Kızlık zarı dikimi ücretleri

Kızlık zarı dikimi ücretleri
Himenoplasti olarak anılan kızlık zarı dikimi fiyatları 2015 yılı ortalarına doğru İstanbul'da yaklaşık ....tl ücretlendirme düzeylerinden başlayıp kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı gibi kombine operasyonlar söz konusu olduğunda en az ....tl seviyelerine kadar yükselir. Kazara veya bilinçli olarak bekaretinizi kaybetmiş olabilirsiniz hiç farketmez, hatta defalarca kürtaj bile olsanız , günün birinde yeni bir ilişkiye başlarken kızlık zarı dikimi düşünebilirsiniz ve planladığınız himenoplasti ameliyatını yaptırabilirsiniz. Aslında kızlık zarı diktirmeniz için reşit olmak dışında herhangi bir ön şart yok , reşit değilseniz annenizin veya babanızın izni gerekir unutmayın. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme fiyatı dışında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi, geçici kızlık zarı diktirme ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı şeklindeki sorulara cevap buluyoruz.
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli cad no 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi ücretleri nekadar diye soran çok oluyor , genellikle çok sık tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarından başlar ve vajina daraltma  ameliyatı ile birlikte yapılacaksa ödemeniz gereken dikim ücreti az daha yükselecektir. Bu arada artık çok tercih edilmeyen eski model geçici kızlık zarı dikimi fiyatı bu konudaki en ucuz ücrettir.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da az sayıda jinekoloğun yaptığı kızlık zarı dikili ameliyatları 2 farklı metodla yapılır ; çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve eski bir metod olup artık daha az tercih edilen geçici kızlık zarı dikimidir. Çok merak ettiğinizi bildiğim kalıcı himenoplasti ameliyatından bahsetmek isterim ; gerçekten yoğun talep olan flep yönteminde öncelikle hasta kızlık zarı muayenesine alınır ve kızlık zarının bozulmuş olduğu netleştirilir , vajina girişine lokal anestezi ile uyuşturma yapılır , böylece dikim işleminde acı hissetmezsiniz , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kalırılarak kızlık zarı halkasına dikişir , flebin diğer ucu yine vajina duvarında sabit bırakılır , böylece hem iyileştiğinde orijinal olacak bir kızlık zarı elde edilir , hemde vajina duvarından devam eden kan damarları yeni kızlık zarının içinde aktif kan dolaşımına devam eder. Buda bize girilecek ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını tama yakın olasılkla garanti eder.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Birçok hasta kızlık zarı dikiminin anlaşılıp anlaşılamayacağını bize soruyor. Tecrübeli bir jinekoloğun usta elleriyle yapılmış bir himenoplasti ameliyatı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız artık arkanıza bakmanıza gerek yoktur. Erkek açısından doğuştan bakire bir kızla cinsel ilişkiye girmekle sonradan bakire olmuş bir kız arasında deneyim farkı yoktur.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli cad no 9 bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Hocam erkek arkadaşım parmakla kızlık zarımı bozdu kan geldi , doktor iyileşmez dedi himenoplasti yaptırmak istiyorum kesinlikle dikildiği anlaşılmaz ise size geleceğiz masrafı erkek arkadaşım karşılayacak ??

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı Yırtılması: İyi akşamlar Turgay bey , size birşey danışmak istiyorum. Erkek arkadaşımla ilk cinsel deneyimimizi yaşadık ve vajinamda kanama oldu ancak duş alırken farkettim ki içeriden ip gibi bir deri parçası çıktı. Çekince acıyor ancak sıktığımda bir hissiyat yok. Bu nedir ve ne yapmam gerekir? Teşekkür ederim
  7 01 2016, 22:23 - Jin op dr turgay karakaya: Sinir lifi olabilir
  7 01 2016, 22:23 - Kızlık Zarı Yırtılması: Kötü birşey mi?
  7 01 2016, 22:23 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim
  7 01 2016, 22:24 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ben biraz çekiniyorum
  7 01 2016, 22:24 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ameliyyat falan gerekebilir mi
  7 01 2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Sağlık konusunda çekinmek olmaz
  7 01 2016, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır..
  7 01 2016, 22:25 - Kızlık Zarı Yırtılması: Tamam o zaman muayene için ne yapmamız gerekli randevu?
  7 01 2016, 22:25 - Kızlık Zarı Yırtılması: Ve ücret ne olacaktır

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme