Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı

Kızlık zarı diktirme
2014 yılı 22 Mayıs'ta İstanbul'da kızlık zarı diktirme ücretleri .... lira seviyelerinden başlayıp, jinekoloğun insafına kalmış olarak yükselip .... tl seviyelerini bile aşabilir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı nasıl diktirilir, kaç yıl garanti verilebilir , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılabilirmi , kızlık zarı bozulma videosu izleyebilirmiyim , kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer ? Diyerek sizden gelen sorulara yanıt vermek adına yazımızı dizayne ettik . Kızlık zarı dikiminden en önemli faktörleri aşağıda sıraladım :

1- Kesinlikle gizlilik içinde yapılmalıdır , diktiren bayanın hiç bir bilgisi başka kişilere verilmemelidir , ... kayıtlarına işlenmemelidir .

2- Kızlık zarı dikimi kesinlikle belli olmamalıdır , cinsel ilişkide doğumsal kızlık zarundan farkı olmamalıdır.

3- Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girilirse tama yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması olmalıdır.

4- Kızlık zarı dikimi esnasında eğer ihtiyaç varsa bir miktarda vajina daraltma yapılmalı ve ilk cinsel ilişkide deneyimlenmesi gereken dar vajen hissi sağlanmalıdır.

5- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hayat boyu dayanacak şekilde yapılmalıdır.

Kızlık zarı dikiminde en ideal sonuçlar ancak yukarıdakilerin yapılmasıyla alınabilir , tahmin edebiliyorum kızlık zarımı kime diktirsem diye düşünüp duruyorsunuz , aslında bu konuda kimse size tavsiyedede bulunamaz , işin doğası gereği full gizli tutulur, ben şu jinekoloğa diktirdim çok memnun kaldım kimse söyleyemez, en yakın arkadaşınız hatta öz kardeşiniz bile diktirse sizin haberiniz olmaz , bu durumda yine size en iyi yolu Google gösterecektir, yazın google'a : " kızlık zarı diken en iyi doktor " ve çıkan sonuçlara bakın , ... üst sıralarda göreceksiniz :) nerdeyse 30 yıldır dikiyorum , ve benim kadar fazla dikim hastasi olan nadirdir . Kızlık zarı diktirmeden önce birşeyler sormak isterseniz biz gece gündüz hattızatında cumartesi ve pazar günleri bile arayabilirsiniz, 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell gsm telefonumuz sürekli açıktır , ben sürekli hasta başında olduğum için genellikler arayanlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor, yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımları ile içinizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

Kızlık zarı nasıl diktirilir ?

2014 yılı Mayıs ayı ortalarında yazında yaklaşması ile birçok bayan kızlık zarını diktirerek yeni ufuklara yelken açıyor, peki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı nasıl diktiriliyor , herhangi bir sakıncası varmıdır , diktirdikten sonra herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ?
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmek bölgesel uyuşturma yani lokal anestezi ile 25 dakikada yapılan bir müdahaledir. Vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur , vajina yan duvarlarından ihtiyaca göre tek veya çift flep kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir , işlem uyuşturularak yapıldığı için herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , hatta diktirirken kulaklıkla müzik dinleyen veya telefonla konuşanlar bile oluyor .
Kızlık zarı diktirme işleminiz tamamlandığında ise masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , çalışma hayatınız ve sosyal hayatınız etkilenmez , yürüyüşünüzden anlaşılmaz , kıyafet kısıtlaması yoktur.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( Kızlık zarı dikiminde 31 yıllık tecrübe konuşuyor :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz

Yorumlar

 1. Enfeksiyonum var akimtim oluyor dikim islemi sonrasi problem olur mu, kızlık zarı diktirme fiyatları nedir?
  9 04 2016, 23:37 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun olmaz onada ilaç veririz
  9 04 2016, 23:37 - -: Tmm hocam
  11 04 2016, 03:39 - -: Hocam tl daha indirebilirmisiniz lutfen bi arkadasimdan borc alacaktm vazgecmis sadece tl eksigim var lutfen uzun yoldan gelecem yardimci olun nolur
  11 04 2016, 07:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Maalesef
  11 04 2016, 23:40 - -: İslemden sonra cok agri oluyor mu herhangi bibsorun cikar mi
  12 04 2016, 08:11 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun olmaz

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme