Kızlık Zarı Dikimi Video

kızlık zarı dikimi
İstanbul'da kızlık zarı dikimi videosu 2014 mart ayı ve geçen 1 yıl içinde çok aranır oldu , etik olarak böylesine mahrem bir konuyu özelliklede bekaret diktirmek gibi gizli tutulması gereken bir cerrahi müdahaleyi youtube veya vimeo gibi video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi video izle şeklinde yayınlamak son derece yanlıştır. Video anlatım yerine sözel olarak anlatmak daha doğru bence , ilerleyen paragraflarda kızlık nasıl dikilir değineceğiz. Bu arada bekaret diktirmek, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı ? gibi sorularınız için bizi gece gündüz arayabilirsiniz. 0212 227 5519 turktelekom sabit telefonumuz ve 0532 221 3007 turkcell gsm mobil hattımız 7/24 açıktır. Genelde telefonları 10 yıllık tecrübeye sahip asistanım Esra hanım açıyor , kendisine kızlık zarı dikimi hakkında istediklerinizi sorabilirsiniz , yada isterseniz telefonu bana bağlattırın . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kızlık nasıl dikilir ?

2014'te istanbul ve Ankara'da en çok tercih edilen garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini video olmadan anlatalım :
Flep yönteminde vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı yatağına dikilir , zarda yırtılmış alan çok geniş ise çift flep veya 3lü flep uygulanabilir. Ameliyat yaklaşık 25 dakika sürer ve lokal anstezi uygulanır , yani sadece vajina girişi uyuşturulur , bilinciniz açık olur. Zar dikiminden sonra yürüyerek hayatınıza geri dönebilirsiniz , yürüyüşümüzden veya tavırlarınızdan kızlık zarı diktirmiş olduğunuz anlaşılmaz.
Cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penis zara dayanınca zar yırtılır , zarın üzerindeki kan damarları parçalanacağı için belirgin bir kanama olur , carşaf batar , birazda canınız acır . Yani kızlık zarı dikimi anlaşılırmı sorusuna cevabımız kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz dır.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... lira civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

0212 227 5519 - 0532 221 3007


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme