Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Türkiye'de kızlık zarı dikimi nasıl yapılır sorusu çok gelir , Istanbul Bakırköy , Bahçelievler , Gaziosmanpaşa , Ümraniye , Beylikdüzü , Zeytinburnu ve Ankara'da 2014 senesinde kızlık zarı dikimi yani hymenoplasti , yada hymen tamiri 2 farklı metodla yapılıyor, kalıcı dikim ve geçici dikim şeklinde basite indirgensede %90 bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor , bu tercihte flep yönteminin son derece garantili olması büyük rol oynuyor. . Bekaret diktirmeyle ilgili tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 hatlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz , genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisine herşeyi sorun , olmadı telefonu bana bağlattırın.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

2014 yılı ve önceki 2000 li senelerde uygulanmaya başlanan flep yöntemi hymenoplastide büyük bir çığır açmıştır , vajina duvarından kaldırılan çok ince bir flep tabakası eski kızlık zarı yatağına dikilir , flebin üzerindeki minik kan damarlarıda aynen korunur ve yeni oluşturulan kızlık zarı üzerinde kan dolaşımı sağlanır , bu küçük damarlar yarın öbürgün gerdek gecesinde penis darbesiyle yırtılan kızlık zarı ile beraber yırtılacakları için belirgin bir kanama oluşturacaktır. Dikim işlemi 25 dakikada lokal anestezi altında gerçekleştirilir , hasta diktirdikten sonra yürüyerek hayatına devam eder , ama zarını kullanmak için yani cinsel ilişkiye girmesi için yaklaşık 3 hafta beklemesi gerekir.

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı 2014

Istanbul ve Ankara 'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira civarından başlıyor ve kontrolsuz olarak yukarı çıkabiliyor , geçici kızlık zarı diktirme ücretleride benzer seviyelerdedir.

Kızlık Zarı Dikilmiş Olduğu Anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa 25 yıldır aynı muayenehanede duramazdık değilmi :) . Neden anlaşılmaz anlatalım , gerdek gecesi penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse zar gerilerek yırtılır , zarın üzerindeki damarlarda parçalandığı için kanama olur, hatta yırtılma ile beraber canınızda yanar , burda yaşanan herşey doğuştan bakire bir kızla yaşanan cinsel ilişkiden farksızdır. Penise ve yatak çarşafına kan akar .

Kızlık Zarı Diktirenler

Istanbul'da ve Ankara'da dikim yaptıran binlerce bayan zifaf gecesi deneyimlerini çeşitli forumlarda paylaşıyor ama takma isimlerle .

Esnek Kızlık Zarı

Bayanların %5 inde esnek hymen vardır , yani ortasında penisin grçebileceği boyutta bir delik vardır , bu bayanlar şanslı gibi görünsede evlilik söz konusu olunca yanlış anlaşılırlar , çözüm yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet cerrahpaşa tıp fakültesi 1983

0212 227 5519 -0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme