Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Eylül 3

Kızlık zarı dikimi fiyatı
İstanbul'da 2014 yılında himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl baz alınarak işleme alınıyor. Dikim işleminin hangi metodla yapıldığıda kızlık zarı dikim fiyatlarını etkileyebiliyor , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul Avrupa yakasında ve anadolu yakasında yaklaşık olarak .... tl civarına yapılırken , kilolu ve cinsel organ girişi büyük olan bayanlara tavsiye edilen çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi metodu için iste yaklaşık .... tl ücret istenmektedir , yine 2014 ikinci yarısında ve zannediyorum 2015 yılında trend olacak olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yapılırsa yine İstanbul'da .... tl gibi bir kızlık zarı tamir masrafı söz konusu olacaktır. Daha ekstre bir örnek çift kat flep yöntemi dikim ve vajina daraltma aynı seansta istersenizde kızlık zarı diken yerlerde size yaklaşık .... tl gibi bir fiyat çıkartacaklardır. Araba devrilince yol gösteren çok olur demişler , kızlık zarı diktirecekseniz bunu en iyi yapana yani kızlık zarı diken en iyi doktora yaptırmakta fayda vardır.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları , mesajları ve konu hakkındaki tüm gelişmeleri incelemek için beni Twitter'da takip edebilirsiniz www.twitter.com/jinekologdr , 10.000lerce takipçi yanılıyor olamaz . Ayrıca facebook üzerindede görüşebiliriz www.facebook.com/kurtajfiyatlari . Bunlardan başka direkt benimle görüşmek için WhatsApp üzerindende yazabilirsiniz 0532 221 3007 , şu anda en fazla kullanılan iletişim metodu nerdeyse WhatsApp :)

Kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır gibi birçok sorunuz için bizi gece gündür demeden arayabilirsiniz 0212 227 5519 muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell hattımız ( bu hatta WhatsApp , SMS , Viber gibi akıllı telefon uygulamaları yüklüdür , ne zaman istiyorsanız yazın ) 0542 215 7274 Vodafon , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Tüm görüşmelerimizi ve size yapılan her türlü işlemi full gizli tutuyoruz , muayenehanemiz ... anlaşmalı olmadığı için yapılan işlemlerin ... kayıtlarına işlenme durumu söz konusu bile olamaz merak etmeyin. Bu arada telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi nerdeyse 10 yıldır bizimle çalıştığı için konu hakkında engin bilgiye sahiptir , sizin sorularınız ona leblebi gibi gelecektir :) , ben ise sürekli hasta başında oluyorum , hastamız kalabalık , ama acil bir durum varsa Esra söyleyin bana bağlasın sizi . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde himenoplasti ücretleri genellikle .... tl gibi bir taban fiyattan başlar ve yapılan işleme göre ve jinekoloğun parasal ihtiyaçlarına göre artabilir , genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı .... tl ile .... tl arasına yapılırken , çift kat flep yöntemi dikimler bu rakamlardan yaklaşık ... TL daha pahalıya gerçekleştirilir , yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta isterseniz yine kızlık zarı dikim fiyatının üzerine ... tl daha koymanız şart olacaktır.

Kızlık zarı dikiminde gizlilik 


Eğer 18 yaşınızdan gün aldıysanız özgürce kimseye bilgi vermedne , kimselerden izin almadan kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , 18 yaşınıza daha var ise anne veya babanızdan izin almanız yada beraber gelmeniz gerekir . Ben sizin reşit olduğunuzu varsayarak anlatmaya devam ediyorum. Kızlık zarı dikiminde gizlilik bence en önemli konudur , zira en iyi şartlarda ve kızlık zarı diken en iyi doktora diktirseniz bile gizlilik ilkesi olmazsa yapılan işlemin hiçbir değeri kalmaz. Kızlık zarı diken yerlerden .... .... ve ... ... .... anlaşmalı oldukları için yapılan tüm işlemleri ... kayıtlarına işleme zorunlulukları vardır , dolayısı ile kızlık zarı dikiminde gizlilik ilkesine uymaları pek mümkün değildir , ama merak etmeyin özel jinekolog muayenehaneleri ... anlaşmalı olmadıklarından dolayı gizliliğe sonuna kadar riayet edeceklerdir .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Himenoplasti yani kızlık zarı dikiminde ana amaç orijinal kızlık zarı anatomik ve fonksiyonel yapısına mümkün olduğunca sadık kalarak yeni bir kızlık zarı oluşturmaktır. Burda kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılacak olsaydı hiçbir kıymeti kalmazdı sanıyorum. Peki pratik hayatta nasıl oluyor , dikilmiş kızlık zarı ile gerdeğe girmenin anadan doğma hiç yırtılmamış bir kızlık zarı ile gerdeğe girmekten nerdeyse hiç bir farkı yoktur. Penisin vajinaya girmesi , kızlık zarına dayanması , dhaa ileri itilince kızlık zarının yırtılışı , kızlık zarı üzerindeki damarların parçalanması ve kan gelmesi her iki durumdada aynı şekilde cereyan etmektedir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi 


2014 yılında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , özellikle son 30 yıl içinde yaygınlaşan metod artık nerdeyse kızlık zarı dikiminde tek metod gibi yürürlüğe konmuştur , yaklaşık 25 dakika süren himenoplasti ameliyatı lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılır , dikim esnasında acı çekmezsiniz , hatta kızlık zarı dikilirken telefonla konuşanlar bile oluyor :) , dikim bittiğine masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz , dikim sonrası istirahata gerek yoktur. İşinize gücünüze geri dönebilirsiniz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrasında 20 gün kadar dikişlerin iyileşmesi süreceği için ilk 1 ay cinsel ilişkiye girmenizi tavsiye etmiyoruz , ama daha sonrasında ister hemen , ister yılalr sonra bile cinsellik yaşasanız tama yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması olacaktır. Flep yönteminin en önemli avantajı zaman faktörüdür , yani ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilme keyfiyetidir , geçici kızlık zarında ise 2 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu vardır.

Geçici kızlık zarı dikimi


Bu yöntem çok tavsiye ettiğimiz bir kızlık zarı dikimi metodu değildir , ama fazla vakti kalmayan ve son anda kızlık zarı diktirmeye karar veren bayanlara uygun olabilir , işlem yüzeyel olarak eski kızlık zarı parçalarının birbirine dikilmesi ile yapılır. İşin en kötü tarafı geçici kızlık zarı dikimi yaptırdısanız 2 gün içinde mutlaka cinsel ilişkiye girme zorunluluğunuzdur , oysa flep yönteminde yıllar sonra bile ilişkiye girseniz yinede kızlık zarınız görevini yapar ve kanama ortaya çıkardı.

Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 


2014 yılı öncesindeki 10 yılda geliştirilen metod daha çok kilolu bayanlara ve cinsel organ girişi büyük olan bayanlara tavsiye edilebilir , metod olarak her iki vajina duvarında kaldırılan 2 farklı flebin kızlık zarı ringine dikilmesi şeklinde gerçekleştirilir , zayıf ve dar vajinalı bir bayana yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması zor olabilir aman dikkat.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma 


Artık jinekolojide moda bu yönde ilerliyor , insanlar dahada orijinal bir kızlık zarı ve vajinal yapı istiyorlar , flep yöntemi ile kızlık zarını orijinal hale getirebiliriz ama dikim öncesi yoğun cinsel yaşam sonucu genişmiş bir vajinanız varsa olayın bu yanı eksik kalmış olabilir , bu durumda aynı seansta önce vajina daraltma ameliyatı yapıp anestezi etkisi geçmeden flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminide yapmak mantıklı gelmeye başladı ve vakalarımızın nerdeyse yarısı bu şekilde talepte bulunmaya başladılar.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?


1- Hastanın kabulü
2- Kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi , kızlık zarı testi )
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişi ve kızlık zarı bölgesinin uyuşturulması
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması
6- Flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi
7- Hastanın masadan kakarak işine gücüne , sosyal hayatına geri dönmesi.

Kızlık zarı dikimi youtube 


Kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen birçok hasta bu işlemin nasıl yapıldığını öncelikle youtube.com üzerinde video olarak izlemek isterler , gerek hastaların gizlilik hakları , tıbbi etik kurallar ve gerekse kanunlar çerçevesinde bir hastanın kızlık zarı dikimi ameliyatını videoya çekmek ve yayınlamak mümkün değildir , sadece hastaların tekniği kavrayabilmeleri için animasyonla hazırlanmış bu videoyu sunabiliriz :

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983


Yorumlar

 1. 1 Eylül 10:30 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Merhaba kalıcı kızlık zarı dikiminden ne kadar süre sonra normal şekilde üstüne oturmaya baslayabilirim?
  1 Eylül 10:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 hafta
  1 Eylül 10:33 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsunuz
  1 Eylül 10:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 2. 1 Eylül 10:35 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Toplamda kaç kez kontrole geliniyor?
  1 Eylül 10:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: en az 1
  2 Eylül 07:55 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Merhaba esra hnm kızlık zarı dikimimin 5. gunundeyim ve dikislerimin olduğu yer kasinmaya başladı normal bi durum mu yoksa mikrop mu kapmistir?
  2 Eylül 08:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: normal iyileşme belirtisi
  2 Eylül 08:43 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Oh içim rahatladı çok teşekkür ederim
  2 Eylül 14:17 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Hocam merhabalar kalıcı kızlık zarı dikimimin 5. Gunundeyim normalde ayın 6sında adet oluyorum ama bugün kan geldi anlayamadım acaba adet mi oldum yoksa başka bi kanama midir?
  2 Eylül 14:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: adettir büyük igtimal
  2 Eylül 14:38 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: İnşallah oyledir çünkü bugüne kadar hiç kanamam olmamıştı bi zarar vermez heralde değil mi?
  2 Eylül 14:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır vermez

  YanıtlaSil
 3. 2 Eylül 14:44 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Cuma günü kontrole gelmek için randevu almam gerekiyor mu peki?
  2 Eylül 14:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: direk gelebilirsiniz
  2 Eylül 16:38 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Adetliyken kontrole gelmem uygun mudur yoksa bitince mi geleyim?
  2 Eylül 16:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bit
  2 Eylül 16:40 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Anlayamadım ??
  2 Eylül 16:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bitince
  2 Eylül 16:41 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Sağolun :)
  2 Eylül 18:14 - kalıcı kızlık zarı diktiren hasta 1409031042: Adetliykende pansuman yapmak gerekiyor mu?
  2 Eylül 18:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır

  YanıtlaSil
 4. 2 Eylül 15:57 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Mrblar
  2 Eylül 15:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mrb
  2 Eylül 15:59 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Kımınle
  2 Eylül 15:59 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Gorusuyrm
  2 Eylül 15:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: jinekolog dr. turgay
  2 Eylül 16:05 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Doktor bey bu hat sızınmı acaba
  2 Eylül 16:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  2 Eylül 16:09 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Klınıgınız nerde acaba
  2 Eylül 16:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu ist
  2 Eylül 16:11 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Muane ucretnz ne kadr acaba
  2 Eylül 16:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx tl
  2 Eylül 16:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj / kızlık zarı dikimi ?
  2 Eylül 16:16 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Aslında bu durum benı cok rahatsız edıyo solerken bıle ama kızlık
  2 Eylül 16:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merak etmeyin 1000 lerce hastamız var kızlık diktiren
  2 Eylül 16:21 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Korkuyorum doktorbey bısey olur dıye
  2 Eylül 16:26 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Hemde yasım kucuk 22 yasındym utanyorumda kac aydır numaranz bnde anca yazabıldım
  2 Eylül 16:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hiç merak etmeyin orijinal olacak
  2 Eylül 16:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kimseler anlayamaz
  2 Eylül 16:31 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Pekı ucretı nekadr
  2 Eylül 16:31 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Doktor bey
  2 Eylül 16:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx
  2 Eylül 16:33 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Pekı ınternetten kalıcı yada kalıcı olmayan duydum
  2 Eylül 16:33 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Hangısı olan
  2 Eylül 16:34 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Cnkı ben evlenmyı dusunmyrm suanda ılerde olursa bu sebepten dolayı kalıcı ıstıyorum doktor bey
  2 Eylül 16:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: en iyisi kalıcı
  2 Eylül 16:35 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Evet

  YanıtlaSil
 5. 2 Eylül 17:29 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Cok saolun doktor bey suan bıle rahatladım azda olsa 10sene snra
  2 Eylül 17:29 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Evlendım dıyelım her hangı bı sorun olurmu
  2 Eylül 17:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olanlarıda unutursunuz hiç böyle birşey olmadı haline gelir zihniniz 1 yıl içinde
  2 Eylül 17:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun çıkmaz
  2 Eylül 17:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mutlaka kanar
  2 Eylül 17:35 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Kontrole gelcem sıze snrda sene sonunda yaptrcam doktor bey parayı bırıktırmem gerekıyo
  2 Eylül 17:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
  2 Eylül 17:36 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Yerınızın adresını yazarmsınız rıca etsem
  2 Eylül 17:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 zburnu
  2 Eylül 17:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hangi güne yazayım
  2 Eylül 17:46 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Nezamn ısternz doktor bey
  2 Eylül 17:46 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Yarın sabahta olur
  2 Eylül 17:47 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Bıde gercı yıne yuzyuze sorcaktım ama aralık aynda oldgnda nekdr olcak:s
  2 Eylül 17:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: artacak ama yarın geldiğinizde sabitleriz yarın sadece muayene ücreti verirsiniz aralıkta xxxx e yaparız
  2 Eylül 17:55 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Cok tesekkur edrım ınanın cok dua edıcem sıze doktor bey
  2 Eylül 17:55 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Yrn kacta
  2 Eylül 17:55 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Gelım
  2 Eylül 17:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 12.00 ye yqzdım sizi isim neydi
  2 Eylül 17:59 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: xxxx xxxxx
  2 Eylül 18:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamamdır.
  2 Eylül 18:06 - kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenip dikim randevusu alan hasta 1409031046: Kafanızı agrıttım cok tesekkur ederım ıyı aksamlar yarn grsmek uzere.
  2 Eylül 18:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e yarın görüşürüz

  YanıtlaSil
 6. 1 Eylül 17:56 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Merhaba bisey sorabilir miyim ?
  1 Eylül 17:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  1 Eylül 17:59 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Ben sebnem efendim
  1 Eylül 17:59 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: izmirde yasiyorum
  1 Eylül 17:59 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: merak ettim kizlik zari dikimini bilgi alabilirmiyim
  1 Eylül 17:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi sorun
  1 Eylül 17:59 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Fiyati ?
  1 Eylül 18:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: XXXX tl yaz indirimi
  1 Eylül 18:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 eylülde xxxx e dönecek
  1 Eylül 18:00 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: bir milyar besyuz mu :0
  1 Eylül 18:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  1 Eylül 18:01 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: himm peki subat ayinda?
  1 Eylül 18:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: siz gelmenize yakın mesaj atın yine güncel ücretleri konuşuruz
  1 Eylül 18:02 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Peki yas onemlimi ?
  1 Eylül 18:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18den gün almadıysanız annede gerekir
  1 Eylül 18:03 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: 18 sem ailem bilmesede olur degil mi
  1 Eylül 18:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kimse bilemez reşitseniz
  1 Eylül 18:04 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Peki tesekkur ederim
  1 Eylül 18:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  1 Eylül 18:04 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: ben dusunuyorumda o yuzden rahatsz etmistim sizi :)
  1 Eylül 18:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi yazarsınız gelmeye yakın
  1 Eylül 18:05 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: tesekkur ederm :)
  1 Eylül 18:06 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: peki son bir soru daha acaba diktirdim diyelim ama annemler beni zar kontrolune goturdu o zamn belli oluyormu
  1 Eylül 18:06 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: dikimi ?
  1 Eylül 18:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaşından gün aldığınızda götürürlerse doktor durumu onlara açıklayamaz
  1 Eylül 18:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: başka jinekologlar işlem yapıldığını anlar ama normal vatandaş anlayamaz
  1 Eylül 18:08 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: yani 18 olursam ve kontrol edilirse doktor onlara dikilmis demezmi yani
  1 Eylül 18:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet açıklarsa büyük suç
  1 Eylül 18:09 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Doktorami suc :)
  1 Eylül 18:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  1 Eylül 18:10 - 17 yaşında kızlık zarı diktirme fiyatı soran hasta 1409031052: Tamam efendim bn suan 17 yim 18 imde size gelicem ocak subat gbi o zamn yuz yuze konusuruz cok tesekkur ederim iyi gunleeer :)

  YanıtlaSil
 7. 31 Ağustos 11:26 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Merhaba doktorbey.benim adim xxxxx turkmenistanliyim.istanbulda kavacikda ev isinde calisiyorm.sizi internetden buldum cokdan numaranizi eklemisdim ama konusmakdan cekindim benimile konusurmu yokni diye.ben37yasimdayim.3tane cocugum var tek bakiyorm cocuglarimi.benim arkamda yag bezesi var ve normal dogum yaptigim icin vajinal bolgemde ic dudak buyumesi oldu.beni bunlardan rahatsiz oliyorm.ama cok parali bir bayanda diyilim.bana yardamci olabilirmisiz . Fiyatlariniz uygunsa ben sali yada carsanba guni iznliyim sizi uygunsa ben kontrolinizda olmak isterdim.adresinizi de bilmiyorm.agar buni okursaniz cok memnun olurdim.
  31 Ağustos 11:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merhaba..
  31 Ağustos 11:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: nasıl bir işlem istiyorsunuz
  31 Ağustos 11:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dudakların küçültülmesi , vajina daraltma ?
  31 Ağustos 11:30 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Tesekur ederim. Evet dudak kuceltme ve yag bezesini ayirtirmak istiyorm
  31 Ağustos 11:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam yaparız , randevuyu hangi güne yazalım
  31 Ağustos 11:32 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Sali guni size uygunsa bir konrola gelim ve fiyatlarini ovrenmek isterdim
  31 Ağustos 11:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: toplam xxxx tl ye yaparız tümünü
  31 Ağustos 11:36 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Biraz indirim yapabilirmisiz lutfen.saligun gelsem hemen amiliyata ala bilirmisiz
  31 Ağustos 11:37 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Kac gunde kalkib yureyecem.ona gore isimden izn alcam
  31 Ağustos 11:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 saatte hiç birşey olmamış gibi yürüyüp gidersiniz istirahat gerekmez
  31 Ağustos 11:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: fiyatlar yaz indiriminde
  31 Ağustos 11:54 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Adresinizi yazarsiniz cok sevinerdim sali gun saat kaca gelim
  31 Ağustos 11:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 zeytinburnu salı saat 13.00
  31 Ağustos 11:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: metrobüse binip zeytinburnunda inin telefonla arayın tarif ederiz yakınız metrobüse ve marmaraya
  31 Ağustos 11:58 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Cok tesekur ederim sali guni saat birde orda olcam
  31 Ağustos 12:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: işlem yapılacakmı salı yoksa sadece muayenemi
  31 Ağustos 12:04 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Siz nasl istersiz oyle olsun.bende hazirlikli gelim
  31 Ağustos 12:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet salı hepsini yaparız
  31 Ağustos 12:06 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Tamam. tesekurler.cok sevindim
  1 Eylül 16:36 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Merhaba doktor bey.ben sizinle konusmusdim.sali saat 13.ooda gelcem diye. Evet ben geliyorm muayene yaptircam. Ama amiliyati haftaya pazartesi yaptirsam size uygunmi.ben sali aksama potronimle yazliga gitmek zorunda kaldim
  1 Eylül 16:37 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Cok uzr dilerim ama yarin 13de orda olcam
  1 Eylül 16:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam
  1 Eylül 16:55 - vajinal estetik ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı soran ve randevu: Tesekur ederim

  YanıtlaSil
 8. 1 Eylül 08:56 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Günaydın Doktor Bey
  1 Eylül 08:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: günaydın
  1 Eylül 08:56 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Ben bugün icin randevu almak istiyorum ama
  1 Eylül 08:56 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Gecici yontem ile kizlik zari dikimi icin
  1 Eylül 08:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur
  1 Eylül 08:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: saat 12 uygunmudur
  1 Eylül 08:57 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Gelsem dikildikten sonra gun icinde işlerim var agri olur mu bana engel olur mu
  1 Eylül 08:57 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Uygun efendim yer adresi isteyecegim sizden
  1 Eylül 08:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: engel olmaz 10 kilodan fazla yük kaldırmayın
  1 Eylül 08:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merdivenleri birer birer çıkın
  1 Eylül 08:58 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Anladim efendim o zaman saati 14 civarina cekebilir miyiz önce islerimi halledeyim
  1 Eylül 08:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam daha iyi
  1 Eylül 08:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 14.00 a yazıyorum isim ne yazalım
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tamam xxxxx xxxxx
  1 Eylül 08:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam yazdım bugün 14.00 sizindir
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tam adres yollayabilir misiniz bir de
  1 Eylül 08:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş?
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Ne kadar surer
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: 31
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: 21
  1 Eylül 08:59 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: 21 yasim
  1 Eylül 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 kat 2 zeytinburnu , metrobüs ve marmaraya yakınız
  1 Eylül 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş uygun
  1 Eylül 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: caddeye girince arayın tarif edelim
  1 Eylül 09:00 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tamamdir
  1 Eylül 09:00 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tesekkur ederim
  1 Eylül 09:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e görüşürüz 30 dakika sürer
  1 Eylül 11:19 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Turgay bey benim islerim uzayacak biraz saat 16ya alabilir miyiz acaba randevumuzu ozur dilerim
  1 Eylül 11:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 16da hastamız var 16.15 yapalım
  1 Eylül 11:20 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tamam tesekkur ederim
  1 Eylül 11:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yani dördü çeyrek geçe
  1 Eylül 11:21 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tamamdir
  1 Eylül 14:14 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055:
  1 Eylül 14:53 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Ozur dilerim tekrar yaziyorum ama
  1 Eylül 14:53 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Oturup kalkarken bir sikinti olur mu biraz aci hissediyorum
  1 Eylül 14:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hafif yan oturun
  1 Eylül 14:55 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Yirtilmaz değil mi hemen
  1 Eylül 14:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ne zaman ilişki
  1 Eylül 15:01 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Bugun
  1 Eylül 15:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam sorun olmaz
  1 Eylül 15:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merdivenler tek tek
  1 Eylül 15:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ağır kaldırmayın
  1 Eylül 15:04 - geçici kızlık zarı diktiren hasta 1409031055: Tamamdir tesekkurler

  YanıtlaSil
 9. Ben 11 yasinda bi tecavuze ugradim ailemin bile haberi yok suan 30 yasindayim kizlik zarimi diktirmek istiyirm kendimden utaniyrm yapmak istedigim seyler oluyr ama yapamiyrm sanki bir engel kendm tesetturlu bir baynm boyle olmam daha cok cekindiriyor dr girmeyi bana bukonda yardimci ikabirmsnz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merak etmeyin flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız herşey düzelir

   Sil
 10. 16 Eylül 13:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Merhaba
  16 Eylül 13:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Sıze
  16 Eylül 13:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Bır konu hakkında
  16 Eylül 13:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  16 Eylül 13:21 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Kalıcı kızlık zarı hakkında bılgı almak ıstyorum
  16 Eylül 13:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi
  16 Eylül 13:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun
  16 Eylül 13:22 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Ne kadar garantılı
  16 Eylül 13:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ömür boyu
  16 Eylül 13:59 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Ücretınız nedır acaba
  16 Eylül 14:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl indirimli fiyat
  16 Eylül 14:03 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Vajına dartlma buna dahıl mı acaba
  16 Eylül 14:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı seansta toplam xxxx
  16 Eylül 14:05 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Kusura bakmayın
  16 Eylül 14:05 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Cok soru soruyorum
  16 Eylül 14:05 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Son bı soru daha sorucam
  16 Eylül 14:06 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Daraltma ıslemı yapıldıgında eskısı gıbı tamamen daralma oluyomu
  16 Eylül 14:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 0 km olur adeta herşey
  16 Eylül 14:08 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Evlılıkten nezaman once yapırmalıyım
  16 Eylül 14:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne kadar önce olursa okadar orijinal olur
  16 Eylül 14:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Anladım askım
  16 Eylül 14:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Pardon
  16 Eylül 14:14 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Yanlış oldu
  16 Eylül 14:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun değil
  16 Eylül 14:17 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Erkek arkadasım
  16 Eylül 14:18 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Evlenıp ayrılmış esınden
  16 Eylül 14:18 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Bunu anlar dıye
  16 Eylül 14:18 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Detaylı soruyorum
  16 Eylül 14:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kimse anlayamaz
  16 Eylül 14:20 - Kızlık Zarı Dikimi Ve Vajina Daraltma Yaptırmak İsteyen Hasta: Anladım teşekkür ederım
  16 Eylül 14:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 11. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatı alacaktım
  8 04 2016, 19:23 - -: Bir soru sorabilirmiyim
  8 04 2016, 19:23 - -: Uygunsaniz
  8 04 2016, 19:28 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  8 04 2016, 19:31 - -: Ben fransadan yaziyorum
  8 04 2016, 19:31 - -: Kizlik zari dikimi doktor muanesinden sonra anlasilirmi
  8 04 2016, 19:31 - -: ?
  8 04 2016, 19:33 - Jin op dr turgay karakaya: İlişki öncesi jinekolog az bir ihtimalde olsa anlayabilir ama ilişkiden sonra anlayamaz
  8 04 2016, 19:33 - -: Yani beni bir arkadasim muaneye goturmek istiyor
  8 04 2016, 19:34 - -: Muanede zar dikiminin anlasilmamasi icin bir cozum varmidir?
  8 04 2016, 19:38 - Jin op dr turgay karakaya: Yok

  YanıtlaSil
 12. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatı alacaktım
  8 04 2016, 19:23 - -: Bir soru sorabilirmiyim
  8 04 2016, 19:23 - -: Uygunsaniz
  8 04 2016, 19:28 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  8 04 2016, 19:31 - -: Ben fransadan yaziyorum
  8 04 2016, 19:31 - -: Kizlik zari dikimi doktor muanesinden sonra anlasilirmi
  8 04 2016, 19:31 - -: ?
  8 04 2016, 19:33 - Jin op dr turgay karakaya: İlişki öncesi jinekolog az bir ihtimalde olsa anlayabilir ama ilişkiden sonra anlayamaz
  8 04 2016, 19:33 - -: Yani beni bir arkadasim muaneye goturmek istiyor
  8 04 2016, 19:34 - -: Muanede zar dikiminin anlasilmamasi icin bir cozum varmidir?
  8 04 2016, 19:38 - Jin op dr turgay karakaya: Yok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme