Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2014

Anadolu yakası ve Avrupa yakası Istanbul'da ve Ankara Tunus caddesinde 2014 kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatları .... tl ücret seviyelerinden başlıyor , bazı kadın doğumcular bekaret dikimi için astronomik rakamlar taleb edebiliyorlar, ama bu işlemin fiyatından ziyade yapan jinekoloğun bekaret dikimi ile ilgili tecrübesi çok önemlidir ,  tesadüf değildir.
Gelişen teknoloji ve iletişim imkanları insanların karşı cinsle buluşma imkanlarını had derecede arttırdığı son yıllarda aynı gün başlayan beraberlikler bazı durumlarda aynı gece cinsel motiflerle süslenebiliyor , kalıcı dayanaklardan yoksun ilişkilerin ömrüde günlerle sınırlı olabiliyor . Bu durumda sona ermiş aşkların bayanlar üzerinde kalan izlerini manevi ve bedensel olarak silmede , beyaz bir sayfa açarak yeni rotayı o sayfadan itibaren çizmeye başlamada ve başka sıcak denizlere yelken açmada sağlam altyapı ve yüksek özgüven seviyesi tutturmak için kızlık zarı dikimi faydalı olabilir.


Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014

Istanbul,da 2014 yılı başlarında flep yöntemi bekaret dikimi çok istenen bir cerrahi müdahale haline geldi .
Gerçektende kızlık zarı diktirecekseniz en garantili yöntem flep metodudur , vajinal yapınıza göre tekli çiftli veya üçlü flep uygulanabilir , cinsel ilişkide en doğal bozulma deneyimi ve kanama tek kanatlı fleptedir , ama geniş açıklıklarda flep sayısı arttırılabilir. Kalıcı zar dikimi yaklaşık 3 haftada iyileşiyor ve full orijinal görünüme kavuşuyor , dikimde kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur. Kalıcı zar tamirinden sonra cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız , ama günlerden birgün cinsellik yaşarsanızda penisin girişi ile kızlığınız bozulur ve kanama olur , ayrıca hafif bir yırtılma acısı çekersiniz , erkekte bekaretin bozuluşunu net olarak algılar.

Geçici Bekaret Dikimi 2014

Nadiren tercih edilen bir metoddur , aslında tarihçeye bakılırsa abartmıyorum 1000 yıldır uygulanmaktadır . Ama artık sadece flep yönteminin 3 haftalık iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlara tavsiye edilir. Önemli bir ayrıntıyı daha belirtelim , geçici dikim 5 günden daha fazla garanti edilmez.

Vajina Daraltma

Sık cinsel ilişki , vajinal kanaldan doğum yapmak , iri penisli partnere sahip olmak gibi risk faktörlerinin varlığında vajina gittikçe genişler ve zamanla cinsel ilişkiden zevk alamaz hale gelirsiniz ve hatta orgazm olamama durumu bile olabilir. Aynı sorunlar erkek içinde geçerlidir.
Neyseki küçük bir operasyonla vajina daraltılabilir , kalıcı olarak ilk günkü boyutlara indirilir.
Istanbul'da 2014 yılında vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1985

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme