Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık zarı
Kızlık zarı diktirme 2014 yılı kış aylarında İstanbul ve Ankara'da çok popüler oldu , sanırım yaza hazırlıklardan kaynaklanıyor , ayrıca kış aylarında genelde kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları daha uygun oluyor , mesela şu anda İstanbul'da .... lira gibi fiyatlarla flep yöntemi kalıcı bekaret diktirme ameliyatı olabilirsiniz. Özellikle unutulması gereken ilişkilerden sonra ruhsal ve bedensel arınma için kızlık zarı diktirmek çok iyi geliyor , eğer vajinal doğum yapmadıysanız kızlık zarınızı diktirebilirsiniz , kaç defa ilişkiye girdiğinizin önemi yok , makalemizde kızlık zarı nasıl dikilir , kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı gibi konulara değiniyoruz, sizinde kızlık zarı diktirme konusunda soru işaretleriniz varsa gece gündüz bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 Turktelekom işyeri telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil hattımız sürekli açıktır , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım cevap veriyor , sıcak sohbeti ile size huzur verecektir , bu arada tüm görüşmelerinizi gizli tutuyoruz , kaydetmiyoruz , .. kesinlikle işlemiyoruz , zaten ... yok merak etmeyin. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Kızlık zarı diktirme fiyatları

2014 yılı kış ayları verilerine göre İstanbul Bakırköy , Zeytinburnu , Ataşehir , Kadıköy , Gaziosmanpaşa , Şişli , Avcılar ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerinden başlamaktadır. Genelde muayene ve kontroller için ücret alınmaz, bir yıl içinde istediğiniz kadar kontrole ücretsiz olarak gelebilirsiniz.

Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 3 hafta içinde kızlık zarı orijinal hale gelir ve anadan doğma kızlık zarından farkı olmaz , cinsel ilişkide belirgin kalama olur ve acı duyarsınız. Gerdek gecesi tüm ayrıntılarıyla geleneksel olarak yaşanır siz merak etmeyin.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

İstanbul ve Ankara gibi metropollerde 2014 yılı ilk ayları ve mart itibarıyle bekaret diktirmek isteyen bayanların tama yakını flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyor , geçici kızlık zarı dikimi nadiren ihtiyaç duyulan yumurta kapıya gelince karar vermiş olan bayanlara son günlerde uygulanabilen bir son çare metodu olarak kalmıştır, flep yöntemi kızlık nasıl dikilir özetleyelim :

Lokal anestezi ile 25 dakika süren operasyonda vajina içi duvarındna kaldırılan ince bir mukoza tabakası hymen ringine dikilir ve oluşturulan yeni kızlık zarı üzerinde aktif kan dolaşımı olan kan damarlarının aktiviteleride korunur , böylece cinsel ilişkide zarın yırtılması ile beraber üzerindeki damarlarda parçalanır ve belirgin bir kanama olur.

Kızlık zarı diktirme fiyatları

İstanbul ve Ankara'da son verilere göre yani 2014 kış sezonu itibarıyla .... lira civarına flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirebilirsiniz , yaz aylarında genelde bu fiyatlar yükselir.

Esnek kızlık zarı 

Hanımların %5 ine rastlanır , cinsel ilişkide kanama olmaz , genellikle bu durum yanlış anlaşılacağı için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme işlemi ile tadavi edilir ve standart kızlık zarı haline getirilir.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları genellikle transfer edilecek greft sayısına göre ve gerekli olan seans sayısına göre ayarlanır , buna göre ortalama .... lt ile ... lira arasına kellikten kurtulabilirsiniz

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe :=)

0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp ,SMS , Viber , Facebook messenger ok
Lütfen randevu alınır , çat kapı hasta kabul etmiyoruz .Kalite açısından günde en fazla 10 hasta kabul edebiliyoruz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme