Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

kızlık zarı
İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında Ayrıca Ankara'nın bilindik semtlerinde 2014 kızlık zarı dikimi fiyatı mevsimsel ve bölgesel değişimler göstermekle beraber yaklaşık .... tl civarıdır. Kızlık zarı diktirme fiyatının yanında bekaret zarı nasıl dikilir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nelerdir , cinsel ilişkide kanama olur mu ? Cinsel ilişkiden en kaç gün önce kızlık diktirmek iyi olur , dikiş izi kalır mı , gibi birçok soru nerdeyse kürtaj fiyatlarından daha popüler oldu , kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kalıcı dikim , geçici dikim hakkında merak ettiklerinizi gece gündüz bize sorabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonlarımız ve 0532 221 3007 Turkcell mobil cep telefonumuz sürekli aktiftir , arama , sms , WhatsApp , Viber, Facebook gibi teknolojik iletişim araçlarınıda kullanabilirsiniz , telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra Hanım bakıyor , konuya full hakim olduğu için size yardımcı olacaktır , ayrıca randevu saatlerinide Esra hanım düzenliyor . Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya bildiriyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 Nisan ayı başları ve geçen birkaç yılda İstanbul'da en sık tercih edilen kızlık diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Aslında vakaların %90 ı fleple yapılıyor ve garanti verilebilen tam ve orijinal sonuç alınabilen tek yöntemdir , dikişler itileşince full orijinal görünür ve cinsel ilişkiye girilirsede mutlaka kızlık zarı kanaması olur , yani klasik gerdek gecesi kanlı çarşaf ritüeli tam olarak yaşanır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde süre yoktur , cinsel birleşme olmazsa ömür boyu bakire kız olarak kalırsınız.

Geçici kızlık zarı dikimi

Sezar döneminden beri uygulanmakta olan eski bir metoddur , ama flep yöntemi çıktıktan sonra papucu dama atılmış, rafa kaldırılmıştır. Geçici olduğu için en fazla 5 gün dayanır.
Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

20 gün içinde dikiş izleri tamamen kaybolur ve pırıl pırıl orijinal kızlık zarı ortaya çıkar , dikilmiş olduğu asla anlaşılmaz. Seks senasında penis darbesiyle yırtılır ve kızlık zarı kanaması olur.

Kızlık zarı diktirenler

Dikim 25 dakika sürer ve kızlık zarı diktiren bayan masadan kalkarak yürüyerek yaşamına geri döner , ağrı ve kanama olmaz , yürüyüşünüzden belli olmaz , dikişler 20 günde iyileşir , o zaman zarfında seks yapılmaz.

Esnek kızlık zarı

Bayanların sadece az bir kısmında kızlık zarı yani hymen esnektir , zarın ortasındaki normalde adet kanamasının akmasını sağlayan delik çok geniştir ve penis o delikten vajinaya girebilir , kızlık zarı esnek olan birçok bayan kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırarak cinsel ilişkide kanayan tip kızlık zarına sahip olmak istiyorlar.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( Tam 30 yıllık dikim tecrübesi , ee boşuna adımız " kızlık zarı diken en iyi doktor " olarak anılmaya başlamadı :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Noolur randevu alarak gelin , günde en fazla 10 hasta kabul edebiliyorum.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme