Kızlık Zarı Dikimi İzle

Kızlık zarı dikimi
İstanbul'da önce kızlık zarı dikimi izle sonra kararını ver , kızlık zarı dikikimi videolarını izlemek için hangi siteyi ziyaret etmeliyim , konuyla ilgili ayrıntıları bu yazımızda bulacaksınız , 2014 yılında İstanbul'da en garantili bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilmekte ve kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul merkezi olarak .... tl civarındna başlamaktadir . Önce kızlık zarı dikimi izle sonra diktirip diktirmeyeceğine karar ver diye düşünüyorsunuz , tıbbi etik açısından bekaret zarının nasıl dikildiğini videoya çekip yayınlamak hem tıbbi etik açısından hemde hastanın gizlilik hakları bakımında olacak şey değil diye nitelendirebilirim , ne demişler , adam adamdan korkmaz , utanır. Ama merak etmeyin ben size bu makalede ayrıntıları ile anlatacağım ve kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını A'dan Z'ye kadar anlayacaksınız . Bunun yanında flep yönteminde nasıl sonuç garantisi verilebilidiği ve cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılmasında oluşan kızlık zarı kanamasının nasıl husule geldiğini abdal dili dökmeye gerek kalmadan detaylandıracağız. Kızlık zarı dikimi ve kürtaj gibi kadın doğumun en nahrem konularında jinekologların yani kadın doğum uzmanlarının yaptıkları dikim gibi işlemlerin tıbbi sorumluluğu yanında çok daha önemli olan hastanın gizlilik sorumluluğudur , bir bayan evli olsun veya bekar olsun farketmez , cinsel organları ile ilgili yaptırdığı tüm işlemleri sonsuza kadar gizli tutmak ister ve bu en doğal hakkıdır , bırakın kızlık zarı dikimi videosu çekmeyi , hastanın size geldiğini bile kimselere söyleyemezsiniz , yani biri kalkıp telefon açtığında örneğin Ayşe diye bir hasta size geldiği , Fatma diye bir hasta size geldimi diye sorduğunda böyle bir hastanın gelmediği söylenmelidir , ancak arayan insanlar çeşitli hastalıklar ve müdahaleler hakkında genel bilgi ve fiyat bilgisi alabilirler , şahıslar hakkında bilgi alma şansları yoktur, adam olana bir söz yeter derler. Bu sert girişten sonra kızlık zarı dikimi fiyatı neye göre belirlenir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi garantisi kaç senedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , cinsel ilişkide kan gelir mi ? gibi sorularınız için konumuzu açmaya devam edelim.
Bu arada bize gece gündüz farketmez , hatta Cumartesi Pazar günleri bile telefonla ulaşıp konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz veya kızlık zarı diktirme fiyatı sorabilirsiniz , birden fazla doktoru arayıp fiyat almış olabilirsiniz , bütçenize uygunmu değilmi değerlendirip ondan sonra karar vereceksinizdir , adamak kolay , ödemek güçtür derler , ama hangi jinekolog kızlık zarı dikimi konusunda daha iyi ve garantilidir diye tam karar veremediyseniz çok kolay , hemen Google'ı açın ve yazın " Kızlık zarı diken en iyi doktor " diye ve sonuçları değerlendirin , bu arada.. en başlarda göreceksiniz :) ee nerdeyse 31 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyorum ve ilk diktiğim bayanlar torun sahibi oldular :) 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır . Arayanlara genelde tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu ile sizi rahatlatacağına eminim .
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2014 yılında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde bir elin parmakları kadar az sayıda jinekolog tarafınca yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... lira seviyelerinden başlıyor ve .... liraya kadar çıkabiliyor , açın Google'ı ve yazın " en iyi kızlık zarı diken doktor " bakın bakalım o yüksek fiyatlı ... listede varmı ? evet onları bulamayacaksınız , lüks semtlere abayı sermek yetmiyor , ağacı kurt , insanı dert yer .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Dikilmiş kızlık zarının orijinal kızlık zarından farkı yoktur ve cinsel deneyimde aynı hissiyatı verir. Mekanizmayı tam olarak anlatalım hadi o zaman , penis vajinaya 2 cm kadar girmesi durumunda kızlık zarına dayanılır ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve bekaret bozulur , bekaret zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Anlatınca insanlara çok basit geliyor , nerdeyse evde kendileri yapacak kadar hevesleniyorlar ama gerçekten büyük tecrübe isteyen bir müdahaledir , kızlık zarı dikerken göz önünde bulundurulması gereken birçok aklınıza gelemeyecek faktör var , hastanın kilo durumu , doğal vajina genişliği , vajina kas tonusu , kzılık zarının yırtılma biçimi gibi kriterlere göre kızlık zarı dikimi yapılır , birçok hastada tekli flep yeterli olurken , vajinası geniş olan hastalarda çift flep hatta 3lü flep bile gerekebilir , ayrıca vajinası cinsel ilişkilerle bollaşmış olan hastalarda ek olarak aynı seansta birde vajina daraltma yapmakta gerekebilir. Ancak bu faktörleri göz önünde bulundurursak orijinal kızlık zarı elde edebiliriz , yoksa kızlık zarını diktiniz ama çok geniş bir vajina varsa zar yırtılsa kan gelse bile ilk defa cinsellik yaşayan bir bayandan daha farklı bir cinsel deneyim elde edilebilir ve olayın büyüsü bozulabilir .
Teknik olarak 25 dakika süren lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma yapılarak gerçekleştirilen acısız , ağrısız bir operasyondur , yani diktirirken acı hissetmezsiniz , hatta bazıları dikim esnasında telefonla bir arkadaşı ile sohbet bile edebiliyor , yada nışanlısı ile konuşanlar bile var , tabiiki jinekologda olduklarını söylemiyorlar :) , neyse işleme geçelim , ilk olarak vajina girişi lokal anestezi ile uyuşturulur , vajina yan duvarından ince bir flep tabakası serbestleştirilir ve kızlık zarı ringine dikilir , tek flep yeterli olazsa bir flepte tarşı duvardan kaldırılır . İşlem bitince masadan kakarak yürüyüp gidebiliyorsunuz , yani kızlık zarı diktirdikten sonra fazla bir sıkıntınız olmaz , çalışma hayatınıza aynı gün dönebilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi sonrası

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sosyal hayatınızı veya çalışma hayatınızı etkilemez ama 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmemelisiniz , ancak 20 günden sonra dikiş izleri yok olur ve zarınız orijinal hale gelir , ama ondan sonra rahatsınız ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye hazırsınız , isterseniz 10 yıl sonra , isterseniz hemen.
İlk 20 gün nelere dikkat etmek gerekir , banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın , denize , havuza 20 gün girmeyin , ata veya bisiklete binmeyin , aşırı bacak açmalı sporlar yapmayın. Ön sevişmede olsa cinsellik yaşamayın.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( bizim zamanımızda en iyi fakülte cerrahpaşa idi , sanırım hala öyle )

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Merhabalar Turgay bey.. Size kızlık zarı dikimi video izlemek hakkında danışmak istediğim bir husus var musaitmisiniz acaba?
  11 04 2016, 16:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 04 2016, 16:31 - -: Öncelikle ismim n.. .Düzceden size ulaşıyorum.Ben bu hafta içinde size gelmeyi dusunuyorum. Himenoplasti operasyonu için. Makalelerinizi okudum içimde çok rahatladı.Yani hem psikolojik anlamda hemde fiziksel anlamda kendimi iyi hissetmiyordum yazdıklarınızı görünceye kadar. İlk olarak il dışından geleceğim için bana bir oneriniz var mı?
  11 04 2016, 17:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Aynı gün geri seyahat edebilirsiniz
  11 04 2016, 17:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dak sürer
  11 04 2016, 17:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  11 04 2016, 17:28 - -: Hocam sadece flep yöntemi istiyorum ben fiyatı arayıp öğrenmiştim. Size ulasmamin amacı işlem öncesi bir öneride bulunabilirsiniz belki diye.
  11 04 2016, 17:35 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ön hazırlık gerekmez
  11 04 2016, 17:35 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gün aldınızmı
  11 04 2016, 17:37 - -: Almadim daha hocam ama bu hafta içinde gelicem.
  11 04 2016, 17:42 - -: Tesekkur ederim bu arada ilginiz için. Hafta içi görüşmek üzere.
  11 04 2016, 18:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Oj
  11 04 2016, 18:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: K

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme