Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı 30 ocak 2014

Istanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatlarına geçmeden önce şunları söylemek lazım , 2014 başlarında teknoloji ve facebook gibi sosyal web sitelerinin kullanıcı sayılarındaki artışla kadın erkek ilişkileride hız kazandı . Aynı gün tanışma , birliktelik ve ertesi gün ayrılık sık rastlanır bir tablo haline geldi . Bu durumda eski defterleri kapatıp beyaz bir sayfa açıp bilinmeyen denizlerde yol almak için sağlam yelkenlerin gerekliliği ortaya çıkıyor. Kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi ve randevu için gece gündüz demeden bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 hatlarımız hep açık . Genelde telefonlara kıdemli asistanım Esra Sadrigil bakıyor , kendisine konuyla ilgili herşeyi sorabilirsiniz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Istanbul'da kime sorsanız aman kalıcı diktir arkana bakma , flep yöntemi çok iyi diye hep duyardınız , evet bende öyle diyorum , kalıcı diktirdinizmi eski gençkızlık günlerinize geri dönmüş gibi hissedeceksiniz , o küçük sırrımızı arzın merkezine sonsuza kadar gömdükten sonra yolunuza güvenle devam edebilirsiniz . Dikimden 3 hafta sonra dikişler tamamen iyileşir ve yokolur , orijinal kızlık zarı görünümü oluşur. Cinsel ilişkiye girmezseniz yıllarca sağlam kalır ve birgün cinsellik olursa penis dürtmesiyle bozulur kanama olur , hatta hafif bir yırtılma acısı hissedersiniz , ayrıca erkekte bekaretinizin bozuluşunu çok net olarak algılar.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Osmanlı'dan beri uygulanan en eski metoddur , ama artık pek uygulamıyoruz , çok konforlu bir metod değildir. Genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayan bayanlar tercih eder , dikim sonrası 5 günden fazla dayanmaz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul Avrupa ve Anadolu yakalarında yaklaşık .... tl gibi rakamlarla bekaret zarı diktirebilirsiniz, hemde flep yöntemi ve kalıcı dikim şeklinde.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme