Kızlık Zarı

kızlık
2014 İstanbul'da kızlık zarı hakkında çok soru geliyor , kızlık zarı nedir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı yırtılması video izle , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , cinsel ilişkide kan gelirmi , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , kanama garantisi varmıdır, geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır ? diye birçok sual geliyor , bunlara cevap vermeye çalışalım , bu arada kızlık zarı hakkında merak ettikleriniz için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 turkcell gsm cep telefonumuz sürekli aktiftir , telefonları sıklıkla tecrübeli asistanım Esra hanım açıyor, sıcak uslubüyle sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya bildiriyor. Hastalar arasında kızlık zarı diken en iyi doktor olarak isim yapmışız :)

Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı yani bekaret zarı bayanlarda vajina girişinden 2 cm içeride üzerinde küçük delikler olan anatomik bariyerdir, kızlık zarı ne işe yarar diye çok soruyorlar , kadınlarda cinsel aktif dönemden önce dış ortamdaki mikropların vajina kanalıyla rahme ulaşmasını engellemeyi hedefler.

Kızlık zarı yırtılması

Bekaret zarının yani kızlığın ilk cinsel ilişkide penis darbeleriyle bozulması sonrası parçalanan kızlık zarı kanatları büzülerek vajina yan duvarlarına çekilir ve bir süre sonra neredeyse kaybolur, artık bekaret bozulmuştur. Kızlık zarı bozulması video izlemek isteyen çok hasta oluyor ama kızlık zarı yırtılma görüntülerini youtube.com'a yüklemek bence etik değildir.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Tam olarak gerçekleşen veya kısmi cinsel ilişkilerden sonra azda olsa kanama olması ve hafif bir yanma hissi en önemli kızlık zarı yırtılma belirtileridir , parmakla kontrol ettiğinizde ise vajinal kanalın ulaşılabilir olduğunu görürsünüz.

Kızlık zarı dikimi

Her ne sebeple bozulursa bozulsun , kızlık zarı dikilebilir ve eski orijinal hale getirilebilir , ayrıca daha önce dikilip bozulmuş olsa bile defalarca tekrar tekrar dikilebilir , sıkıntı olmaz , ayrıca zar diktirecek bayanın daha önce kaç kez cinsel ilişkiye girmiş olduğuda önemli değildir. Ek olarak yaşta önemsizdir , her yaş grubundan hanımın kızlık zarı dikilebilir , 18 yaşından küçüklerin anne veya babalarından izin kağıdı getirmeleri veya beraber gelmeleri gerekir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 yılında İstanbul ve Ankara' da uygulanan en garantili ve doğal kızlık zarı diktirme metodu flep yöntemidir , dikim işlemi 25 dakika sürer ve lokal anestezi uygulanır , ağrı hissetmezdiniz , kanama olmaz , diktirdikten sonra masadan kalkarak normal günlük yaşantınıza veya işinize gücünüze aynı gün dönersiniz , dikim sonrası sorun olmaz , sadece 20 gün cinsel ilişki yasaktır. Ama sonrasında dikiş izleri yok olur ve full orijinal bir kızlık zarına sahip olursunuz , genç kızlık günlerinize gerş dönmüş gibi hissedeceksiniz , yeniden bakire olmak yeni ilişkilerde özgüveninizi yükseltecek ve daha güçlü bağlantılar kurmanıza yardımcı olacak.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Hayır anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı full orijinal yeni kızlık zarınızdır , gerek dış görünüşü gerekse cinsel ilişkide oluşacak olan kızlık zarı kanaması full orijinalinde neyse odur. Bu yüzden bayanlar arasında flep yöntemi garantili zar dikim yöntemi olarak anılır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık nadiren uygulanan bu eski ve tarihi metod , sadece flep yöntemine zaman olarak müsait olmayan hastalara uygulanır, 5 günden fazla dayanmaz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 nisan ayı başlarında İstanbul'da ve Ankara gibi diğer büyük şehirlerde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... tl fiyat seviyelerinden başlar , bazı kızlık zarı diken yerlerde fiyatlar çok yüksek olabilir , ama en fazla .... olmalı , daha yüksek ücretler güvenli değildir , hasta sayıları çok az olduğu için tecrübe eksikliği baş gösterebilir.

Jin. Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe konuşuyor , boşuna kızlık zarı diken en iyi doktor olarak anılmıyoruz :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme