Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılı Mart ayı başlarında .... liradan başlayıp jinekoloğa göre değişiyor , çok yüksek dikim ücreti isteyenlerde olabiliyor , ama bu hizmetin bir deri var ve standart halkın erişebileceği seviyelerde olması gerekir. Siz yinede güncel kızlık zarı dikimi fiyatlarının şu anda nekadar olduğunu öğrenmek için sayfamızın sağ tarafında uzmanılık belgesi fotoğrafımın hemen altındaki sayfalar bölümünden " Güncel kızlık zarı dikimi fiyatı " linkine tıklayın , açılan sayfada kızlık zarınızı şu anda kaça diktirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.  Çeşitli sebeplerle sonladırılan ilişkilerden sonra ruhsal ve fiziksel bir arınmışlık hissi yakalamak isteyen ve yeni beraberliklere yüksek özgüvenle pedal çevirmek isteyen bayanlar sıklıkla bekaret zarı diktirmeyi düşünebiliyorlar , bu konuda en garantili metod , yani cinsel ilişkiye girilince penisin vajinaya girişi ile yırtılma ve belirgin kanama oluşmasını sağlamada en güvenilir yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir. Şu anda İstanbul başta olmak üzere Ankara , İzmir , Bursa , Adana gibi birçok metropolde kızlık zarı diken jinekologlar bu yöntemi uyguluyor. Bu konuda heyecan içinde olduğunuzu biliyorum ve birçok sorunuz var farkındayım , gece gündüz demeden bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 türk telekom hattımız ve 0532 221 3007 turkcell gsm numaramız sürekli açıktır , hatta WhatsApp , Viber , SMS , Facebook messenger ilede ulaşabilirsiniz , telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi bekaret zarı konusunda çok tecrübelidir , merak ettiklerinizi ona sorun , yada olmazsa telefonu bana bağlattırın görüşelim.

Kızlık Nasıl Dikilir ?

Kızlık diltirmek isteyen bayanların %90 ı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor , o yüzden Dr. Turgay bey kızlık zasıl dikilir diye soranlara ben hep flep yöntemini anlatıyorum. Öncelikle hastamıza kızlık muayenesi yapıyoruz , gerçekten kızlık zarı yırtılmışmıdır , bekareti bozulmuşmudur emin oluyoruz , çünkü bazı bayanlar zar diktirmeye geliyorlar ve bir bakıyoruz bekaret bozulmamış , gerçek birleşme olmadan kızlık zarı yırtılmayabilir , ama bazı durumlarda hafif bir sürtüşmede bile bozulabiliyor , kişiden kişiye değişen unsurlar bunlar , hatta bazı hanımların kızlık zarı öylesine kalın oluyorki penis gücü ile delmek mümkün olmayabiliyor , onlarda geliyor , yani herkesin farklı bir durumu olabiliyor. Muayenede kızlık zarının bozulduğunu tespit edersek vajinanın genişlik durumuna gire tekli veya çift flep yötemi kızlık zarı dikimi planlayabiliyoruz , hatta bazı hanımlarda vajina aşırı geniş olabiliyor ve kapatmak için 3lü flep bile yapabiliyoruz.
Vajina yan duvarlarından kaldırılan flep tabakası üzerinde aktif kan dolaşımı olan mamarlarıyla beraber kızlık zarı yatağına dikilir , işlem 20 dakika sürer ve lokal anestezi uygulanır , işlemden sonra hasta yürüyerek hayatına geri döner , istirahat gerekmez , dikim sonrası ağrı veya kanama olmaz , zarın dikildiği yürüyüşünden veya tavırlarından belli olmaz , sadece 20 gün kadar cinsel ilişki yasaktır , iyileştikten sonra kızlık zarı aktif kan damarlarıyla full orijinal hale gelir ve cinsel ilişkiye her an hazırdır. Seksule birleşme olursa penis basıncı ile zar yırtılır ve üzeirndeki kan damarlarıda parçalanacağı için belirgin bir kanama olur. Gerdek gecesi seromonisi tamamen doğal şekliyle deneyimlenir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kesinlikle anlaşılmaz , yoksa binlerce kızlık diktiren bayan yanılıyor olabilirmi sizce . Siz söylemezseniz kimseler bilmez , anlamaz.

Gizlilik

Kürtaj ve kızlık zarı dikimi gibi mahrem işlemler tamamen gizli tutulur ve SGK kayıtlarına işlenmez , hakkınızda kimselere bilgi verilmez.

Kızlık Zarı Diktirenler Kontrole Gelecekmi ?

İyileştikten sonra en az bir defa kontrole gelirseniz sonuçtan tam olarak emin olmuş oluruz , ama yurtdışından veya uzak illerden gelen hastalarımız telefonla destek alabilirler ve kontrol zorunlu değildir , bu arada tüm kontrol muayeneleri ücretsiz olarak yapılır.

Esnek Kızlık Zarı

Penisin girişine izin verecek kadar büyük bir orta deliği olan zarlardır , toplumda %5 rastlanır , cinsel ilişkide kanama isteyen bayanlar esnek kızlık zarınıda diktirerek tamir ettirtirler.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

0212 227 5519 - 05321 221 3007 WhatsApp , Viber , SMS , Facebook 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme