Kızlık Zarı Diktirme Fiyatları 2014

Istanbul Bakırköy , Bahçelievler , Gaziosmanpaşa , Şişli ve Ankara'da bekaret diktirmek isteyen ve kızlık zarı diktirme fiyatları öğrenen bayanların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktiriyorlar. Aslındada en garantili bekaret tamiri flep yöntemi ile yapılır, dikişler 3 hafta içinde iyileşir ve kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur, ama sonrasında full orijinal kızlık zarı elde edilir, cinsellik yaşamazsanız hayat boyu bekaretiniz devam eder , ama birgün doğru adamla karşılaşıp beraberliğinize cinsel motifler eklemeyi düşünürsenizde penisin vajinaya gitmesiyle kızlık zarına dayanır ve zar gerilerek yırtılır , zarın üzerinde yeralan kan damarlarıda parçalanır ve kanama meydana gelir , tabiiki bir yırtılma acısıyla biraz canınız yanacaktır , ama okadarda olsun , bu arada gerdek gecesi kızlığınızın bozuluşunu çok net olarak erkek partnerinizde izlemiş olacaktır.
Bazı bayanlara vajinal yapılarına göre çift flep hatta 3lü flepte uygulanabilir. Kızlık zarı diktirme konusunda bizi gündüz gece farketmez arayabilirsiniz , genelde telefonları kıdemli ve zar konusunda bilgili asistanım Esra hanım açıyor , kendisinden dikim fiyatı dahil birçok ayrıntıyı alabilirsiniz . 0212 227 5519 - 0532 221 3007 , Ayrıca WhatsApp veya viber gibi aplikasyonlardanda bize ulaşabilirsiniz. Tüm görüşmelerimizi ve yapılan operasyonları full gizli tutuyoruz ve .. işlenmiyor.

Kızlık zarı dikimi anlaşılırmı ?

2014 Yılı istanbul ve Ankara'da bekaret konusunda en çok merak edilen ikinci konu alt başlığı acaba kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişkide anlaşılırmı ? yada dış görümüşünden belli olurmu , orijinalinden farklımı olur , cinsel ilişkide kanama olurmu ? şeklindeki sorulardır , ama yüreğinize su serpeyim , merak etmeyin zarın dikilmiş olduğu tama yakın olasılıkla anlaşılmaz ve cinsel ilişkide kanama olur .

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikiminde başarı oranı %100 e yakındır , dolayısı ile kızlık zarı diktirenlerde konuyla ilgili olumlu yorumlarda bulunmaktadırlar ve bu sebeple birçok bayan tekrar bakire olmak için dikim yapam jinrkologların kapısını çalıyorlar.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul Avrupa Yakası , Anadolu yakası ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... lira civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983
Istanbul 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme