Dikilmiş Kızlık Zarı Anlaşılırmı ?

Istanbul'da 2014 başlarında bekaret diktirme konusunda en çok merak edilen acaba cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı dikildiği anlaşılırmı ? . Hymenoplasti olarakta bilinen kızlık diktirme işlemi uzman jinekolog tarafınca yapılırsa orijinal kızlık zarı gibi olur , cinsel ilişkiye girilirse penis vajina girişinden 2 cm içerdeki kızlık zarına dayanır ve dirençle karşılaşır , bakire olmayan bir kadınla ilişkiye girildiğinde ise böyle bir direnç yoktur , penis direkt olarak hiçbir yere takılmadan vajinanın dibine kadar gider . Dikilimiş zarda veya orijinal zarda bekaret zarına dayanan penis daha fazla itilirse kızlık zarı yırtılır ve kanama olur , buda çok belirgin bir durumdur , kan hem çarşafa akar , hemde vajinanın cinsel ilişki esnasonda salgıladığı kayganlaştırıcı jel kıvamındaki zevk suyu tabir edilen sekresyona karıştığı için kaygan olan vajen ortamı kan ile beraber yapışkan bir hal alır ve penisin haraketleri zorlaşır , buda cinsel ilişkide erkek tarafınca net olarak hissedilir , yani bakire bir kızla cinsel ilişkiye girmekle , vajina yolu açık bir kızla cinsellik yaşama deneyimleri açısından büyük fark vardır .
Ayrıca kızlık zarı dikimi iyileştikten sonra orijinali gibi olur , cinsel ilişkide bekaretin dikilerek onarıldığı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Orijinalindeki cinsel deneyimle aynıdır.
Bununla beraber dikilmiş bir kızlık zarı henüz bozulmadan önce bir jinekoloğa muayene ettirilirse bekaretin sonradan dikilmiş olduğunu jinekolog anlayabilir , ama etik olarak kızın etrafındaki insanlara " kız şu anda bakire ama zarı dikilmiş " diye bir açıklama yapmaya hakkı yoktur . Bu durum 18 yaşından gün almış bayanlarda sadece hastanın kendisi ile paylaşılabilecek bir sırdır. Daha küçük bayanlarda kızın sadece anne veya babasıyla paylaşılır, hiç bir zaman için bir jinekolog muayene sonucunu kızın nışanlısı , yakınları gibi 3. Şahıslarla paylaşamaz. Ayrıca dikilmiş kızlık zarı ile gerdeğe girip kanama ile kızlık zarı bozulduktan sonra yapılacak jinekolojik muayenelerde ilişki öncesi kızlık zarı dikilmiş olduğu anlaşılmaz. Zaten bekaret bozulmuş olduğu için görünüm normal kadın vajinasından farklı değildir.
Kızlık zarı diktirme konusundaki tüm sorularınız için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit telekom hattımız ve 0532 221 3007 turkcell gsm hattımız sürekli açıktır , telefonlara kıdemli asistanım Esra Sadrigil bakıyor , konu hakkında size geniş bilgiler verecek , veya randevu düzenleyecektir. Kendisini facebook tanda ekleyebilirsiniz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Dünyada birçok ülkede halen uygulanabilen en garantili ve güvenli bekaret diktirme metodudur , 3 haftada iyileşir ve kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur , sonrasında full orijinal görünümünü kazanır , cinsel ilişkiye girilirse kanayarak bozulur, girilmez ise yıllarca sağlam kalır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Flep yönteminin uzun iyileşme süresini bekleyecek zamanı olmayan bayanlara önerilebilir , 5 günden fazla dayanmaz , iyileşme süresi yoktur , hemen kullanılabilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Istanbul 'da çeşitli diktirme ücretleri telaffuz ediliyor ama bu işin ederi ne kadardır diye sorarsanız , çok uçmaya gerek yok  tl den başlayan fiyatlarla kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirebilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme