Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 21 ocak 2014

Istanbul şehir merkezinde 2014 yılı ilk aylarında kürtaj fiyatları ve kızlık zarı dikimi fiyatı en çok işlem yapılan jinekolojik konular olmuştur. Bitmiş ilişkilerden kalanları silmek ve bakirelik günlerine geri dönmek bayanlarda ciddi bir ögüven takviyesi oluşturur.

Flep Yöntemi Kalıcı Bekaret Dikimi

Son yıllardageliştirilen ve kızlık zarı dikiminde devrim niteliği taşıyan harika bir metoddur. Vajina duvarından alınan ince bir flep tabakası olması gereken kızlık zarı yatağına full dikilir ve flebin damar yapısıda korunur , böylece mustakil kan dolaşımı olan bir kızlık zarı elde edilir.
Flep yönteminde iyileşme süresi 3 hafta kadardır , sonrasında cinsel ilişkiye girilirse penis basıncı ile bekaret bozulur ve kan gelir , ayrıca yırtılmadan mutevellit bir acı hissedersiniz , erkekte bekaret zarının bozuluşunu algılar .

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Eski yırtık kızlık zarının parçalarını dikerek tamir etmeye dayalıdır , çok sağlam olmaz , en fazla 5 gün dayanır , geçici bekaret dikimini daha çok fazla vakti olmayan ve 5 gün içinde cinsel ilişkiye girme planı olan bayanlar tercih eder.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul'da her semtte farklı ücretler istendiğini biliyorum , ama aşağı yukarı en az .... tl gibi kızlık zarı dikimi fiyatları ile karşılaşırsınız.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet cerrahpaşa tıp fakültesi 1985

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme