Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı
2014 Mayısında kızlık zarı dikimi İstanbul ve Ankara'da kaç paradır , flep yöntemi garantili kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , bekaret diktirdikten sonra kaç yıl dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kürtaj sonrası zar diktirilir mi , kızlık diktirmek için izin almama gerek var mı , geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi arasında ne fark vardır , İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , kızlık zarı dikimi ... kayıtlarına işlenir mi ? diyerek telefon açan hastalarımız çok oluyor , hergün yüzlerce telefon alıyoruz ve hepsini cevaplıyoruz , bizi gece gündüz arayabilirsiniz  , 0212 227 5519 sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil cep telefonu hattımız sürekli aktiftir , ben genelde hasta başında olduğum için telefonlara kıdemli ve tecrübeli asistanım Esra Hanım bakıyor , yaklaşık 10 yıldır bizimle çalışan Esra hanım kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgiye sahiptir , sıcak yaklaşımları ve humanist karakteri ile sizi rahatlatacağına eminim , acil birşeyler sormak istiyorsanız telefonu yinede bana bağlatabilirsiniz sorun değil. Ayrıca bize WhatsApp üzerindende yazabilirsiniz yada facebook'a ekleyebilirsiniz. Tüm görüşmelerinizi gizli tutuyoruz , başkaları sizin hakkınızda bizden bilgi alamazlar , ayrıca size yapılacak olan kızlık zarı dikimi veya vakum kürtaj gibi uygulamalar kesinlikle... işlenmez , bir gün karşınıza çıkmaz ve hakkınzıda bilgi almak isteyenlere kesinlikle bilgi verilmez , gizlilik en doğal hakkınızdır , merak etmeyin. Kızlık zarı dikiminizi hangi jinekolog doktora yaptıracağınız konusunda karar veremiyorsanız açıj google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye göreceksiniz ilk sıralarda... olacak , 30 yıldır dikim yapıyorum , binlerce memnun ayrılan hastanın olumlu yorumları ile bu noktaya geldik :) Jinekolog Op.Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılında İstanbul ve Ankara gibi merkezi şehirlerde garantili ve kalıcı yani flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerinde başlar ve .... tl ye kadar çıkabilir , kızlık diktirme ücretlerinde mevsimsel değişimlerde olabilir  , aşırı yüksek fiyat isteyenlere fazla itibar etmeyin , onlar genedle ayda yılda bir kızlık zarı dikimi yapan kadın doğumculardır ve fazla dikim yapmadıkları için kızlık zarı konusunda tecrübeleride çok zayıftır.

Kızlık zarı görüntüsü

Birçok genç bayan ön sevişme sonucu kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını merak eder ve alır aynayı eline alt atarfını inceler ama kadın dış genital organındaki karmaşık yapı hastaların kafasını karıştırır , acaba kızlık zarı neresidir , kızlık zarı görüntülerini inceleyerek kendisi ile karşılaştırır ama her bayanda kızlıkz arı ve vajinal yapı kendine özgüdür ve kadınlar arasında kızlık zarı görüntüsü açısından büyük farklar olabilir, bu durumda ön sevişmeden veya sürtünmeden kızlık zarının zarar görüp görmediğini net olarakj anlayamazsınız , en iyisi kızlık zarı muayenesi için bir jinekoloğa görünmenizdir.

Kızlık zarı nedir ?

Tıbbi adı hymen olan ve vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alan doğal bir bariyerdir , ilk cinsel ilişkiden önce bacak arasındaki bakterilerin rahme ulaşmasını engeller , ilk cinsel ilişki ile yırtılır ve kendiliğinden iyileşmez , hatta yırtılan parçalar büzülerek küçülür hatta kaybolur. Kızlık zarının sonradan dikilebilir .

Kızlık zarı dikimi videosu

İstanbul'da 2014 yılı Nisan sonu itibarı ile kızlık zarı diktirmek isteyen bir çok hasta kızlık zarı diken jinekologların hymenoplastiyi nasıl yaptıklarını merak ederler ve internette kızlık zarı dikimi videosu izlemek isterler , ama tıbbi etik açısından kızlık zarı dikimi videolarını internete yüklemek son derece yanlıştır , zaten mahrem bir konu , birde video çekip yayınlamak kanunende sakıncalıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi zaten nerdeyse garantili bir uygulamadır , kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına ulaşır ve daha fazla ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve bekaret bozulur , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , vajinadan kan gelir , klasik gerdek gecesi ve kanlı çarşaf manzarası tamamlanır.

Kızlık zarı esnekliği

Bayanların %5 kadarında esnek kızlık zarı mevcuttur , yani kızlık zarının üzerinde bulunan doğal deliklerden birinin aşırı büyük olması durumunda penis bu delikten vajinaya ulaşabilir , aslında elastik bir kızlık zarı söz konusu değildir , esnek kızlık zarı ancak ilk cinsel ilişkide ortaya çıkar , kızlık zarı yırtılınca kanama olmaz , sadece içeriden kızlık zarı ayrışması olur ama tam bir yırtılma olmadığı için kan gelmez. Bu durum erkekler tarafınca maalesef yanlış anlaşılmaktadir , birçok bayan esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 30 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. bana acil ru 486 gerekli sizde var mı turgay bey ?

  YanıtlaSil
 2. Merhaba kızlık zarı dikimi için gelmek istiyorum
  12 04 2016, 12:06 - -: Hocam
  12 04 2016, 12:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  12 04 2016, 12:24 - -: Kızlık zar sorunm vardı
  12 04 2016, 12:25 - -: Ne yapablrm yardımcı olurmusunz lütfen
  12 04 2016, 12:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  12 04 2016, 12:26 - -: Braz araştrma yaptmda sizin yazılarnzı okudm
  12 04 2016, 12:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  12 04 2016, 12:27 - -: Kalıcı flep yöntemi
  12 04 2016, 12:29 - -: Daha uygun bana
  12 04 2016, 12:32 - -: Tek başıma geleblrmym
  12 04 2016, 12:33 - -: Kimsenin bilmesini istemyorum
  12 04 2016, 12:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  12 04 2016, 13:22 - -: Tamam teşekkür ederim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme