Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 24

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılında İstanbul gibi büyük illerde genellikle .... tl gibi taban bir fiyattan başlar ve duruma göre .... lere kadar çıkar . ( Kızlık zarı dikimi ile ilgili yorumları okuyun ).... lik ücretlendirme genellikle indirim dönemlerinde uygulanır ama daha fazla .... tl civarı bir ücret yürürlükte kalır. Kızlık zarı dikimi düşünen bir bayan iseniz bu konuda bilmeniz gereken nerdeyse herşeyi bu yazımızda aktarıyoruz , tüm paragrafları artısıyla eksisiyle gözden geçirmeden yola çıkmayın. Ayrıca bize telefonlada ulaşabilirsiniz 0212 227 5519 Turktelekom , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp ve SMS bu hatta ) , 0532 441 9825 Turkcell , 0542 215 7274 Vodafone hatlarımız gece gündüz açıktır, bizi aradığınızda telefona direkt ben çıkamıyorum , malumunuz sabahtan akşama kadar süreki hastalarım oluyor , ama kıdemli asistanım Esra hanım yumuşak ses tonu ile tüm aramaları cevaplandırıyor. Bu makalemizde kızlık zarı dikimi fiyatı dışında kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , bekaret raporu , esnek kızlık zarı , bakire iken gebe kalınabilir mi , çift flep yöntemi , kızlık zarı dikiminde garanti verilmesi gibi konularıda irdeliyoruz. Kızlık zarı dikiminin teknik verileri dışında aslında sizi en fazla düşündüren konu gizlilik onuda biliyorum , o yüzden ... kayıtlarına geçmemesi için ne yapmak gerekir , gizlilik nasıl sağlanır , sonuç nasıl garanti edilir o kunulara ekstra bir ağırlık veriyorum. Paragrafları okumaya devam ediniz , Şimdi aşağıda bana ulaşabileceğiniz her türlü linki ve bilgiyi verelim , ve konularımıza paragraflar halinde giriş yapalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Künyesi

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13. instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya


Kızlık zarı dikimi fiyatı


Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da diğer illere büyük ölçüde referans teşkil etmektedir. Gerek avrupa yakasında gerekse anadolu yakasında kızlık zarı diken yerlerde .... tl gibi bir alt fiyat oluşmuş durumdadır , bu rakam .... liraya kadar çıkabilmekte.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı yıllardır merak ediliyor , hatta kendi kızlık zarını iğne iplik alarak ayna karşısında dikmeye çalışan hastalarımız bile oldu , tabii ciddi bir enfeksiyon ve şişliklerle bize geldiler , yani yarı ewspri yarı gerçek kızlık zarı dikimini siz denemeyin :) , şimdi kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , özelliklede flep yöntemi kalıcı dikimi anlatalım , çift kat flep hakkındada bilgi verelim :

1- Hastanın kabulü ve kızlık zarı muayenesi ( bekaret muayenesi , bekaret testi )
2- Kızlık zarı bozulmuş ise ve hasta diktirmek istiyorsa kızlık zarı dikim tekniğinin çizim üzerinden hastaya anlatımı 
3- Hastanın müdahale masasına yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması , böylece hasta dikim işlemini hissetmez.
5- Vajina yan duvarından kızlık zarı orijinal kalınlığında ince bir flep tabakası kaldırılması
6- Flebin kızlık zarı ringini dikilmesi , vajina genişliği fazla olan ve kilolu bayanlara ihtiyaç görülürse çift kat flep uygulanması
7- Hastanın dikim sonrası yürüyerek gündelik hayatına geri dönmesi , çalışıyorsa aynı gün çalışma hayatına devam etmesi
8- En az 1 kez kontrole gelerek yapılan dikimin iyileşmiş halinin kontrolü
9- İstenilen zamanda cinsel ilişkiye girme serbestisesi ve evlilik öncesi kontrol zorunluluğu olmaması.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kalıcı kızlık zarı dikimi


Kalıcı kızlık zarı dikimi yukarıda ayrıntılı metod olarakta anlattığımız bekaret tamiri için mükemmel sonuçlar ortaya çıkartan bir yöntemdir. Geçici dikime göre üstünlükleri ise :

1- Dikim sonrası cinsel ilişki için bir zaman kısıtlaması olmaması , ister 1 ay sonra , ister 10 yıl sonra cinsellik yaşayın orijinal kızlık zarından farksız sonuç doğurması
2- Vajina dokusundan kadırılan flep dokusunun orijinal kızlık zarı ile aynı histolojik yapıya sahip olması dolayısı ile kızlık zarının dikilmiş olduğunun kesinlikle anlaşılamaması. 
3- Hastanın kilosuna , boyuna ve vajina genişlik durumuna göre kişiye özel yapılabilme esnekliği
4- Dikişler iyileştikten sonra tamamen doğal görünümüyle sağlıklı cinsel organlar.

Geçici kızlık zarı dikimi


Çok eskilerden beri yapılagelen eski bir kızlık zarı dikim yöntemidir , güncel tarhi olan 2014 ve öncesindeki 30 yıl içinde geliştirilen flep yönteminden sonra önemini yitirmiş ve papucu dama atılmıştır. Şu anda hastaların sadece %8 i tarafınca tercih edilir kalan %92 si flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi istemektedir. Geçici kızlık zarının tek kullanım alanı ise birkaç gün iç,nde cinsel ilişkiye girmesi gereken , yani flep yönteminin 20 günlük iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlardır.
Geçici kızlık zarı dikimi daha önce yırtılmış olan kızlık zarı kanatlarını birbirine dikerek yapılıyor , kızlık zarı yırtıldıktan sonra büzülerek vajina duvarlarına çekildiği için bu dikiş 3 günden fazla garanti edilemiyor. Yani geçici kızlık zarı dikenlerin 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmeleri gerekiyor. Bu olayın bu şekilde dar bir çerçeveye sıkıştırılması hasta için zorluklarıda beraberinde getirebilir , biizm tavsiyemiz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırın , arkanıza bakmayın.

Flep yöntemi 


Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kızlık zarı dokusunun hemen yanında bulunan ve aynı doku tipinden oluşan vajina dokusundan ince bir tabaka kaldırılarak kızlık zarı çemberine dikilmesi şeklinde yapılıyor , bu arada en can alıcı nokta bu flebin bir ucu vajina duvarında sabit olduğu için o pedikül üzerinden gelen aktif kan damarlarının yeni yapılan kızlık zarı üzerindede aynı aktivitelerini sürdürüyor olmasıdır , bu şekilde olduğu için muhtemel bir cinsel ilişkide belirgin bir kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Zaten işin püf noktası burda gizli değilmi , eğer kızlık zarı dikimi cinsel ilişkide anlaşılacak olsa bu dikimi kimse yaptırmazdı , oysaki nerdeyse Eski Roma döneminden beri uygulanmakta olan bir yöntemden bahsediyoruz. Merak etmeyin kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , zaten kullanılan ameliyat iplikleri 20 gün içinde kendiliğinden eriyerek yok oluyor ve kızlık zarı orijinal görünümünü geri kazanıyor , cinsel ilişkide ise penis zorlaması ile yırtılınca belirgin bir kanama ortaya çıkıyor.

Kızlık zarı dikimi sonrası


Kızlık zarı dikiminden sonra acaba nelere dikkat etmek gerekir sırayla yazalım isterseniz , o heyecanla bunları unutabiliyorsunuz :

1- İlk 10 gün denize, havuza , göle ve nehre girmeyin.
2- İlk 10 gün ayakta duş olarak banyo yapın küvete oturmayın
3- İlk 1 ay ata binek , bisiklete binmek , bacak açmalı esnemeli sporlar yasak
4- Flep yönteminde ilk bir ay cinsel ilişki yasak , geçici kızlık zarı dikiminde aynı gün bile ilişkiye girebilirsiniz.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı diktirenler


Kızlık zarı diktiren kızlar hep merak edilir , acaba istedikleri gibi sonuç alabildilermi , evet bu soruya net olarak cevap alabileceğiniz yer yine internet olacak , zira insanların isimsiz olarak görüşebildiği tek ortam burası. Bizim sitelerimizdede kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını bulabilirsiniz. Aslında kimseye söylemeyin size bir sır vereyim , kızlık zarı diktirenler sandığınızın en az 10 katı diyebilirim . Hatta çok yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınızda diktirmiş olabilir ama tabi tahmin edersiniz , kimse diktirdim diye gazete ilan vermez.

Çift kat flep yöntemi ( Çift tabakalı flep )


2014 yılında ve bence 2015 yılındada jinekolog olarak en fazal yacağımız operasyon flep yöntemi kalıcı kızlıkz arı dikimi olacağına eminim , vakalarımızın nerseyse %80 ine tek kat flep yapıyoruz , ama vajinal açıklığı fazla olan ve iri cüsseli bayanlara çift kat flep daha uygun oluyor. Kime hangisi uygun neye göre karar veriyoruz dersiniz ? Tabiiki kızlık zarı muayenesi sonucu bu karar varıyoruz , vajinası çok geniş bir bayana tek kat flep koyarsanız çok kolay yırtılır ve cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılışı çok belli olmaz , ama çift kat flepte çok daha belirgin bir kızlık zarı yırtılma anı yaşanır ve yıllarca unutulmaz . Buna karşılık zayıf ve dar vajinalı bir bayana çift kat flep yaparsanız cinsel ilişkide kızlık zarını patlatmak çok zor olur buda ayrı bir cinsel sorun haline gelebilir.

Kızlık zarı dikimi video izle


KIzlık zarı dikimi video izlemek isteyen çok hastamız oluyor ama gerek tıbbi etik açısından gerekse hasta hakları açısından i ayrıca gizlilik ilkelerimize göre herhangi bir hastanın videosunu çekme durumumuz olamaz , ama kızlık zarı dikimini temsili olarak animasyon şeklinde izlemek isterseniz aşağıda bir tane var :

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı nedir , yapısı nasıldır , rengi ne renktir ?


Kızlık zarı kadın cinsel organlarının kapısında bulunur diyebiliriz , vajinadan yaklaşık 2 cm kadar içeride bir bariyer oluşturur , latince adı himen olan ve dikimine himenoplasti ameliyatı adı verilen kızlık zarı ne işe yarar diye merak ediyorsanız hemen syleyelim , bacak arasındaki mikrobik ortamdan rahme ulaşmaya çalışan mikroorganizamaları durdurur. Kızlık zarı gül pembe renkte  , ince parlak yapıya sahip bir oluşumdur.

Kızlık zarı zedelenmesi


Kızlık zarı cinsel ilişkide kesinlikle yırtılır ama tam bir cinsel birleşme olmadna sürtünme benzeri ön sevişmelerdede zedelenebilir ve kanayabilir. Bu duurmda bazı duurmlarda kızlık zarı tam olarak yırtılır , bazı durumlarda ise sadece zedelenir . Bunu anlayabilmek için kızlık zarı muayenesi yapılması gerekmektedir.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı


Kızlık zarı diktirme ameliyatı İstanbul'da 2014 yılında en fazla yapılan jinekolojik operasyonların arasına girmeyi başarmıştır , aslında mantık olarak toplumun daha modern hale gelmesi bekarete verilen önemi azaltacak gibi görünmekle beraber nedense tam tersi oldu , artık bekaret ve saflok çok daha önemli olmaya başladı , hemen başımızı batıya çevirip İngiltere , Fransa gibi ülkelere baksak ordada kızlık zarı dikimi yaygın olarak yapılıyorsa bu insanlığın genel trendi kabul edilmelidir.

Kızlık zarı görüntüleri


Kızlık zarı görüntileri internette çok aranıyor ama etik olarak ve hasta hakları açısından bakıldığında kimsenin kızlık zarı görüntüsünü internette paylaşıma açmak istemeyeceğini tahmin edersiniz . Dolayısı ile nu tip kızlık zarı resimlerinin yayınlanmasına biz karşıyız.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz ( İsimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık kızlık zarı dikim tecrübesi.

Yorumlar

 1. Dr. Turgay hocam , kızlık zarı dikimi fiyatınız bayramdan sonra nekadar olacak , ben sizi geçengün aradım kararımı verdim flep yöntemi kalıcı garantili için geliyorm.

  YanıtlaSil
 2. Hocam hetşey için çok teşekkür ediyorum , oldu bitti ve çok güzel geçti , çok mutluyum , telefonla arayamıyorum , herşeyi sildim yeniden başladım hayata. Kızlık zarı dikimi fiyatı konusunda yardımlarınız çok makbule geçti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herşeyin yolunda gitmesi bizide çok mutlu ediyor. Sevincinizi paylaşıyorum. Allah saadet versin.

   Sil
  2. Gerçekten sonuç almama ihtimali var mı arkadaş ne guzel o stesi atlatmış darısı başıma

   Sil
  3. Merak etmeyin herkes sonuç alamıyor olsa kimse yaptırmazdı , şu anda kürtajdan fazla kızlık zarı dikimi yapılıyor

   Sil
 3. merhaba , kızlık zarı dikimi fiyatlarımız için asistanımı arayınız 0212 227 5519 esra hanım

  YanıtlaSil
 4. meraba
  ben kızlık zarı haknda bilgi alcaktm
  ????????
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Tabii buyrun sorun


  ben kızlığımı diktrmek istyorum daa korkuyorum
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Lokal anestezi yapıyoruz hissetmezsiniz dikimi 25 dak sürüyor , yürüyüp gidersiniz


  ondan değil hem ailemin görmesnden hemde evlenceğim kişinin anlamasndn
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  O konuda garanti veriyoruz , zaten öyle olacak olsa kimse diktiremezdi

  yani orasıda öyle peki yeriniz nerde
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  İstanbul zeytinburnu ,

  baya uzakmış yaa
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Siz nerdesiniz , metrobüse yakınız


  ben esenyurta oturuyorum
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  20 dakikada gelirsiniz beylikdüzünden metrobüse binince zeytinburnunda ineceksiniz , diyarbakırdan bile gelenler var


  doğrudur haklısınız numaranızı aldm aldm para sıkntım var onu denklestrdğimde arycm
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Tamam asistanım esea hanım yardımcı olur
  Esra


  tamam teşekürler takstle olmyo demi
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  2 ye böleriz en fazla

  anladım peki arycam
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Ok

  YanıtlaSil
 5. merhaba turgay bey
  bişey sorabilirmiyim acaba
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Tabii


  Ben bekaret kontrolü için gittiğim zaman doktorum ilk defa böyle bi kızlık zarıyla karsılastığını kızlık zarımın cok ince olduğunu söyledi ama yırtık göremiyorum dedi kızlık zarım ilk gece kanama olur mu yardımcı olur musunuz?
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Muayene etmeden birşey söylemek zor


  doktorum yırtık olmadığını söyledi ilk gece kanama olmayabilir dedi ince kızlık zarı hakkında bilgilendirir misiniz rica etsem
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  İnce kızlık zarıda kanaması gerekir
  Esnekmi acaba

  hic bir fikrim yok ilk defa böyle bir zarla karsılastıgını söyledi. ben erkek arkadasımla sürtünürken tuvalete gittiğimde 2 damla kan görmustum korktugum ıcın gıttım doktorumda öyle söyleyınce cok kafam karıstı
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Kısmi yırtılma görmüş olabilir

  anladım siz istanbulda mı çalısıyorsunuz
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Evet

  izmirde önereceginiz bir doktor varmı acaba cunku kendı doktorumdan istediğim soruların cevabını alamadım
  Turgay Karakaya

  Turgay Karakaya
  Yok maalesef

  cok tesekkurler

  YanıtlaSil
 6. Hocam kolay gelsin rahatsız ediyorum sizi ben kızlık zari dikimi için rahatsız ettim benim sevgilim olacak ameliyat kendisi utandığı için konuşamıyor sizi tercih etcez bilgi almak istedim fleep yöntemi kalıcı mi yani ne kadar kalıcı bozulma ihtimali varmı. Bu yöntemin ücreti ne kadar acaba. Şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , flep yöntemi cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu kalıcıdır , bakirelik gibi. Kızlık zarı dikimi fiyatımız için asistanımı arayınız 0212 227 5519

   Sil
 7. hocam ben kayseride yasiyorum 13 yasinda basimdan kotu bi olay gecti ve kizligimi kaybetim suan 23 yasindayim ve her gecen gun bu cok agarima gidiyo buyuzden piskolojim bozuldu bi cocuk aldirdim hala bi ihtimal varmi kizligimi diktirmek icin sizden cvp beklkiyorum ve tanıdığım arkadaşım da sizi tavsiye etti bu iilemi 2 yıl önce sizde yaptırmış ve düğün gecesi bir sıkıntı yaşamamış şuan da da çok mutlu giden bir evliliği var bende kızlık zarıma diktirip mutlu olmak istiyorum

  YanıtlaSil
 8. Hocam ii akşamlar erkek arkadaşımla bi ilişkim oldu bana güven verdi ve beni şimdi bıraktı cook zor durumdayım 4senelik bi ilişkim vardı ve bitti kalıcı zar dikimi ile daraltma istiyorum daraltma için ayrı bi fiyat mi oduyoruz uzakta olduğum için bütün cvblari aldıktan sonra emin olduktan sonra gelmek istiyorum

  YanıtlaSil
 9. merhaba , kızlık zarı dikimi ve vajina darlatma aynı seansta yapabiliyoruz ve ikisi beraber olunca özel bir indirim yapıyoruz

  YanıtlaSil
 10. Hocam ben martin 17snde regl oldum ve yumurtlama zamanimi bilmiyorum cocuk istiyoruz adetimin cikali 15 gun oldu korunmuyorum hamile kalma olasilgim var midir
  7 04 2016, 15:59 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  7 04 2016, 16:00 - İstanbul'da Kızlık Zarı Diktiren Hastanın Yorumları: Yani yaklasik bir haftadir korunmuyorum yumurtlama zamanım gecmis mi yoksa yinede kalabilir miyim
  7 04 2016, 16:00 - İstanbul'da Kızlık Zarı Diktiren Hastanın Yorumları: Bide hocam iki gün oncesinde bel agrisindan sabahi zor ettim sizce sebebi ne olabilir
  7 04 2016, 16:00 - İstanbul'da Kızlık Zarı Diktiren Hastanın Yorumları: Lutfen bilgi verir misinz

  YanıtlaSil
 11. Sevgilimin 2 cm kadar penisi girdi bana bozulduysa kızlık zarı dikimi fiyatı alacağım
  6 04 2016, 23:43 - -: Ama kanamam olması
  6 04 2016, 23:43 - -: Olmadı
  6 04 2016, 23:43 - -: Bozulmamistir dimi kizligim
  7 04 2016, 06:43 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım.. zira giriş olduğunda bozulur
  7 04 2016, 09:22 - -: Çok az girdi 2 cm kadar
  7 04 2016, 09:27 - Jin op dr turgay karakaya: Genelde bozulur
  7 04 2016, 09:32 - -: Kanama da olmadı nasıl bozuluyor
  7 04 2016, 09:36 - Jin op dr turgay karakaya: Şart değil kanama
  7 04 2016, 09:36 - Jin op dr turgay karakaya: Muayenede kesinleşir
  7 04 2016, 09:36 - -: Siz hangi sehirdesiniz
  7 04 2016, 10:34 - Jin op dr turgay karakaya: Listede adrws var :

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme