Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama ....tl civarından başlayan İstanbul'da 2015 yılı dolardaki artıştan sonra yukarı doğru yükseliş beklentisi hasıl olmuştur , özellikle ülke dışından gelen hastalara dolar bazında himenoplasti ücreti telaffuz edilemeye başlanması sanıyorum bunun bir sonucu. Alt paragrafta bekaret diktirme ücretleri konusunu zaten genişletiyoruz , ama giriş bölümünde daha genel konuşmakta fayda var : Kadın genital organlarının dış ortama açılan kapısı konumundaki himen yani kızlık zarı eski Mısır'dan beri genç kızların saflık temizlik timsali olarak görülmüştür , günümüzdede durum pek farklı değildir , biliyorum bu durum kadınlara büyük bir haksızlık ama inanmazsınız hatta çok güleceksiniz , genç erkek jinekologlardan bile evleneceği bayanda kızlık zarı şartı arayanlar var , ben nerdenmi biliyorum ? yok ben onlardan değildir , bana birçok kızlık zarı dikimi vakası gelir , zaten jinekolojidede en fazla tiraj yaptığımız konu kızlık zarı dikimi ve son derece ilginç vakalarlada karşılaşmıyor değilim , mesela bir jinekologla evlenmeyi planlayan bazı genç kızlara himenoplasti ameliyatı uygulamak gibi. Yani insan pes diyor , bu meslekteki genç dostlarımız bile evleneceği bayanda kızlık zarı arıyorsa diğerlerine şaşmamak gerekir diyorum. Her neyse teorik olarak bekaret aranmasına her nekadar karşı olsakta birçok hasta için bu durum hayat memat meselasi haline gelebiliyor ve bu engeli aşmadan mutluluk kapıları açılmayabiliyor. İşte bu ana iştigal konumuzun ayrıntılarını bu yazımızda veriyoruz, sadece kızlık zarı dikimi ücretlerinin incelemeyip konuya daha genel hatları ile bakarak aklınıza takılabilecek tüm soruları cevaplamaya çalışıyoruz , mesela kızlık zar çeşitleri , kızlık zarı zedelenmesi , kızlık zarı bozulmuşmudur , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , geçici kızlık zarı dikimi , kalıcı kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , vajina daralta ameliyatı ile kombine edilen himenoplasti ameliyatları gibi çok sık uyguladığımız bekaret tamiri metodlarını masaya yatırıyoruz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli caddesi 9 Bakırköy İstanbul ( Town Center yanı )
0212 227 5519
0532 221 3007

Kızlık zarı dikimi ücreti

Himenoplasti ameliyatı fiyatları İstanbul'da 2015 yılında bir miktar artış göstermiş olup en ucuz kızlık zarı dikimi olan geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ....tl seviyelerine yerleşmiştir , bunun yanında hastaların en fazla tercih ettiği kalıcı kızlık zarı dikimi maliyetleri ise az daha yüksek olarak ....tl seviyelerinde işlem görmektedir , bunun yanında çift kat flep yöntemi , vajina daraltma ameliyatı ile kombine flep yöntemi fiyatları ise dahada yüksek seviyelerdedir , güncel fiyat listeleri için bize telefonla veya WhatsApp ile ulaşabilirsiniz , her türlü görüşme ve uygulamayı gizli tutuyoruz merak etmeyin. Bu arada kızlık zarı dikimi yaptırmadan sadece kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi yaptıracaksanız yaklaşık ...tl civarı muayene ücreti ödemeniz gerekir. Himenoplasti operasyonu için gelen bayanlara dikim öncesi yapılan bekaret kontrolü için ek bir ücret uygulanmaz.

Kızlık zarı dikimi

En temel üçgüdülerden üreme içgüdüsünün sosyal dönemeçlerinden önemli bir nokta olan bekaret günümüzde halen had derecede önem verilen bir konu ve bir hanımın geçmişinin özeti olarak görülmektedir. Ayrıca evlilik öncesi tanışma ve flört gibi plansız dönemlerde, facebook görüşmelerinde , insanlar karşı tarafa kendilerinin en iyi yanlarını gösterip, bazı istenmeyen bilgileri gizlemektedirler , bunu yapmakta haklılarda aslında , ilk defa face de tanıştınız ve be ben bakire değilim diye söze başladınız , buda yanlış olurdu , ama durum ciddiye binince aradan geçen onca romatizm ve hah tamam bu adamla evlenirim gerçekten harika biri dediniz ama ben bakire değilim demek için artık çok geç , oysa o sizi hiç bir erkeğin eline dokunmamış cinselliği hiç tanımamış bir kız olarak biliyor , artık geri dönüş yok değilmi ? bu paragrafa yukarıdan baktığınızda sanki insan kendi kendini bir çıkmaza itiyor gibi gelebilir size . Empati yapınca görüyorumki bu durumdan başkada çare olmayabilir bazı durumlarda , zira evlenilecek kalitede insan bulmak artık çağımızda çok zor ve beyaz atlı prensi yakalamışken , bir sonraki prensi beklemek yıllar sürebilir. Çarkı flep tam önünüzde durmuşken yapacak başka birşey kalmayabilir bazen. Tamam konuya giriyorum , sanırım fazla kitap okuyorum :)
Kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılıyor İstanbul'da; en çok tercih edilen ve dünyada en popüler olan efsane yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak. Ama ben size kalıcı bekaret dikimini tavsiye ederim , gerçekten harika sonuçlar alıyoruz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Adam gibi dikilmiş bir kızlık zarının dikilmiş olduğu  tama yakın oranda anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi büyük tecrübe , el yeteneği ve titizlik gerektiren bir himenoplasti metodudur ama , kızlık zarı diken en iyi jinekologlardan birine denk geldiyseniz artık arkanıza bakmanıza gerek olmaz , 20 günlük iyileşmeden sonra bakireliğin tüm avantajlarını kullanabilirsiniz. Peki nasıl oluyorda kızlık zarı dikimi anlaşılamıyor diyeceksiniz , dikimden 1 ay sonra dikiş izleri tamamen silinir ve artık büyük ölçüde orijinal kızlık zarı gibi olur , vajina duvarından genel kan damarlarıda kızlık zarı içinde aktif kan dolaşımını sağladığı için canıyla kanıyla gerçek bir kızlık zarınız olur ve cinsel ilişkiye girince kızlık zarı bozulur , zar içindeki atardamarlar parçalanır , belirgin kızlık zarı kanı akar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi nasıl yapılır ?

Benimde size tavsiye edeceğim favori metod kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , himenoplasti yaptıracaksanız bence kalıcı yaptırın ve unutun artık eskileri , eski bakirelik günlerinize yeniden merhaba deyin. Peki kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , dikim esnasında acı çekermiyim , kızlık zarı diktirdikten sonra herhangi bir sorun yaşarmıyın , ağrı veya kanama olur mu ? gibi aklınızı bu paragrafa boşaltın , cevaplar geliyor; merak etmeyin acı çekmezsiniz , hatta dikimi hissetmezsiniz bile , dikim sonrasıda pek bir sorun olmaz , kanama 2 gün adet görür gibi günde 1-2 pet kadar lekelenme olur , ağrı pek olmaz , adet ağrısı gibi olabilir. Flep yöntemi kızlık zarı muayenesi ile başlar , ve kızlık zarının bozulmuş olduğu kesinleştirildikten sonra vajina girişi uyuşturulur , vajen yan duvarından ince bir flep mukoza kaldırılır ve greftin serbest ucu kızlık zarı ringine içten dikilir , böylece dıştan dikiş izi kalmaz , flepin diğer ucu orijin olan vajina duvarında sabit bırakılır böylece vajinadan zar içine ulaşan kan damarları aktif kan dolaşımını kızlık zarı içindede sürdürür ve ilk cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman kızlık zarı kanaması büyük olasıkla garanti altına alınmış olur. İstanbul'da 2015 yılı maliyetlerine göre kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık ....tl seviyesindne başlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Tarihi bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikiminde eski yırtılmış kızlık zarı kanatları yeniden birbirine dikilir , ama kızlık zarı iyileşme özelliği olmayan özel bir doku olduğu için dikilen kanatlar birbirine kaynamaz ve 10 gün için de cinsel ilişkiye girilirse dikişler yırtılır ve kanama ortaya çıkar , 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz dikişler eriyerek yokolur ve kızlık zarınız kendiliğinden bozulur. Geçici kızlık zarı dikimi artık terkedilmiş ve fazla uygulanmayan bir himenoplasti yöntemidir , tek avantajı dikim yapılan gün dahil olmak üzere hemen cinsel ilişkiye hazır olmasıdır. Flep yöntemide ise 20 gün cinsel ilişki yasaktır. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık ....tl seviyelerinden başlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Caddesi 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 2007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. 2015 02 09 22:19 Kızlık zarımı kimin bozduğu kızlık testinde ortaya çıkar mı doktor bey ona göre kızlık zarı dikim ücretini ona yükleyeceğim tşkkr

  YanıtlaSil
 2. Kalıcı Zar Dikimi: Turgay meraba iyi günler
  29 Oca 09:59 - Kalıcı Zar Dikimi: Kızlık zarı dikimi fiyatını ögrenecektim
  29 Oca 09:59 - Kalıcı Zar Dikimi: Ve hastaneniz tam olarak nerede
  29 Oca 09:59 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi liste atayım
  29 Oca 10:00 - Kalıcı Zar Dikimi: Ee peki indirim yapıyor musunuz
  29 Oca 10:00 - Kalıcı Zar Dikimi: Ve simdi diktirsek dügünümüz bir yıl sonra fln
  29 Oca 10:00 - Kalıcı Zar Dikimi: O zamana kadar kalıcı olur mu
  29 Oca 10:01 - Jinekolog Operatör Doktor: Sonsuzdur flep yöntemi
  29 Oca 10:01 - Jinekolog Operatör Doktor: %10 öğrenci indirimimiz var :)
  29 Oca 10:01 - Kalıcı Zar Dikimi: 😊
  29 Oca 10:01 - Kalıcı Zar Dikimi: Erkek arkadaşımla gelecegiz daha dgrusu nisanlımla
  29 Oca 10:02 - Kalıcı Zar Dikimi: Ve agrı falan olcak mı ailelerimizin anlamaması gerekiyo
  29 Oca 10:02 - Jinekolog Operatör Doktor: Uyuşturuyoruz anlamazsınız bile
  29 Oca 10:03 - Kalıcı Zar Dikimi: Normal günlük hayatıma devam edebiliyo muyum
  29 Oca 10:03 - Kalıcı Zar Dikimi: Ve mümkünse beni bayıltıp öle yapabilir misiniz
  29 Oca 10:07 - Jinekolog Operatör Doktor: 30 dakika sonra yürür gidersiniz..
  29 Oca 10:08 - Jinekolog Operatör Doktor: Bayıltmıyoruz ama arada perde oluyor hissetmiyorsunuz , bacağınızı kesip alsam anlamazsınız ;)
  29 Oca 10:10 - Kalıcı Zar Dikimi: Yok yok valla be. Cesaret edemem ki
  29 Oca 10:10 - Kalıcı Zar Dikimi: Narkozla bayıltın nolur ya 😳😳
  29 Oca 10:11 - Jinekolog Operatör Doktor: Yasal değil bayıltmak , siz merak etmeyin hiç anlamazsınız
  29 Oca 10:12 - Jinekolog Operatör Doktor: Bayıltılan her hasta sağlık bakanlığına bildirilir , zar için bayıltmak abartı olur zaten
  29 Oca 10:14 - Kalıcı Zar Dikimi: Hım anladm peki
  29 Oca 10:14 - Kalıcı Zar Dikimi: Nisanlımda yanımda olsa olur mu
  29 Oca 10:20 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet elinizi tutarak destek olur
  29 Oca 10:20 - Kalıcı Zar Dikimi: Hım tm peki randevu mu almamız gerekiyor
  29 Oca 10:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  29 Oca 10:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Burdan verebiliriz randevu
  29 Oca 10:27 - Kalıcı Zar Dikimi: Tm o zmn ben nisanlımla konusayım parayı denk getirelim haftaya bi gün ayarlayalım olur mu
  29 Oca 10:28 - Kalıcı Zar Dikimi: Bide bu adres poliklinik mi acaba
  29 Oca 10:29 - Jinekolog Operatör Doktor: Özel jinekoloji muayenehanesi
  29 Oca 10:29 - Kalıcı Zar Dikimi: Hım anladm tm o zmn tkrar sizinle irtibata geçerim hangi gün bos ise o gün geliriz

  YanıtlaSil
 3. Dudak Küçültme: Doktor bey merhabalar
  7 01 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  7 01 2016, 19:42 - Dudak Küçültme: Size sorularım var cevaplarsanız çok memnun olurum
  7 01 2016, 19:43 - Dudak Küçültme: Hangi hastanede hekimsiniz Ssk ile anlaşmanız varmı
  7 01 2016, 19:44 - Jin op dr turgay karakaya: Özel muayenehanemde
  7 01 2016, 19:44 - Jin op dr turgay karakaya: Sgk anlaşma yok
  7 01 2016, 19:44 - Dudak Küçültme: Anladım
  7 01 2016, 19:45 - Dudak Küçültme: Labiaplasty ameliyatının ücreti nedir?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme