Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

2014 te istanbulda facebook gibi sosyal sitelerinde etkisiyle kızlık zarı dikimi talebi eskiye gore cok artti . Makalemizde bekaret zarı dikildiği anlaşılırmı , kızlık zarı diktirme fiyatı nekadardır , flep yöntemi nasıl yapılır , kalıcı dikim ve geçici dikim arasinda ne fark vardir , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkide kan gelirmi , bekaret muayenesi nasıl yapılır, anlatıyoruz . Bu arada kızlık zarı dikimi ile ilgili sormak istediğiniz herşey için bizi gece gündüz arayabilirsiniz . 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz , genelde aramalara kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , sorularınıza rahatlıkla cevap verebilir , gerekirse telefonu bana bağlar , o sırada hastam yoksa benlede görüşebilirsiniz .

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı

Istanbul'da 2014 flep yontemi kalici kizlik zari dikimi veya flep yonteminin 20 gunluk iyilesmesini bekleyemeyenlere tavsiye edilen geçici bekaret dikimi fiyatı olarak yaklasik ....tl gibi ucretlerle karsilasirsiniz.

Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Bekaretiniz ne zaman bozulmuş olursa olsun , hatta daha önce kızlık zarınızı defalarca diktirip defalarca bozdurmuş olsaniz bile flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikiminde mukemmel sonuclar elede edilir , vajen duvarindan kaldirilan ince bir flep tabakasi onceden yirtilmis olan kizlik zari yatagina cepecevre dikilir , 20 gunluk iyilesme surecinden sonra orijinal gorunumune kavusur , cinsel iliskiye girene kadar asla bozulma veya kendiliginden yirtilma olmaz , ama bir gun cinsellik olursa kanayarak bozulur ve hafif bir yirtilma acisi hissedersiniz , ayrica erkekte bekaretinizin bozulusunu aynen hisseder.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ?

Jinekolojik müdahale ile dikimi yapılmis gerek flep yontemi kalici , gerekse geçici yontemlerde amac cinsel iliskide orijinal bekaret bozulmasi ve kızlık zarı yırtılma kanaması deneyimi yaşatmaktir , dolayisi ile zarın önceden dikilmiş olduğu kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , belli olmaz . Yada ilişki esnasında ameliyat ipliği sarkması gibi komik durumlar oluşmaz , zaten dikimden birkaç gun sonra kendiliginden eriyen ve yok olan ameliyat iplikleri yani katgutler kullaniyoruz.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

2014 yili Istanbul 'da kizlik zari diktirmek isteyen bayanlarin %90 i flep yontemi kalici dikim istiyorlar , ama yukaridada belirttik flep yonteminde yaklasik olarak 20 gunluk bir iyilesme suresi vardir ve bu 20 gun boyunca cinsel iliski yasaktir, bukadar bekleyemeyecek durumda olan bayanlar geçici kızlık zarı diktirme yontemini tercih ederler , geçicide iyileşme süresi 1 gundur , yani 1 gun sonra cinsel iliskiye bakire olarak girebilirsiniz , ama geçici dikim 5 gunden fazla dayanmaz.

Bekaret Diktirme işlemi

Lokal anestezi ile 25 dakika suren kucuk cerrahi girisimler sinifindan bir islemdir , dikim yapilirken aci hissetmezsiniz , islemden sonra kalkip yuruyup gidersiniz , ayrica bir istirahat gerektirmez , sadece 1 hafta sure ile dikkat etmeniz gereken bazi hususlar vardir , banyonuzu ayakta dus seklinde yapin , buyuk tuvaletinizi yaparken 1 hafta sure ile buyuk dudaklari elinizle tutun , ıkınma esnasinda gerilmesini engelleyin , asiri bacak acmak gerektiren spor haraketleri yapmayin , ata ve bisiklete 1 hafta binmeyin. Dikisler iyilestikten sonra bakirelik yillarinizdaki gibi ne isterseniz yapabilirsiniz , artik kaniyla caniyla yasayan bir kizlik zariniz olmus olacak.

Saygilarimla..

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadin Hastaliklari ve Dogum Uzmani
Mezuniyet Cerrahpasa Tip Fakultesi 1985

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

  1. Merhaba 19 yaşındayım alkollü arkadaşım tarafından bir birlikteliğe zorlandım. Psikolojim alt üst olmuş durumda. Olaydan sonra vajinamdan birkaç damla kan geldi. Kızlığım bozuldu mu? Bozulduysa gerçekten onarımı ve dikimi gibi bir ameliyat mümkün mü? Ailem oldukça tutucu insanlar. Kimseyle birşey paylaşamıyorum. Muayene veya bu ameliyat için gerekli mevla ne kadar ? Öğrenciyim gerekli olan ücret için çalışacağım. Günlerdir uyku uyumuyorum. Bu operasyon ile hayata özgüvenle devam etmek ve olanları unutmak istiyorum ama oldukçada korkuyorum.Bana ameliyat hakkında gerekli bilgiyi verirseniz sevinirim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba , penis vajinaya az veya çok girdi ise kızlık zarı bozulmuştur. Gerçi kızlık zarı dikimi öncesi mutlaka bekaret muayenesi yapıyoruz . Kızlık zarı dikimini flep yöntemi ile kalıcı olarak yapıyoruz garantilidir ve ay sonuna kadar indirimlidir. Bilgi için 0212 227 5519 Esra hanım

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme