Kızlık Zarı Dikimi Videoları

kızlık zarı dikimi
İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi videoları hangi sayfadadır , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kızlıkz arı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildiği belli olur mu , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur ? diyerek soran çok oluyor , öncelikle çok merak edilen kızlık zarı dikimi videolarına değinmek istiyorum , aslında bekaret diktirmek isteyen bayanların önce bunun zar dikimi videosu izleyip sonra diktirip diktirmeyeceğine karar vermek istemisini normal karşılamak lazım ama , kızlık zarıyla akakası olmayan birçok vatandaşımızda meraktan bu videoları seyrediyor diye tahmin ediyorum , aslına bakarsanız tıbbi etik açısından bu videoların internette yayınlanması son derece yanlış , ayrıca bir hastanın dikim videosunu çekmek bile büyük bir suç teşkil eder , o yüzden kızlık zarı dikimi videosu arayan arkadaşlara bu siteden video izletmek için yardımcı olamıyoruz ama zaten en revaşta olan bekaret dikim metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak anlatıyoruz , hatta her hastaya dikim öncesi kağıt üğzerinde çizimlar yaparak izahta ediyoruz , böylece hasta yapılan işlemi bir mantık çerçevesine oturtmuş oluyor. Kızlık zarı dikimi konusunda bize soracağınız çok şey vardır biliyorum , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep hattımızı gece gündüz arayabilirsiniz , telefonlardan sorumlu olan kıdemli asistanım Esra hanım yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımlarıyla sizi rahatlaytacak ve dikim konusundaki endişelerinizin yersiz olacağını gösterecektir , ben genelde hasta başında oluyorum , uzun uzun telefonla konuşacak vaktim olmuyor ama acil durumlarda Esra hanıma söylerseniz telefonu bana bağlar , sorun değil. Ayrıca kızlık zarı diktirme konusunda doğru adreste olup olmadığınızı merak ediyorsanız hemen www.google.com.tr ye girin ve " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye arattırın bakalım .. çıkacak :) Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor.Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılında Bahar aylarında İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında, Ayrıca Ankata ve İzmir gibi diğer büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... TL taban seviyelerinden başlar ve .... TL ye kadar çıkabilir , genel olarak garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için olması gereken maliyetler bunlardır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 yılında çok sık tercih edilen bekaret diktirme metodu flep yöntemidir , 25 dakika süren kısa bir cerrahi müdahale ile vajina duvarındna kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir , işlem lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve acı hissetmezsiniz, dikim sonrası masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , yaşam konforunuz etkilenmez , çalışıyorsanız aynı gün işinize gücünüze bakabilirsiniz. 20 gün içinde dikişler iyileşir , kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur. Kesinlikle dikiş izi kalmaz , iyileştikten sonra gerçekten mükemmel bir kızlık zarı elde edilir ve cinsel ilişkiye her an hazırdır , cinsellik olmazsa yıllarca dayanır , 10 sene sonra bile ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , bu yüzden garantili dikim yöntemi olarak anılır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiğinizde hiç cinsel ilişkiye girmemiş bakire bir kızın ilk cinsel ilişkisi ile aynı deneyimleri yaşarsınız , karşı tarafta aynı şekilde hissedecektir , büyük ihtimalle sizin daha önce diktirdiğinizi kimseler anlayamaz , cinsel ilişkide penis vajinaya girdiğinde kızlık zarı yırtılır ve kızlık bozulur , zarın üzerinde bulunan aktif kan dolaşımı olan damarlarda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarını flep yöntemi ile diktirenlerin hiç cinsel ilişkiye girmemiş genç kızlardan farkı olmaz , isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin , o sire zarfında bakire olarak kalırsınız ve zarınız orijinaldir , cinsel ilişki olursada kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( tamı tamına 30 yıllık tecrübe , zaten google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " yazdığınızda listenin başında benim adımı görürsünüz :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz


Yorumlar

 1. İyi gunler doktor bey kızlık zarı dikimi videolarında buldum sizi diktirdim ve ilaclarim bitti ne yapayim
  12 04 2016, 11:50 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Pansumana 3 hafta devam
  12 04 2016, 11:52 - -: İlaclari icmeyecem pansumani da oraya gelene kadar devam edecem galiba
  12 04 2016, 12:23 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  12 04 2016, 13:07 - -: Peki ne zamaan gelecem kontrole
  12 04 2016, 13:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Dikimden 3 hafta sonra
  12 04 2016, 17:38 - -: İyi gunler birsey soracam hocam ben yagmurd kacmak icin biraz kostum tamamen unutmusum bisey olur mu
  12 04 2016, 18:05 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme