Kızlık Zarı Nasıl Dikilir ?

kızlık zarı
İstanbul'da kızlık zarı nasıl dikilir , 2014 yılı nisan ayı itibarıyle kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar kimlerdir , kızlık zarı diken en iyi doktor hangisidir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi varmıdır , kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir , geçici kızlık zarı dikimi kaç gün idere eder , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , çift flep yöntemi hangi durumalrda gereklidir ? diye sıklıkla soruluyor , insanlar utana sıkıla bu soruları yöneltiyorlar ama her insan kendi vücüdunda değişiklik yapma hakkına sahiptir unutmayın ve her gün yüzlerce bayan İstanbul'da kızlık zarını diktiriyor , hatta bazıları birden fazla sefer diktirebiliyor , bitirilmiş ilişkilerin izlerini hayat boyu bedeninizde taşımak kaderiniz olmamalı. Sizinde aklınıza çeşitli soru işaretleri geliyorsa bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz , 0212 227 5519 muayenehane sabit telefonumuz ve 0532 221 3007 turkcell cep hattınız sürekli çalışıyor , genelde telefonlara ben bakamıyorum , malumunuz hastalarımla ilgileniyorum , ama tecrübeli asistanım Esra hanım tüm soruları cevaplandırıyor ve randevuler veriyor , şevkatli yaklaşımları çok beğeni topluyor. Tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , sesinizi kaydetmiyoruz , telefon numaranızı aramıyoruz veya mesaj atmıyoruz , yani bu mahrem konunun başkaları tarafınca duyulmaması için biz üzerimize düzeni harfiyen yapıyoruz , ... işlemiyoruz , zaten özel muayenehane olduğumuz için... anlaşmalı değiliz. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya'nın anlatımı .

Kızlık zarı nasıl dikiliyor ?

2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatındna sonra en sık sorulan bekaret sorusu sanırım kızlık zarının nasıl dikildiğine yönelik sorular oluyor , flep yöntemi ile dikiyoruz demekte hastaları tatmin etmiyor , bu seferde flep yöntemi nasıl yapılır diye soruyorlar ve sanatımızı açıklamak zorunda kalıyoruz :) aslında sır değil tabii , jinekoloji kitaplarında hymenoplasti başlığı altında geniş olarak anlatılan bir konu ama burada kadın doğum uzmanı yani kızlık zarı diken doktorun el becerisi ve dikim konusundaki tecrübesi çok önemlidir , gerçekten son derece hassas ve dikkatle yapılması gereken bir küçük cerrahi müdahaledir , çok kalın bir kızlık zarı oluşturulursa cinsel ilişkide erkek tarafınca yırtılmayabilir ve sorun çıkar , çok ince yapılırsa caha cinsel ilişkiye girmeden yırtılabilir , bekaret diktirmenin optimumu  bayanın vajinal yapısına ve boyuna posuna en uygun şekilde dikim yapılmasıdır , buda tahmin edersiniz kızlık zarı diken doktorun tecrübesidir. O yüzden plastik cerrahların kendi branşlarına girmediği halde kızlık zarı dikmeye kalkması tecrübe eksikliğinden dolayı sorunlu olabilir. Her işi uzmanına bırakmak gerekir , kızlık zarı dikimi hem yasal olarak hemde etik olarak jinekolojinin alanına girer.
Bekaret dikmek metod olarak anlatmak gerekirse 25 dakika süren lokal anestezi ile gerçekleştirilen küçük bir müdahaledir , hastaya acı vermez , hatta dikim esnasında mp3 dinleyen hastalar bile var , hatta telefonu çalınca rahatlıkla cevap verip sohbet edebiliyorlar , yöntemimiz vajina duvarından kalıdırlan ince bir flep tabakasının hymen ringine dikilmesinden ibarettir .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara gibi dev şehirlerde 2014 kızlık zarı dikimi ücreti yaz aylarına doğru artmaya başlamakla beraber yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerindne başlayıp .... tl civarına kadar yükselir , bu işin eder fiyatı .... - .... tl civarıdır , zaten hastası çok olan jinekologların fiyatları olması gereken gerçekçi rakamlardır , müşterisi çok lokantada en kaliteli ve taze yemeği yersiniz , ama ayda yılda bir müşteri uğrayan ve siftahını sizin yaptığınız restoranlarda yediğiniz yemekten nasıl emin olamayacaksanız , hastası çok olan jinekoloğunda hizmeri kalitelidir ki insanlar tarafınca tercih edilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Özellikle flep yöntemi hymenoplasti nerdeyse full garantilidir diyebilirim , 20 gün içindfe dikişler iyileşir ve dikiş izi kalmaz , tamamen doğal kızlık zarı ortaya çıkar ve cinsel ilişkiye girildiğinde ise penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse hymen bozulur , yırtılan zarın üzerindeki kan damarlarıda parçalanacağı için muhakkak kızlık zarı kanaması olur ve gerdek gecesi ritüeli olan kanlı çarşaf manzarıası ortaya çıkar.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi , zaten hastaların tavsiye ederken İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor demeleri boşa değildir :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Önemli Not : Lütfen telefonla randevu alarak geliniz , çat kapı hasta kabul edemiyoruz , bekleyen hastalar çok kızıyor :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme