Kızlık Nasıl Dikilir

Kızlık zarı dikimi
2014'te kızlık nasıl dikiliyor diye merak eden birçok genç bayan İstanbul'daki muayenehanemizi telefonla arayarak soruyor , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı , cinsel ilişkide kanama olurmu , kızlık zarı diktirme fiyatı gibi benzer sorularda çok geliyor. Bu yazımızda dikim metodlarını detaylandırıyoruz ve zarını diktirenlerin cinsel deneyimlerinin ne şekilde olacağından bahsedeceğiz. Bekaretle ilgili merak ettiğiniz en mahrem sorularınızı çekinmeden bize sorabilirsiniz , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz , yapılan dikim işlemlerini ... işlemiyoruz , zaten ..değiliz. 0212 227 5519 Türk telekom sabit telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil gsm hattımız gece gündüz açıktır . Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2014 yılı için dünyadaki en iyi ve garantili bekaret dikimi metodu flep yöntemidir. Zaten diktirme konusunda gelen taleplerin tama yakını artık kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde oluyor , haklı olarak herkes garanti istiyor , ve gerdek gecesinde cinsel ilişkide garanti verilebilecek tek yöntem fleptir.

Kızlık nasıl dikilir
Flep yöntemi bekaret dikimi vajina duvarından kaldırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı yuvasına dikilir. Bazı hanımlarda kızlık zarındaki yırtık çok büyük oluyor ve garantiye almak için çift flep yöntemide uygulanabilir. İşlem 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılır , ağrı hissetmezsiniz. Dikimden sonrada kalkıp yürüyerek günlük hayatınıza geri dönersiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Nerdeyse anlaşılmaz , diktirdikten sonra 3 hafta içinde dikişler iyileşir ve eriyerek kendiliğinden yok olur. Artık kızlık zarınız full doğal görümüme kavuşur ve üzerindeki aktif kan dolaşımı sağlayan damarlarıyla cinsel ilişkiye her an hazırdır , cinsellik olmazda hayat boyu bakire kalırsınız ama herhangi bir zamanda seks yaparsanız penisin vajinaya 2 cm den fazla girmesi durumunda penis başı kızlık zarına dayanır ve bekaret zarı içe doğru gerilmeye başlar, az daha itilirse zar yırtılır ve üzerindeki kan damarlarıda parçalandığından belirgin bir kanama olur , yatak çarşafı kanlanır , birazda yırtılma acısı olur . Geleneksel gerdek gecesi seromonisi tamamen aslına uygun olarak yaşanır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık nadiren yapılan bir yöntem olarak kaldı , sadece birkaç gün içinde cinsel ilişki yaşamayı planlayan bayanlara tavsiye edilebilir , iyileşme süresi yoktur , diktirdikten hemen sonra bile ilişkiye girilebilir , ama 5 günden daha ilerisi için garanti verilmez.

Kızlık zarı diktirme fiyatı

2014 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık .... liraya bekaret zarınızı diktirebilirsiniz.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme