Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi 2014

Istanbul'da 2014 flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl civarıdır , bu yazımızda bekaret dikimi hakkında biraz daha ayrıntıya giriyoruz , kızlık zarı dikimi anlaşılırmı , iyileşme süresi kaç gündür , dikilmiş zarla cinsel ilişkiye girince kanama olurmu , geçici bekaret dikimi hangi durumda yapılır gibi soruları yanıtlıyoruz. Bu konudaki tüm sorularınızı gece gündüz bize ulaştırabilirsiniz 0212 227 5519 - 0532 221 3007 hatlarımız hep aktif . Telefonları genellikle kıdemli asistanım esra hanım açıyor, zar diktirme hakkında size birçok ayrıntı verebilir veya randevu düzenleyebilir. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

Flep Yöntemi Kalıcı Bekaret Dikimi 2014

Şu anda dünyada bilinen en garantili kızlık zarı diktirme metodu flep yöntemidir. Gerçek anlamda bakirelik günlerine geri dönüş olarak tanımlanabilir . Iyileşme süresi biraz uzundur , yaklaşık 3 hafta içinde orijinal görünümüne kavuşur ve cinsel ilişkide kesinlikle dikilmiş olduğu nerdeyse anlaşılmaz.
Teknik olarak sanıldığı gibi eski yırtılmış kızlık zarının tekrar dikilmesi yerine vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı yatağına çepeçevre dikilmesi şeklindedir. Böylece kanıyla canıyla yaşayan gerçeğe çok yakın bir kızlık zarı elde edilir .
Cinsel ilişkiye girildiğinde ise penis itmesiyle kanayarak bozulur , vajinadan kan gelir , hafif bir acı hissedersiniz , ayrıca erkeğinide kızlığınızın nasıl bozulduğunu aynen algılar , herşey olması gerektiği doğal sürecinse olur.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Eskiden sadece geçici bekaret dikimi yapılırdı , eski yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilirdi , ama damar yapısı bozulmuş olan zarın 5 günden fazla sağlam kalması mümkün olmuyordu , bereket flep yöntemi ile bu sorun aşıldı , geçici kızlık zarı dikimi sadece flep yönteminin 3 haftalık iyileşme süresini bekleyecek vakti olmayanlara tavsiye edilebilir .

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

2014 Istanbul'da yaklaşık olarak .... tl civarına kalıcı bekaret zarı dikimi yaptırabilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1985

0212 227 5519 - 0532 221 3007

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikim ücretleri

Kızlık zarı dikim fiyatları

Kızlık zarı diktirme