Kızlık Zarı Nasıl Bozulur Video

kızlık zarı
İstanbul'da kızlık zarı nasıl bozulur videosu 2014 mart ayında sanırım haramzadelerdeki tape videolarından sonra en fazla izlenen youtube videosu haline geldi. Gerçektende bekaret zarı ile ilgili bizede çok soran oluyor. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi talepleri vakum kürtaj taleplerini neredeyse geçecek durumda. Kızlık zarı ile ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 hatlarımız gece gündüz açıktır. Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakar, kendisine tüm bekaret sorularınızı ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatıyla ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz , yada isterseniz telefonu bana bağlattırabilirsiniz . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kaleme alıyor.

Kızlık zarı nasıl bozulur

Kızlık zarı nasıl bozulur , acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , bozulduğunu nasıl anlarım gibi sualllerinizi yanıtlayalım ; kızlık zarı bozulmasına sebep olacak olaylar , cinsel ilişkide penisin vajinaya sokulması , ön sevişmede parmakla bozulma , masturbasyon sırasında sürtünmeyle bozulma gibi cinsel aktiviteler dışında bisiklete binmek , ata binmek , rodeo yapmak , aşırı bacak açmak gibi fiziki aktivitelerdende bozulabilir.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını bacak aranıza ayna tutarak , cep telefonu ile resmini çekerek veya yakın arkadaşlarınıza gösterek anlayamazsınız , çünkü her bayanda farklı bir vajinal yapı söz konusu olabilir , özellikle küçük dudakların sarkması durumunda hangi oluşumun kızlık zarı olduğunu anlamak kadın doğum uzmanı olmayan biri için mümkün olmaz. Ama kızlık zarınızın bozulma belirtilerini gözlemlediğinizde kızlık muayenesine giderek gerçeği öğrenme ihtimaliniz olabilir. Kızlık zarı bozulma belirtileri : sızıntı şeklinde birkaç damla kan gelmesi , sızlama ve yanma şeklindedir .

Kızlık muayenesi

Halk arasında bekaret muayenesi veya bekaret testi yada kızlık testi şeklinde isimlendirilen kızlık muayenesi jinekoloğun çatal tabir edilen jinekolojik muayene masasında büyük dudakları ve küçük dudakları kaldırarak vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan kızlık zarını ayrıntılı incelemesidir. Ancak kızlık muayenesi sonucu bekaretin bozulup bozulmadığı anlaşılabilir.

Kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yeryüzündeki en garantili ve doğal zar diktirme metodudur , cinsel ilişkide mutlaka kanama ve yırtılma ağrısı olur . Kızlık zarı dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılında büyük şehirlerden İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak .... lira civarına kızlık zarınızı diktirebilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet 1983 Cerrahpaşa tıp fak

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme