Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi
21 mart 2014'te kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , acaba kızlık zarımın dikilmiş olduğu belli olur mu , cinsel ilişkide erkek kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu anlar mı , kızlık zarımı diktirsem vajina görünümünden dikilmiş olduğu anlaşılır mı , kullanılan ameliyat iplikleri vajinamdan sarkar mı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince kızlık zarı kanaması olacak mı ? gibi binlerce bayan 2014 yılı kış aylarında önceki 2013 ve daha eski yıllarda sürekli olarak merak edip arıyorlar , nerdeyse kürtaj fiyatlarından daha çok garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı sorulur oldu. Sizde zarınızı diktirmeyi düşünüyorsanız önce yazılarımızı okuyun sonrada bizi arayın ek bilgiler verelim , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 hatlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz hiç farketmez , genelde telefonlara kızlık zarı konusunda tecribeli asistanım Esra hanım bakıyor , sıcak yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim . Merak etmeyin tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , sesinizi kaydetmiyoruz , kızlık zarı dikimi veya kürtaj gibi mahrem müdahalelerinizide sizden başka kimseler bilemez , öğrenemez , ... işlemiyoruz , sicilinize geçmiyor endişe etmeyin , hemen arayın konuşalım. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 yılı bahar aylarını ve önceki yılları düşünürsek sadece İstanbul'da veya Ankara'da değil yeryüzündeki şu ana kadar keşedilmiş en garantili ve doğal kızlık zarı diktirme ameliyatı flep yöntemi ile yapılır , 25 dakikada biter ve yürüyerek hiçbirşey olmamış gibi yaşamınıza , sosyal hayatınıza , işinize gücünüze geri dönersiniz , dikişler 20 günde iyileşir ve kendiliğinden eriyerek yok olur , 1 ay içinde yeni kızlık zarınız etiyle , canıyla kanıyla full orijinal hale gelir , vajinanız artık hem dış görünüş hemde iç görünüş olarak full orijinal bakire görünümünü kazanırsınız. Cinsel ilişki esnasında penis vajinadan 1-2 cm girince kızlık zarına dayanır ve daha fazla itilirse zar yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarlarıda yırtıldığından kızlık zarı kanaması başlar , çarşaf kanlanır. Unutmayın flep yöntemi kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız 1 ay cinsel ilişki yasaktır , 1 ay sonunda kızlık zarı orijinal hale geçince isterseniz hemen siterseniz 10 sene sonra ilişkiye girin daima bir bakire olarak cinsellik yaşarsınız.

Geçici kızlık zarı dikimi

Fazla vakti kalmamış , kendi için önemli bir kişi ile birkaç gün içinde cinsellik yaşama ihtimali olan bayanların tercihidir , iyileşme süresi yoktur , dikimden hemen sonra cinsel ilişkiye girilebilir ve kızlık zarı kanaması olur , ama unutmayın geçici zar dikimi 5 günden daha uzun dayanmaz.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

İstanbul ve Ankara'da az sayıda kadın doğum uzmanı tarafınca uygulanabilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için kış sezonunda yaklaşık .... lira gibi dikim fiyatları söz konusu olacaktır , yaza doğru fiyatlar genelde artar , ayrıca her jinekolog farklı fiyat verebilir şaşırıp kalmayın.

Esnek kızlık zarı

Bayanların az bir bölümünde kızlık zarı esnek olabiliyor , yani kızlık zarının ortasında doğal olarak bulunan ve adet kanamasının aşağı akmasını sağlayan deliğin çok büyük olması ve penis girişine elverişli olması durumudur , cinsel ilişkide kan gelmez , sadece ortadaki delik genişler , birçok bayan esnek kızlık zarı durumundan kurtulmak için kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da ve Ankara'da kellikten kurtulmak için tek çare olan fue yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları genellikle size aktarılan saç kökü grefti sayısı ve uygulanacak seans sayısına göre hesaplanıyor. Genelde bir veya 2 seansta işlem tamamlanıyor ve aylar içinde fırça gibi gür saçlara kavuşabiliyorsunuz , İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında saç ekimi fiyatları ortalama .... lira ile .... tl arasında sizin kellik durumunuza göre değişir. ( Saç ekimi Doçent Op. Dr. A G komutasındaki ekip tarafınca yapılır )

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( 30 yıllık gerçek tecrübe , binlerce vaka :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007 ( WhatsApp , Viber , SMS , Facebook )
( Lütfen randevu alarak geliniz , çat kapı hasta kabul edemiyoruz , günde en fazla 10 hasta kabul edebiliyoruz )

Yorumlar

 1. Doktor bey , Diyarbakırdan uçakla size gelmek istiyorum , en garantilisi hangisi ise o şekilde kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Gibi bir soru bile aklıma getirmek istemiyorum. Gerdek gecesi sorun yaşarmıyım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Diye soran çok var ama merak etmeyin kesinlikle anlaşılmaz. Gerdek gecesi asla sorun yaşamazsınız.

   Sil
 2. Doktor bey kolay gelsin acaba doktor kizlik zarının dikildigini anlayabilirmi bakire olduguna dair bir belge alınmak istenirse kontrol sonunda bu belgeyi verebilir mi

  YanıtlaSil
 3. Merhaba,
  Kızlık zarı dikimini sadece jinekologlar anlayabilir , bakirelik belgesi 30 yıldır verilmiyor. Yasalara aykırı

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme