Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı
2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı muayenesi normal jinekolojik muayene taleplerinin çok üzerinde tercih edilen bir teşhis metodu haline geldi , sanıyorum tamamlanmamış cinsel ilişki ve ön sevişmelerden sonra kızlık zarı bölgesinde acı ve hafif bir kanama olduğunda kızlık zarı yırtılmışmıdır , eğer yırtıldı ise daha kaynamadan diktirelim niyeti ile jinekolojlara başvuruyorlar , tabi bu arada birçok kişi ayna ile kendi imkanları ile kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamaya çalışıyordur , hatta telefonla bu konuda çok soru geliyor , kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç paradır , kızlık zarım bozulmuş olabilir mi , bozulunca mutlaka kan gelir mi , kızlık zarı dikimi fiyatları nakadardır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diyerek merak eden çok hastamız var. Bu yazımızdada kızlık zarı muayenesi , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı yırtılmasında kanama durumu ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve dikim fiyatları üzerinde duruyoruz. Bu arada sizde telefonla bize ulaşabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz gece gündüz açıktır , hatta cumartesi pazar günleri bile bizi arayabilirsiniz, hiç çekinmeyin, telefonlara sıklıkla kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , insanlıklı yaklaşımları ile hastaları rahatlatıyor sağolsun, beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hastalarımla ilgileniyorum , 31 yıldır kızlık zarı dikimi yaptığımız için hastamız gerek İstanbul'dan , gerekse diğer illerden , hatta Avrupa'daki Türkler'den akın akın geliyor :) zaten kızlık zarımı hangi jinekoloğa diktirsem diye tereddütte kaldıysanız açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , listenin üstlerinde ... bulacaksınız , yanında " .. " yazan sonuçları dikkate almayın onlar para vererek listeye girmeye çalışanlardır :) Bu arada konu başlıklarına geçmeden önce şunu ekleyeyim kızlık zarı dikitirme planınız varsa bunu hemen gerçekleştirin , flep yöntemini ne kadar erken yaptırırsanız okadar iyidir ve rahat edersiniz , yumurta kapıya gelince telaş içine düşeceğinize önceden halledin derim , ne demişler , Ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

İstanbul'da ve Ankara'da 2014 yılı haziran ayı itibarı ile kızlık zarı muayene fiyatı yaklaşık olarak ... lira olarak gerçekmeşmektedir , aslında her kadın doğumcunun farklı fiyat politikası olduğu gerçeği ile bu bu rakamın İstanbul'da ... lira ücret aralığında olduğunu söylemek mümkündir. Kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığını aşağıda okuduğunuzda ise bu hizmet için sizden ... lira veya .... lira gibi çok yüksek ücret isteyenlerin haksız olduğunu anlayacaksınız, ahmağa yüz, abdala szö vermeye gelmez denir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

İstanbul'da özellikle bekaret korunarak yapılan ön sevişmelerde kendini kaptıran çiftlerde genital bölgede aşırı sürtünme durumlarında hafif bir kızlık zarı kanaması ve acı hissi olduğunda kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı merak edilir ve önce hastalar kendileri bir ayna yardımı ile teşhis koymaya çalışırlar , hatta cinsel organlarının resimini çekip gönderen birçok bayan var ama maalesef resim kabul edemiyoruz , böyle bir teşhis yöntemi yasal değildir , zaten ayna ile kızlık zarının yırtıldığını veya bekaretin devam ettiğini anlayamazsınız , vajina girişi bölge olarak son derece karmaşık bir görünüme sahip olduğundan orada hangisinin kızlık zarı olduğunu anlamanız , anlasanız bile yırtık olup olmadığını tespit edemezsiniz. Neyse gelelim kızık zarı muayensinin nasıl yapıldığına ; kızlık zarı muayenesi mutlaka jinekolog doktor tarafınca yapılır , başka branş doktorlarının böyle bir muayene yapmalarına izin verilmez , hatta suç teşkil eder , hasta jinekolojik muayene masası yani halk arasında çatallı masa denilen masaya yatar , başta ürkütücü gelebilir ama merak etmeyin kızlık zarı muayenesi tamamen göz ile bakarak yapılır , yani genital bölgenize hiçbir tıbbi cihaz değdirilmez veya el ile herhangi bir müdahale yapılmaz , her jinekolog jinekolojik masaya yatmış ve ışık ile aydınlatılmış bir bölgedeki kızlık zarının durumunu anlayabilir , kızlık zarı yırtılmışmıdır , yırtıldı ise saak kaç hizasından yırtılma vardır , yırtılma oranı nedir , cinsel ilişki gerçekleşmişmidir , esnek kızlık zarı durumu varmıdır hepsi net olarak size söylenir.

Kızlık zarı muayenesi İstanbul

2014 yılında özellikle İstanbul Avrupa yakasında kızlık zarı muayenesi yapabilecek birçok jinekolog bulabilirsiniz , ama bunlardan az sayıda kadın doğum uzmanı kızlık zarı dikimi yapabilmektedir , zira kızlık zarı dikimi sanatsal yaklaşımlar gerektiren ve yüksek sorumluluk gerektiren bir müdahaledir.

Kızlık zarı muayenesi videoları

İnternette özellikle youtube.com'da birçok kızlık zarı muayenesi videosu yüklenmiş durumdadır , ama ben etik olarak son derece mahrem bir muayene metodunun videoya çekilmesi ve yayınlanmasına son derece karşıyım , videodaki bayanın sizin yakınınız veya siz olduğunuzu empati yaparak değerlendirin derim.

Kızlık zarı bozulması video ameliyatı

Yine 2014 yılında youtube.com da popüler olan konulardan biride kızlık zarı bozulması video ameliyatı yani kızlık zarı dikiminin videoya çekilmesi ve yayınlanması durumudur , yine yukarıda yazdığım gibi etik olarak çok yanlış davranışlardır , bu tip videolara tıklayarak onları daha popüler yapmayınız.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Ön sevişme denilen cinsel ilişki öncesi haraketler esnasında penisin vajinaya girmeden vulva dediğimiz büyük dudakların üzerine sürtülmesi gibi durumlarda kızlık zarı kısmen veya tamamen yırtılabilir , kızlık zarının yırtıldığını nasıl anlarız ? bu tip bir sevişmede penis vajinaya girmese bile kanama ortaya çıktı ise bu kan çok büyük ihtimalle kızlık zarı yırtılmasından kaynaklanıyordur , ayrıca vajen girişinde bir yırtılma ve gerilme acısıda hissettiyseniz bekaretinizin bozulmuş olma ihtimali iyice artar , tabi daha kaba belirtileri söylemeye gerek bile yok , parmağınız vajinaya girebilecek duruma geldiyse zaten kızlık zarınız bozulmuş demektir. Ama ne derler Ağustosta gölve kovan zemheride karnın ovar , siz en ufak bir şüpheniz varsa bir jinekoloğa mutlaka kızlık zarı muayenesi yaptırın, aç susuz kalmadınız ya.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Son olarakta başa gelmiş bir durumu eski haline getirmek için diktirmekten başka çare olmadığını ve bu işlemin kaça mal olacağını anlatalım. 2014 yılı ortalarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... lira seviyelerinden başlayıp kadın doğucunun isteğine göre .... liaraya kadar çıkabilir .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - tam 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi

0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz, şu sıralar çok yoğunuz.


Yorumlar

 1. Selamlar hocam bugün size kızlık zarı muayenesi için gelmek istiyorum , tam bir cinsel ilişki yaşamadım ama birçok defa sürtünme şeklinde ön sevişme yaşadım , bir ara penis başı içeri girer gibi oldu hemen durdurdum ama hafif bir kanama ve yırtılma ağrısı gibi bişey hissettim sanırım kızlığım bozuldu , yırtıldıysa diktirme konusunuda sizinle konuşacağım , hazırlıklı geliyorum kızlık zarı dikimi yaptırabilirim , bugün 2side olur bitermi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı muayenesi ve ardından kızlık zarı dikimi en çok yaptığımız kombinasyondur , tabiiki tek seansta ve aynı gün biter. Randevu için 0212 227 5519 Esra hanım

   Sil
 2. Cytotec ve ru hk acil donus rica ediyorum..
  sudokusus@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Günaydin turgay bey ben kızlık zarı muayenesi hakkında bilgi almak istiyorum rica etsem yardimci olur musunuz ?
  11 04 2016, 10:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 04 2016, 13:13 - -: Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptrmk istiyorum fiyatinı ögrenebilirmiym?
  11 04 2016, 13:22 - -: Ben sonbaharda yaptrcm o zamana kadar fiyatlarinizda degisiklik olur mu ?
  11 04 2016, 13:29 - -: Birde benm erkek arkadasm vajinamin kizligm bozulduktan sonra grnisledigini soylesi ameliyattan sonra ilerde tekrar iliskiye girdigimde tekrardan genişler mi
  11 04 2016, 13:32 - -: 20 yasindaym ve çok sor durumdaym lütfen bana yardmci olun
  11 04 2016, 13:33 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Aynı seansta daraltmada yaparız
  11 04 2016, 13:33 - -: Fiyatta degisiklik olur mu
  11 04 2016, 13:34 - -: K. Bakmayn böyle zamaninizi da aliyorum
  11 04 2016, 13:50 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listede var.. yerine olur
  11 04 2016, 13:52 - -: Peki geldigimde fiyat konusunda yardmci olurmusunuz ailemden gizli birikimimle yaptiricm
  11 04 2016, 15:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %10 nakit indirimi yapalım size
  11 04 2016, 16:03 - -: Çok teşşekkr ederm
  11 04 2016, 16:03 - -: Ameliyattan önce sizinle görüşmeye gelicm
  11 04 2016, 16:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  12 04 2016, 17:37 - Bu sohbete gönderdiğiniz mesajlar ve yaptığınız aramalar artık uçtan uca şifrelemeyle korunmaktadır. Daha fazla bilgi için dokunun.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme