Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı , dikilmiş zarla cinsel ilişkide kanama olurmu ? diye istanbul'da çok hastamız soruyor, 2014 yılında kadın doğum operasyonlarının önemli bir kısmı kızlık zarı dikimi şeklindedir , eğer zarın dikildiği anlaşılacak olsa binlerce bayan zarını diktirmezdi değilmi ? , bu Aristo mantığı bile sorunuza cevap olabilir, kızlık zarı diktirme konusunda herşeyi bize sorabilirsiniz , 0212 227 5519 türktelekom sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 turkcell gsm hattımız gece gündüz açıktır , telefonlara genelde Asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi konu hakkında tecrübelidir ve size ön bilgiler verecektir , yada telefonu bana aktarttırın görüşelim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya aktarıyor.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılı İstanbul ve Ankara'da bekaret diktirme konusunda en fazla tercih edilen ve kesin garanti verilebilecek tek yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir. Vajina yan duvarlarından kaldırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı çemberine dikilir , flebin üzerindeki kan damarları aynen korunur ve yeni konumundada kan dolaşımı devam eder, böylece dikişler iyileştikten sonra herhangi bir zamanda girilebilecek muhtemel bir cinsel ilişkide penisin zarı yırtmasıyla kanama ortaya çıkar , ve klasik gerdek gecelerinin kanlı çarşafı gerçekleşmiş olur.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Nerdeyse anlaşılmaz merak etmeyin , dikim sonrası 20 gün içinde dikişler iyileşir ve yeni kızlık zarı full orijinal görünümüne kavuşur , cinsel ilişkide zarın yırtılması ile kanama olur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da 2014 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... lira civarından başlar.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet 1983 Cerrahpaşa tıp fak

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme