Esnek Kızlık Zarı

kızlık zarı dikimi
Esnek kızlık zarı 2014 İstanbul ve Ankara verilerine göre  bayanların yaklaşık %5 inde rastlanır , bize genel sorularda esnek kızlık zarı kanarmı , esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır , esnek kızlık zarı nasıl bozulur yada bozulurmu , yırtılırmı yönünde oluyor , bazılarıda esnek kızlık zarı resimlerini incelemek istiyor. Aslında hymen yani kızlık zarı dokusu lastik gibi esnemez , bekaret zarının ortasında doğal olarak adet kanamasının akması için var olan deliğin büyük olması durumunda esnek bekaret zarından söz edilir çünkü penis bu delikten vajinaya giriş yapar ve kızlık zarı penisin etrafında halka şeklinde kalır , ilk bakışta cinsel avantaj gibi görülen esnek kızlık zarına sahip olmak birçok çevrelerde hoş karşılanmaz , öncelikle ciddi ilişkilerde ilk cinsel deneyimde kızlık zarı bozulması ve kanama olmadığı için daha önce başka erkeklerle seks yaptığı intibağı oluşur , ayrıca kanama olmamasının esnek kızlık zarından kaynaklandığını siz söyleseniz bu sefer zarınızın esneka olduğunu nerden biliyorsunuz sorusu ortaya çıkacak . Bu durumda birçok bayan esnek kızlık zarını diktirmek için jinekologlara başvuruyor, aslında bizim için yırtılmış kızlık zarı ile esnek olan arasında işlem açısından herhangi bir fark olmuyor , her iki durumdada flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi yapılır, kızlık zarı dikimi fiyatıda yine yırtılmış zarlarla aynı şekilde İstanbul ve Ankara'da yaklaşık .... lira civarıdır. Esnek bekaret zarı hakkında merak ettikleriniz için bizi arayınız 0212 227 55 19 ve 0532 221 3007 telefonlarımız gece gündüz açıktır , genelde telefonlara Asistanım esra hanım bakıyor , kendisi konu hakkında bilgilidir , onunla görüşebilirsiniz , yada telefonu bana bağlattırın banada sorun. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi :
2014 yılında mart ortalarında değerlendirdiğimizde bekaret zarı diktirmek isteyen bayanların tama yakının flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyorlar, gerçektende şu anda 100 ün üzerinde ülkede uygulanan flep metodu dikim operasonu dünya üzerindeki en garantili kızlık zarı diktirme metodudur. 3 hafta içinde dikişler iyileşerek kendiliğinden yok olur ve full orijinal ve gerçek bir kızlık zarınız olur , cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız , bu arada zarınız her an cinsel ilişkiye hazır vaziyettedir , her hangi bir cinsel beraberlikte penisin vajinaya 2 cm den fazla sokulması durumunda zar gerilerek yırtılır , zarın üzerindeki kan damarlarıda parçalanır ve kanama başlar , hatta canınızda bir miktar yanacaktır ama gerdek gecesi yaşananlar bu şeklide oluyor merak etmeyin , bize hep soruyorlar mutlaka kanama olurmu diye , evet olur.

Geçici kızlık zarı dikimi :
Nerdeyse Sezar dönemindne beri uygulanan geçici kızlık zarı dikimi artık demode olmuş durumda nadiren uygulanan bir yöntem haline gelmiştir , ancak flep yöntemine uygun olmayan bayanlara tavsiye edilebilir , yani birkaç gün içinde planladığınız bir cinsel ilişki senasınız varsa flep size uygun olmaz çünkü fleple kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdığınızda 3 hafta cinsel ilişkiye giremezsiniz, ama geçici kızlık zarı diktirme durumunda dikimden hemen sonra seks yapılabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa bir esprisi kalmazdı , flep yönteminde tamamen doğal bir kızlık zarı elde edilir ve doğumdan itibaren olan zardan bir farkı olmaz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı :
2014 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak .... lira civarı bekaret zarı diktirme ücretleriyle karşılaşırsınız.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme