Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2014

Istanbul'da 2014'te kürtaj fiyatlarından sonra en merak edilen konu kalıcı kızlık zarı dikimidir , cinsel ilişki veya herhangi bir fiziki kaza sonucu bozulmuş olan bekaretin tekrar eski haline getirilmesi , bir bayan icin bazi durumlarda hayata beyaz bir sayfa acmak , format cekmek , hatta tam bir arınma anlamina bile gelebilir , hem psikolojik rahatlama , hemde yeni iliskilere yelken acarken yuksek bir ozguven seviyesi tutturmak hicte fena olmaz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yaziyor , kızlık zarı dikimi ve kürtaj hakkinda sormak istedikleriniz icin bizi arayabilirsiniz , telefonlarimiz gece gunduz aciktir , genelde telefonlari kidemli asistanim Esra Hanim aciyor , kendisine jienkolojiyle ilgili ne isyerseniz sorabilirsiniz , yada telefonu bana baglattirin , goruselim. 0212 227 5519 - 0532 221 3007

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi ( flep yöntemi )

Bozulmuş bekaretin eski haline getirilmesinde en garantili ve saglikli metod flep yöntemidir. 25 dakika suren ve lokal anestezi ile uyusturularak gerceklestirilen kalıcı kızlık zarı dikimi 20 gün icinde iyilesir ve orijinal gorunumunu kazanir , cinsel ilişkiye girilirse kanayarak bozulur ve hafif bir yırtılma ağrisi hissedersiniz , ayrica erkekte kızlık zarının bozuluşunu aynen algılar.
Teknik olarak vajina dokusundan ince bir flep tabakasi kaldirilarak kızlık zarı yatagina dikilir . Flep tabakasindaki kan damarlari aynen korunur ve olusturulan yeni kızlık zarındaki aktif kan dolasimi saglanir , boylece kaniyla caniyla yasayan bir kizlik zariniz olur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Cinsel ilişkiye girmek icin fazla vakti kalmayan bayanlara uygun olan geçici metod 10 hastadan sadece 1'i tarafinca tercih ediliyor. Kalıcı metodun 20 gunluk iyilesme suresini bekleyecek vakti olmayanlara tavsiye edilebilir . 5 gunden daha uzun bir sure icin garanti verilemez . Oysa flep yonteminde cinsel iliskiye girilmedigi takdirde yillarca saglam kalir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Istanbul'da yaklasik olarak .... tl gibi fiyatlarla kızlık zarı diktirebilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadin hastaliklari ve dogum uzmani
Mezuniyet Cerrahpasa Tip Fakultesi 1985

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

  1. 3 Defa ilişkiye girdim . Kalıcı zar dikimi istiyorum , eski haline dönermi

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme