  06 01 2016, 10:34 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %10
  06 01 2016, 10:35 - Kızlık Zarı Bozulması: Tamam tesekkurker

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme