Bekaret Zarı Dikimi Ücreti 13 Şubat 2014

Avrupa yakasında kızlık zarı dikimi fiyatı kaç liradır , bekaret zarı dikildiği cinsel ilişkide anlaşılırmı , 2li flep ve 3lü flep yöntemleri ücreti nekadardır , kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici dikim arasında ne fark vardır ? Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor. İstanbul'da 2014 başlarında internet destekli sosyal haraketlenmenin artması ile ve kış aylarında yaşanan bahar havasınında etkisi ile kadın erkek ilişkileri hız kazandı , saatler içinde tanışmalar , buluşmalar ve kısa sürede cinsel ilişki ile süslenen beraberlikler bazı durumlarda zamansız bitebiliyor ve bu durumda genç hanımların üzerinde geçmiş ilişkiden kalan tüm manevi ve bedensel izleri silmek için kızlık zarı dikimi düşünülebiliyor.
Kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kalıcı ve geçici zar dikimleri ve dikim ücretleri hakkında geniş bilgi için bizi gece gündüz arayabilirsiniz 0212 227 5519 Türktelekom sabit hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell mobil hattımız sürekli açık , aramalarınıza genelde tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi sıcak yaklaşımları ile kafanızdaki tüm endişeleri silecek ve sizi rahatlatacaktır , yada isterseniz telefonu bana bağlattırın bende yardımcı olayım.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2015

2014 yılında İstanbul'da en sık tercih edilen, en garantili ve sağlıklı  bekaret zarı diktirme metodu flep yöntemidir , vajinal durumunuza ve kızlık zarı yırtılma yerine göre tekli, 2li ve 3lü flep uygulanabilir , buna dikim öncesi muayenede karar verilir. Cinsel ilişkide erkek cinsel organının vajina girişi , kızlık zarına dayanması ve daha ileri itilmesi ile bekaretin bozulması ve ardından kanama başlaması gibi tüm doğal mekanizmalar büyük hassasiyet içinde oluşturulur , flep yöntemi yaptıranlar tüm endişelerinden kurtularak arkalarına bakmadan yollarına devam ederler , bakire genç kızlık günlerine geri dönmüş gibi hissederler.
Kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girilmezse nerdeyse ömürboyu bekaret sağlar ve kendiliğinden zarar görmez.
İyileşme süresi 20 gün kadardır , dikimde kullanılan tüm ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yokolur , iyileşme sonrası en az bir kere ücretsiz kontrole gelinir ve yapılan dikimin başarısı jinekolog tarafıncada okeylenir.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Nerdeyse hiç anlaşılmaz merak etmeyin , zaten hedef cinsel ilişkide bekaret bozuluş seromonisinin tüm doğal safhalarını yaşatmaktır , anlaşılacak olsa böyle bir cerrahi müdahel popüler olmadı , şu anda birçok bayan geçmişin izlerini silmek için kızlık zarı diktiriyorlar .
Cinsel ilişkiye girildiğinde erkek cinsel organı kızlık zarına dayanır ve zar içe doğru gerilmeye başlar , daha fazla itilirse bekaret bozulur ve yırtılan dokuda açık kalan damar uçlarından kanamalar olur , bu çok net olarak hissedilir , ayrıca zarın yırtılması ile acı hissedersiniz . Yani bekaretinizin bozulması ile ilgili ilk cinsel ilişkinizde yaşadığınız tüm olaylar aynen yaşanır ve kızlık zarınızın önceden dikilmiş olduğu tama yakın olasılıkla anlaşılmaz.
Ayrıca kızlık zarı dikimi esnasında vajina girişide bir miktar daraltıldığı için zarın yırtılmasından sonrada normalinden daha dar bir vajinanız olacağı için ilk defa cinsellik ilişkiye giriyor olduğunuz çok net olarak hissedilir.

Geçici Bekaret Dikimi

2000 li yıllardan önce sıklıkla yapılan geçici onarımlar artık flep yönteminin popüler olması ile nadiren tercih edilir hale gelmiştir , genellikle flep yönteminin 20 günlük iyileşmesini bekleyecek vakti olmayanlar için önerilebilir , ama yapılan dikim operasyonu 5 günden fazla dayanmaz , yani birkaç gün içinde bir cinsel ilişki planlıyorsanız geçici dikim yaptırabilirsiniz .
Geçici kızlık zarı dikiminin iyileşme süresi yoktur , yapıdıktan hemen sonra kullanılabilir , yaşanacak cinsel deneyim hem erkek hemde bayan için ilk defa cinsel ilişkiye girmekten farkı yoktur.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı İstanbul

Avrupa Yakası İstanbul ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı çok değişken olmakla beraber ederi kaç paradır derseniz .... lira civarından başlar , çok yüksek ücretler isteyen kadın doğumcu arkadaşlarda vardır tabiiki ama bence o kadarda uçmaya gerek yok.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme