Kızlık Zarı Diktirenler

2014 yılı İstanbul'da kızlık zarı diktirenler arasında nerdeyse %90 oranında flep yöntemi kalıcı bekaret dikimi tercih edilmiştir. Bunun sebebi yöntemin son derece garantili ve doğal görünüm sağlamasından ve kızlık zarı dikimi fiyatlarının son yıllarda astronomik seviyelerden .... TL gibi makul ve ulaşılabilir ücretlere inmiş olmasındandır. Kızlık zarı diktirenlerin işlem sonrası yaklaşık  1 ay kadar bazı haraketlere dikkat etmesi gerekir , mesela aşırı bacak açma , ata binme , bisiklete binme gibi dikilmiş kızlık zarına zarar verecek davranışlardan mümkün olduğunca kaçınmak gerekir. Flep yöntemi kızlık zarı dikimi yaklaşık 3 haftada iyileşir , yani bu süre zarfında cinsel ilişkiye girilmez . Kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur ve iz bırakmaz. Kızlık zarı dikimi ile ilgili bizi gece gündüz arayabilirsiniz , görüşmelerimiz ve yapılan tüm işlemler gizli tutuluyor , telefonları genelde kıdemli asistanım Esra Hanım açıyor , kendisini 0532 221 3007 WhatsApp'tanda ekleyebilirsiniz , yada direkt arayarak görüşün 0212 227 5519 - 0532 221 3007 .

Kızlık Zarı diktirenler çok iyi bilirler , 3 haftalık iyileşme döneminden sonra full orijinal görünüme kavuşur ve tekrar bir ilişkiye girilmediği sürece kesinlikle bozulmaz , vajinaya herhangi bir cisim veya organ girmediği müddetçe zarar görmez. Ama birgün cinsel ilişkide bulunursanızda kanayarak bozulur , hatta hafif bir yırtılma acısı hissedersiniz, erkek partnerinizde bekaretinizin bozuluşunu cinsel organı vasıtası ile algılar.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İstanbul'da kızlık zarı diktiren bayanlardan sadece %10 kadarı geçici dikimi tercih ediyor , aslında biz jinekologlarda bu yöntem yerine flep metodunu öneriyoruz . Ama birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişkiniz olacaksa size en uygunu geçici kızlık zarı dikimidir , iyileşme süresi yoktur , diktirdikten sonraki gün cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Tecrübeli bir kadın doğum uzmanı tarafınca yapılan bekaret diktirme işlemi cinsel ilişkide kesinlikle belli olmaz. Doğal kızlık zarından farkı yoktur. Aynı şekilde penis darbesi ile yırtılır ve kanama olur.

Kızlık Zarı Diktirenler Çocuk Yapabilirmi ?

Elbette yaparlar , bekaret zarı dikiminin üreme kabiliyeti ile bir alakası yoktur. Cinsel ilişki ile kzılık zarı yırtılır ve vajina cinsel ilişkiye açılmış olur.

Kızlık Zarı Dikimi ve Vajina Daraltma aynı Seansta olabilirmi ?

Evet olabilir , bu tip talepler oldukça fazladır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme